dowolna

Działki uzbrojone Opole - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

275 000 zł700 m² 392,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży: w całości objętej aktualnym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

277 500 zł750 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 750 m Opole, chmielowice | mpzp | Spokojna i prestiżowa okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 750 m , położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

250 000 zł3 912 m² 63,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W miejscowości Brzezie gmina Opolei działka inwestycyjna oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego 1) Symbol i numer terenu 1u 2) Powierzchnia terenu 372 a 3) Przeznaczenie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 001 m² 229,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Proponujemy Państwu do zakupu: - przestronną - o bardzo korzystnym parametrze szerokości (stwarzającym możliwość opcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 900 000 zł21 378 m² 229,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna Opole- żerkowice z mpzp homfi ma przyjemność zaprezentować teraz inwestycyjny z ustalonym już mpzp, idealny pod zabudowę mieszkaniową. Lokalizacja Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

505 600 zł926 m² 546 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki w super lokalizacji! Kup działkę lub trzy. Dzialka o powierzchni 926 m2 znajduje się przy ulicy Rzepakowej w Opolu. Pozostałe dwie działki o podobnej powierzchni przylegają.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł1 186 m² 242,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*najlepsze oferty nieruchomości tylko W kg nieruchomości* Proponujemy Państwu do sprzedaży: - niedrogą - przestronną - położoną wśród luźnej zabudowy - z łatwym dostępem do drogowych.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 562 m² 243,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną, zlokalizowaną w atrakcyjnej i spokojnej części miejscowości Opole w dzielnicy Grotowice. Działka o powierzchni około 15,62 ara. Media (w.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w dzielnicy Wrzoski! została jedna działka Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek budowlanych położonych obok siebie, każda.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł850 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w kameralnej okolicy osiedle domków jednorodzinnych Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł3 847 m² 168,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowalana o powierzchni 0,3847ha zlokalizowana w dzialnicy Wróblin w Opolu przy ulicy Krzanowickiej. Działka płaska. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntu znajdującą się w miejscowości Opole dzielnica Szczepanowice. Teren o kształcie regularnym, zbliżonym do prostokąta o powierzchni 3,97.

Szczegóły ogłoszenia

19 578 050 zł115 165 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową w Opolu w dzielnicy Brzezie. Nieruchomość usytuowana jest w sąsiedztwie Elektrowni Opole. Nieruchomość w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł10 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny o pow. 1ha , położony w Opolu, przy ul. Magazynowej, w przemysłowej części miasta, w pobliżu obwodnicy Północnej, autostrady A 4,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł4 941 m² 182,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta inwestycyjna działka usługowa w Opolu, ul. Czarnowąska Oferowana działka o powierzchni 0,4941 ha zlokalizowana jest w atrakcyjnej części Opola, przy ul. Czarnowąskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł2 368 m² 183,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej działki budowlanej o łącznej powierzchni 23,68 ara, położonej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł4 180 m² 186,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow. ok. 41,80a z lokalizowana po między dwoma działkami zabudowanymi dużymi domami jednorodzinnymi. Lokalizacja atrakcyjna pod budynek jednorodzinny lub kilka mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł4 662 m² 641,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny znajdujący się na obrzeżach Opola. Teren. Dwie działki o kształcie zbliżonym do trójkąta. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł732 m² 243,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*najlepsze oferty nieruchomości tylko W kg nieruchomości* Proponujemy Państwu do sprzedaży: - niedrogą - położoną wśród luźnej zabudowy - z łatwym dostępem do drogowych węzłów.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 864 m² 197,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowana w Opolu, ul. Popiełuszki, obręb Groszowice. Powierzchnia działki 1,864 ara o wymiarach ok 100 m x 19 m Działka przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł5 600 m² 353,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: kompleks nieruchomości usługowo-technicznych z zabudową Opole, ul. Popiełuszki 6 Na sprzedaż oferujemy zwarty kompleks nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 0,56 ha (5.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

4 000 000 zł5 415 m² 738,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna Opole, kolonia Gosławicka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem rozwojowym, zlokalizowana w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł25 600 m² 320,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

0% Prowizję Kupującego ponosi Sprzedający! Do sprzedania teren przygotowany pod budowę inwestycji przemysłowej nie wykluczając innych z racji interesujących zapisów miejscowego planu cytowanych.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł17 300 m² 182,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla dewelopera Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 17300 m2, usytuowana w Opolu, dzielnica Wrzoski. Nieruchomość posiada wydzieloną drogę oraz częściowo pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł690 m² 215,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Opolu - Krzanowicach Działka na peryferiach Opola pod budownictwo jednorodzinne. Powierzchnia 700 m2. Ogrodzona. Pełne uzbrojenie w drodze (woda prąd, kanalizacja). Opodal.

Szczegóły ogłoszenia

252 350 zł721 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Opole, chmielowice, 721 m Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 721 m , położoną w prestiżowej dzielnicy Chmielowice w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 420 m² 49,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja na dzień dzisiejszy niniejsza nieruchomość : W planie zagospodarowania przestrzennego figuruje oznaczona symbolem 3r przeznaczenie podstawowe tereny rolnicze. Możliwość zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

429 400 zł718 m² 598,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki w super lokalizacji! Kup działkę lub trzy. Dzialka o powierzchni 718 m2 znajduje się przy ulicy Rzepakowej w Opolu. Pozostałe dwie działki o podobnej powierzchni przylegają.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł12 697 m² 93,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1,2697 ha położona w Opolu. W Miejscowym Planie zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony jest symbolem 1u - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł1 900 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo-inwestycyjna w Opolu, zaodrze Lokalizacja: opole, dzielnica Zaodrze, ul. Dworska Powierzchnia działki: 19 arów (1900 m ) Przeznaczenie działki: działka oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 260 m² 674,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około 13 arów, położona w Opolu w dzielnicy Kolonia Gosławicka. Nieruchomość z planem ogólnym o oznaczeniu 52sj.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1000 m każdaopole dzielnica Wrzoski możliwość zakupu jednej działki lub obu łącznie (20 ar) działki zlokalizowane przy prywatnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł11 769 m² 127,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren przmysłowo-usługowy ( w mpzp ; 1p/u ) położony na terenie miasta blisko obwodnicy po południowej stronie Opola. Dojazd drogą gminną. Pow. 1,1769 ha. W najbliższym sąsiedztwie linia.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł8 359 m² 388,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna działka inwestycyjna o powierzchni 0,8359 ha położona w dzielnicy przemysłowo usługowej Opole Wróblin. Nieruchomość położona w Opolu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł9 500 m² 65,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania atrakcyjnie położone nieruchomości niezabudowane. Działki położne są przy ulicy Cybisa w dzielnicy Grudzice. Obowiązuje miejscwy Plan Zagospodarowania Przestrzennego i jest.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł950 m² 227,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Opolu / Czarnowąsach. Działka oznaczona jest w miejscowym planie jako mn i przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową. Po.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł654 m² 1 269,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działai w unikatowej lokalizacji! Dzialka o powierzchni 654 m2 znajduje się przy pl. Róż ( os. Chabrów) w Opolu. Kształt działki nieregularny. W Planie Ogólnym działka.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 250 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł7 731 m² 260,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę znajdującą się w Opolu - obręb Krzanowice. Nieruchomość wielkości 0,7089 ha położona jest w miejscu z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 562 m² 197,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki budowlanej w Opolu przy ulicy Oświęcimskiej 205 w dzielnicy Grotowice, o powierzchni 1562 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł8 606 m² 3,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia działki usługowo - handlowej o numerze geodezyjnym 21/31 obręb Opole przy ul. Plebiscytowej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij