dowolna

Bliźniaki Opole - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

775 000 zł170 m² 4 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa cena 775000! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu, który oferuje wyjątkową możliwość zamieszkania dla dwóch rodzin lub wykorzystania jednego mieszkania jako przestrzeni wynajmu lub.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł180 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazka, duża obniżka ceny! W swojej ofercie mamy dom, z wydzielonymi dwoma niezależnymi mieszkaniami, które są obecnie wynajmowane. Nieruchomość jest położona w Opolu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł500 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:762 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwóch domów w zabudowie bliźniaczej w Opolu, w dzielnicy Kolonia Gosławicka. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 000 zł91,50 m² 8 699,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Lokal promocyjny - 796.000,00 zł zamiast 896.000,00 zł! Zapłać teraz 50.000,00 zł, a resztę przy odbiorze kluczy! Prezentujemy ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

890 000 zł93,50 m² 9 518,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Połowa bliźniaka w opolskiej dzielnicy Półwieś ( okolice ul. Partyzanckiej) Rozkład pomieszczeń: parter: - salon z aneksem kuchennym - toaleta - hol Piętro: - sypialnia główna - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:767 m²

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu dom dwurodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem. Działka o pow. 7,67 ar położony w dzielnicy Groszowice w Opolu. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł135 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m , położonego na działce 378 m , w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł134 m² 11 119,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:627 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Opolu w dzielnicy Szczepanowice - 10 minut od Centrum miasta i Wyspy Pasieka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł77 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:167 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego domu w zabudowie bliźniaczej w Opolu w okolicach śródmieścia. Obiekt znajduje się w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł86 m² 9 767,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:86 m²

Nowe Osiedle w Opolu Bierkowicach już wystartowało! Prowizję Kupującego ponosi deweloper. Osiedle z widokiem na las i w bliskiej odległości Centrum Handlowego Karolinka w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł170 m² 5 441,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu, który oferuje wyjątkową możliwość zamieszkania dla dwóch rodzin lub wykorzystania jednego mieszkania jako przestrzeni wynajmu lub domu dla gości. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł130,81 m² 6 803,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta - bez prowizji oraz bez dodatkowych kosztów w postaci podatku pcc! Przedstawiam ofertę zakończonej w 2025 roku inwestycji budowy budynku mieszkalnego obejmującego dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł130,61 m² 6 814,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez pcc I prowizji! Przedstawiamy ofertę bliźniaka położonego wśród zabudowy jednorodzinnej w spokojnym i cichy miejscu w Chmielowicach. Dostępne są dwa niezależne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł100 m² 6 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej na działce o powierzchni 550m2 , położony w Opolu dzielnica Sławice. Sławice - od 2017 r. dzielnica Opola, położona na trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł100 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny bliźniak | Chmielowice | 100 m + ogród 4,5 ara ani podatku pcc! została ostatnia "połówka" Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

832 000 zł92,42 m² 9 002,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

biura nieruchomości ani podatku pcc! Żerkowicka Park to kameralna inwestycja obejmująca 42 nowoczesne domy, położona w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Opola Bierkowicach. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł95,78 m² 14 606,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:616 m²

(Nie szukaj dalej, oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu położonego w Opolu, w bardzo cenionej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem Opole, chmielowice Dom idealnie sprawdzi się dla rodziny, która szuka komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł230 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedaż - wyremontowany, dwukondygnacyjny, dom w zabudowie bliźniaczej o pow.ok. 230 m2. pięknie zagospodarowana działka 600 m2. - opole Kolonia Gosławicka. Dom mieszkalny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł141 m² 4 751,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania za gotówkę segment domu wolnostojący w zabudowie dwulokalowej. Nieruchomości znajdują się w znakomitej lokalizacji dzielnicy Czarnowąsy w Opolu przy ulicy Borowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł145 m² 6 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiamy Państwu nową kameralną realizacje deweloperską w dzielnicy Bierkowice. Inwestycja zlokalizowana jest w cichym i spokojnym miejscu naprzeciw małego lasu, pomiędzy domami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

- została ostatnia połowa - I podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu mieszkalnego w budynku jednorodzinnym, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 000 zł76,66 m² 9 196,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta sprzedaży domu w wyjątkowej lokalizacji Bierkowice, opole Żerkowicka Park to kameralna inwestycja obejmująca 42 nowoczesne domy, zaprojektowane z myślą o wygodzie i estetyce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł91,50 m² 8 633,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż bliźniak z dwoma miejscami parkingowymi pod zadaszeniem, w opolu/winowie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł101 m² 12 376,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesny, komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, który jest zlokalizowany w Opolu, w dzielnicy Chmielowice. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł135,60 m² 8 104,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Okazja! duża obniżka ceny! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w atrakcyjnym miejscu, z dala od zgiełku związanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł101,21 m² 10 364,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

~~nowa cena~~ Mam dla Was coś wyjątkowego lokal w zabudowie bliźniaczej z własnym ogrodem, położone w spokojnych Chmielowicach, zaledwie 10 minut od centrum Opola. To nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106 m² 8 018,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny w najlepszej dzielnicy Opola? Pachnący nowością dom na Winowie czeka na Twoją aranżację! Najważniejsze informacje: lokalizacja: opole, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zamieszkaj w sercu Chmielowic, gdzie nowoczesność spotyka się z funkcjonalnością! Przestronny, 130 m dom typu "bliźniak" to idealna propozycja dla tych, którzy cenią komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł202 m² 5 693,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, jednorodzinnego domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w spokojnej dzielnicy domów w pobliżu osiedla Malinka.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł73,55 m² 9 435,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego segmentu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 73,5 m , z własnym ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 000 zł65,34 m² 9 764,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem 65,34 m + ogród 79 m Chmielowice, opole Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65,34 m z prywatnym ogrodem 79 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł93,50 m² 9 614,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Są takie miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Ciche, kameralne, schowane od miejskiego zgiełku, a jednocześnie kilka minut od centrum Opola. I właśnie tutaj, na Półwsi,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu komfortowego, funkcjonalnego, nowego domu w Opolu. Budynek ma ponad 85 m2 powierzchni mieszkalnej plus taras, ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł127,23 m² 11 711,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Nowoczesny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej z ogrodem Opole, kolonia Gosławicka Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Opolu,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Bierkowice,Opole

1 390 000 zł138 m² 10 072,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2021 roku, utrzymany w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Nieruchomość jest bardzo zadbana, urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wenecka

Gosławice,Opole

890 000 zł85 m² 10 455,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, położony w spokojnej, zielonej części Gosławic, przy ul. Weneckiej. Parametry nieruchomości: powierzchnia: 85,12 m liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Wrzoski,Opole

799 000 zł330 m² 2 421,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w spokojnej okolicy w nowoczesnym standardzie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu z naszej najnowszej inwestycji w Opolu - Wrzoskach. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Zakrzów,Opole

789 000 zł170 m² 4 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu, który oferuje wyjątkową możliwość zamieszkania dla dwóch rodzin lub wykorzystania jednego mieszkania jako przestrzeni wynajmu lub domu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Partyzancka

Półwieś,Opole

920 000 zł94 m² 9 839,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

999 000 zł168 m² 5 964,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Proponujemy Państwu do zakupu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 167,50 m2, położony na działce o powierzchni 390 m2, zlokalizowany w jednej z najbardziej.