dowolna

Bliźniaki Opole - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Opole

Chmielowice,Opole

890 000 zł110 m² 8 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja! kupujący nie płaci podatku pcc! Marzysz o domu z ogródkiem z dala od miejskiego szumu? Zależy Ci na nowym budownictwie i stanie deweloperskim, żeby móc urządzić go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Chmielowice,Opole

1 249 000 zł101 m² 12 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Marzysz o domu w spokojnen okolicy, gotowym do zamieszkania? Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się w dzielnicy Chmielowice. Dom ma powierzchnię mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grafitowa

Wrzoski,Opole

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Ostatni wolny lokal! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z naszej najnowszej oferty - zostały już tylko jeden lokal z ośmiu w realizacji. Prezentujemy funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Chmielowice,Opole

1 200 000 zł102 m² 11 764,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesny, komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, który jest zlokalizowany w Opolu, w dzielnicy Chmielowice. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kolonia Gosławicka,Opole

1 250 000 zł196 m² 6 377,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Budynek Opole Kolonia Gosławicka Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w Opolu, w malowniczej dzielnicy Kolonia Gosławicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wygonowa

Malinka,Opole

770 000 zł83 m² 9 265,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Zwolnił się jeden segment na naszym osiedlu domów bliźniaczych. Ogłoszenie dot. segmentu B. Na sprzedaż domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Chmielowice,Opole

1 020 000 zł102 m² 10 294,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Chmielowice, koło Opola, gotowy do zamieszkania! o pow. 102m2, składający się z 4 pokoi, 2 łazienek, usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

894 000 zł124 m² 7 221,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Poznaj miejsce, w którym komfort spotyka się z oszczędnością, a nowoczesna technologia służy codziennej wygodzie i spokojowi. Oddany do użytkowania indywidualny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Opole

Sławice,Opole

3 790 zł120 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia nowy, bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej, opole Sławice. Idealny dla rodziny lub pary, ceniącej spokój, komfort i wysoki standard. Oferujemy pierwszy najem domu wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

830 000 zł260 m² 3 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko u nas, oferta na wyłączność! Proponujemy Państwu do kupienia dom znakomicie nadający się pod inwestycje! Obecnie nieruchomość jest wynajmowana i przynosi duży dochód ( z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Czarnowąsy,Opole

950 000 zł119 m² 7 983,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom bliźniak położony w Czarnowąsach o pow. 119 m2, posadowiony na działce 5 arów. Nieruchomość składa się z Parter: salon (z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Promienna

Chmielowice,Opole

769 000 zł118 m² 6 523,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowy segment, ostatni W ramach inwestycji W opolu, chmielowice! bez prowizji I pcc! Wyłącznie w naszej ofercie! ani podatku pcc (podatku od Czynności Cywilnoprawnych). Został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Półwieś,Opole

1 329 000 zł147 m² 9 040,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

podpisana umowa przedwstępna Nowoczesny funkcjonalny gotowy do zamieszkania dom 147m2 z ogrodem w doskonałej lokalizacji Opole, półwieś W jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wygonowa

Malinka,Opole

720 000 zł83 m² 8 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Opolu na Osiedlu Malinka. Prawie 40-metrowy salon, 185m2 ogrodu, schody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wygonowa

Malinka,Opole

720 000 zł83 m² 8 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry utrzymujemy cenę 720 tys. za każdy dom. Dostępne 5/10 domów. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Opolu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wygonowa

Malinka,Opole

720 000 zł83 m² 8 664,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Dostępne 5/10 domów. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Opolu na Osiedlu Malinka. Prawie 40-metrowy salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworcowa

Chmielowice,Opole

1 180 000 zł130 m² 9 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Tu masz ciszę, spokój, ogród z nawodnieniem, opcję jacuzzi i miejsce dla swojego czworonoga. Wyobraź sobie poranek na tarasie, kawa w dłoni, delikatna muzyka płynąca z wbudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Stare Miasto,Opole

699 000 zł81 m² 8 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom 81 m2 w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na spokojnym i bardzo zielonym osiedlu., Rozkład pomieszczeń: Parter - Salon z aneksem kuchennym (doświetlony dużymi przeszkleniami) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wygonowa

Malinka,Opole

720 000 zł83 m² 8 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Opolu na Osiedlu Malinka. Prawie 40-metrowy salon, 102 m2 ogrodu, schody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wygonowa

Malinka,Opole

720 000 zł83 m² 8 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry utrzymujemy cenę 720 tys. za każdy dom. Dostępne 5/10 domów. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Opolu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Opole,opolskie

790 000 zł102 m² 7 783,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku pcc! Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 101,5 m2. Budynek posadowiony na gruncie o powierzchni 420m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Promienna

Chmielowice,Opole

779 000 zł118 m² 6 608,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

2 450 000 zł450 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:762 m²

Budynek dwulokalowy Opole Kolonia Gosławicka Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości z możliwością adaptacji pod dwa niezależne przestrzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Budynek w zabudowie bliźniaczej Opole Kolonia Gosławicka Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości posadowionej na działce o powierzchni 3,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Zaodrze,Opole

890 000 zł125 m² 7 144,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Opole, ul. Grotterga doskonała lokalizacja w Dzielnicy Malarzy Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Półwieś,Opole

1 250 000 zł163 m² 7 668,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Elegancja, funkcjonalność i cisza wyjątkowa nieruchomość w sercu zielonej dzielnicy Opola Na sprzedaż prezentujemy niepowtarzalny budynek w zabudowie bliźniaczej, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Migdałowa

Chmielowice,Opole

900 000 zł324 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferta sprzedaży całego bliźniaka (dwie połówki) z możliwością doprowadzenia budowy do stanu deweloperskiego, w komfortowej lokalizacji na osiedlu domów jednorodzinnych w Opolu. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Migdałowa

Chmielowice,Opole

1 099 000 zł158 m² 6 951,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - wysoki standard deweloperski | Opole Na sprzedaż nowoczesny dom typu bliźniak położony w cichej i zielonej części Opola. Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Migdałowa

Chmielowice,Opole

490 000 zł162 m² 3 024,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nowoczesny bliźniak w spokojnej części Opola - możliwość wykończenia do stanu deweloperskiego Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji - na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

890 000 zł85 m² 10 455,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Sprzedaż wyjątkowego, komfortowego, nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, niepodpiwniczonego z dwoma kondygnacjami naziemnymi, parterem i poddaszem użytkowym o powierzchni 85,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Teligi

Malina,Opole

960 000 zł144 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawym projektem sprzedaży połowy bliźniaka o pow. 144,84 m2. Nieruchomość usytuowana jest w dzielnicy Malina, słynącej z otoczenia jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wygonowa

Malinka,Opole

720 000 zł83 m² 8 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

1 590 000 zł393 m² 4 045,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Oferta sprzedaży klimatycznego domu podzielonego na dwa niezależne bliźniacze segmenty wybudowanego w 1990 roku wg indywidualnego projektu przez obecnych właścicieli. Na posesji dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

815 000 zł235 m² 3 468,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:408 m²

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż położonego w Opolu w dzielnicy Kolonia Gosławicka. Dom w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Półwieś,Opole

1 245 000 zł109 m² 11 880,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Opolu, usytuowany koło centrum handlowego Karolinka. Powierzchnia domu to 109 m2 z możliwością podziału na 2 mieszkania. Bliźniak położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

729 000 zł105 m² 6 959,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Kupujący nie płaci podatku od zakupu oraz prowizji! Poszukujesz dla swojej rodziny więcej miejsca? Przedstawiam komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Domecku, zaledwie 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Daktylowa

Chmielowice,Opole

1 200 000 zł109 m² 11 009,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Oferujemy Państwu piękny dom na sprzedaż. Lokalizacja: bliźniak zlokalizowany w "zielonej", cichej i spokojnej dzielnicy Opola - Chmielowicach. Dane ogólne domu: dom składa się z: 1. Parteru:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Półwieś,Opole

1 249 000 zł109 m² 114,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w Opolu w dzielnicy Półwieś. Nieruchomość o powierzchni około 150m2 i powierzchni użytkowej 109m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Winów,Opole

794 000 zł74 m² 10 802,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Zamieszkaj w nowym, pięknym bliźniaku w sercu cichej i spokojnej okolicy Winowa, w Opolu. Zainwestuj w komfort i przestrzeń w malowniczej okolicy! Ten przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Chmielowice,Opole

875 000 zł102 m² 8 554,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji złożonej z domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja położona jest w prestiżowej lokalizacji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

4 100 zł235 m² 17,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:408 m²