dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Opole - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerzego

Groszowice,Opole

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, z przynależnym mp w cenie Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego i w pełni wyposażonego mieszkania na wynajem, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bytnara Rudego

Armii Krajowej,Opole

415 000 zł48 m² 8 700,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To mieszkanie nie udaje nowoczesnego showroomu. Ono żyje kolorem, detalem, funkcjonalnością. Na 47,7 m znalazło się miejsce na dwa niezależne pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zaodrze,Opole

449 000 zł47 m² 9 573,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, mieszkanie 2 pokojowe po remoncie Opole Zaodrze. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w zielonej i cichej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrów

Chabry,Opole

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Dzień dobry, mam do zaoferowania na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe w niskim bloku z cegły. Okna wychodzą na wschód i na zachód, co sprawia że zawsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do zakupu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 47 m2, zlokalizowane w Opolu na ulicy Dambonia. Mieszkanie składa się z: salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolskich

Stare Miasto,Opole

2 100 zł49 m² 42,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Polecamy Państwu do najęcia mieszkanie dwupokojowe, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

409 000 zł48 m² 8 572,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedaż mieszkania dwu pokojowego w Opolu, nowy zwm, osiedle Armii Krajowej, zwm, położonego na trzecim piętrze, w niskim 4 p. budynku. Lokal mieszkalny, rozkładowy, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

1 900 zł50 m² 38,38 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją - Opole, ul. Wojska Polskiego Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,5 m na 9. piętrze z pięknym widokiem na miasto. Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Malinka,Opole

590 214 zł47 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja o nazwie atlantis prestige park - etap 2. Przestronne bardzo jasne apartamenty wchodzące w skład nowo powstającej inwestycji na opolskiej Malince, które wyróżnia ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Chabry,Opole

350 000 zł30 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz małego mieszkania, a może inwestycji w Opolu? Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż 30m2 mieszkanie: po generalnym remoncie, w pełni urządzone, ze sprzętami na 2 letniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Opole,opolskie

554 724 zł49 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle atlantis prestige park 2 etap we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu o powierzchni 48,66 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytnara Rudego

Armii Krajowej,Opole

2 300 zł48 m² 48,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bytnara Rudego w Opolu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze wysokiego bloku z windą, ma powierzchnię 47,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 450 zł39 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe w Opolu Bardzo ładne umeblowane i odnowione mieszkanie. Blisko centrum, uczelnie, sklepy, banki, świetne połączenie mpk. Kuchnia w zabudowie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dambonia

Dambonia,Opole

437 000 zł38 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

mieszkanie po całkowitym remoncie, nowa instalacja elektryczna, nowa instalacja zimnej i ciepłej wody, nowa instalacja gazowa, nowe podłogi , faktury na wyposażenie mieszkania, faktury za remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Warsztatowa

Śródmieście,Opole

408 000 zł55 m² 7 436,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w dzielnicy Śródmieście, okolice ulicy 1 Maja w Opolu. Nieruchomość ma powierzchnię ok. 54m2 i znajduje się na piętrze /klasyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Malinka,Opole

579 054 zł49 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy do zaoferowania mieszkanie w stanie deweloperskim specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w najnowszej inwestycji - Atlantis Prestige Park etap 2 - realizowanej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

350 000 zł45 m² 7 829,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy idealne dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,70 m , usytuowane w niskim, czteropiętrowym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Śródmieście,Opole

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże mieszkanie położone w śródmieściu Opola. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum, teatru kochanowskiego, szpitala i wsb Merito. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Śródmieście,Opole

305 000 zł32 m² 9 531,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 32m +piwnica +dwie komórki +miejsce parkingowe! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m, znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

424 900 zł47 m² 9 098,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze, niskiego czteropiętrowego bloku na osiedlu zwm w Opolu. Lokal dwupokojowy składa się z obszernego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tarnopolska

Gosławice,Opole

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie po remoncie wysoki standard, garaż, balkon Opole, ul. Tarnopolska Cena: 2700 zł + 1000 zł czynsz (wszystkie opłaty wliczone) Lokalizacja: opole, ul. Tarnopolska (wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

420 000 zł47 m² 9 010,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie z pięknym widokiem na zachody słońca To dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na siódmym piętrze, jest wyjątkową propozycją dla każdego, kto marzy o odpoczynku z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszyka

Zaodrze,Opole

539 000 zł44 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż, komfortowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w jednym z nowych bloków w Opolu przy ulicy Koszyka. Mieszkanie: - powierzchnia 44 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnopolska

Opole,opolskie

1 800 zł38 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,93 m2, położone na 1 piętrze, w spokojnej okolicy. Dobrze skomunikowane z centrum miasta (przystanek mzk - 3 min piechotą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ozimska

Śródmieście,Opole

2 700 zł48 m² 55,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny design, pełne wyposażenie i świetna lokalizacja wszystko, czego potrzebujesz, już tu jest. Przy ul. Ozimskiej (inwestycja nova ozimska) czeka na Ciebie mieszkanie do wynajęcia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oleska

Chabry,Opole

2 450 zł43 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament z dużym tarasem i klimatyzacją Nowe Chabry, opole Od 1 listopada 2025 r. dostępny do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 43,43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu w kamienicy Opole, ul. 1 maja 4 piętro | 43 m | 2 pokoje | 269 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2- pokojowe 48 m2 zlokalizowane na bardzo zielonym, spokojnym osiedlu Zaodrze w Opolu. Rozkład mieszkania: - kuchnia - salon - sypialnia - łazienka - przedpokój Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państstwu mieszkanie 48m2, na VI piętrze w wysokim bloku, usytuowane na spokojnym i pełnym zieleni osiedlu zwm Lokal to: - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka z wc, - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 2 pokoje, armii Krajowej, parter Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie położone na parterze przy ul. Armii Krajowej, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Przyjaźni

Nowa Wieś Królewska,Opole

1 950 zł67 m² 29,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy państwu jasne, przestronne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy Alei Przyjaźni w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 60 m2 zajdująca się na parterze w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

290 000 zł41 m² 7 052,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Odrestaurowana kamienica w Opolu, a w niej klimatyczne mieszkanie na poddaszu, to nasza kolejna myślę, że interesująca propozycja dla Państwa. Odsłonięte belki konstrukcyjne, są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Śródmieście,Opole

1 650 zł39 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu komfortowo urządzonego mieszkania w apartamentowcu w Wiktorii House. Nieruchomość składa się salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrów

Chabrów,Opole

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

~~~mieszkanie do wynajęcia ~~~ Dobry standard - pełne wyposażenie ul. Chabrów, opole Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, widnej kuchni, sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ozimska

Kolonia Gosławicka,Opole

2 600 zł48 m² 53,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Wynajem mieszkania dwupokojowego w Opolu przy ul. Ozimskiej o pow. 48,24 m2, zlokalizowanego na 2 piętrze, nowoczesnego apartamentowca z windą, miejscem parkingowym, w garażu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oświęcimska

Metalchem,Opole

399 000 zł49 m² 8 093,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe, umeblowane mieszkanie z balkonem - do zamieszkania od zaraz | Metalchem, opole Prezentuję ofertę funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 49,30 m , położonego na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolskich

Stare Miasto,Opole

419 999 zł50 m² 8 368,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno jako pewna inwestycja, jak i wygodne lokum na start? Ta oferta spełni oba te oczekiwania! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy spokojnej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

2 600 zł48 m² 53,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia 2 pokojowy apartament o wysokim standardzie, mający powierzchnię 48,24 m2, z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym ( 16 m2 ). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Przyjaźni

Nowa Wieś Królewska,Opole

349 000 zł32 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,98 m , położone na parterze w doskonałej lokalizacji Opola tuż obok kąpieliska Bolko. To miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Gosławice,Opole

470 000 zł39 m² 12 082,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku z windą w lubianej i spokojnej części dzielnicy Gosławice w Opolu, przy ul. Chocimskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Śródmieście,Opole

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem komfortowe, świeżo po remoncie mieszkanie przy ul. Tatrzańskiej usytuowane na II piętrze niskiego bloku. Mieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z otwartego salonu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij