dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Opole - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Armii Krajowej,Opole

1 750 zł47 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - mieszkanie 2-pokojowe 47,40m2. I piętro, bardzo dobry standard, opole- stary zwm Proponujemy Państwu do wynajęcia wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o pow. uż. 47,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przylesie

Zaodrze,Opole

525 550 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: urokliwe mieszkanie na kameralnym osiedlu Przylesie w Opolu Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7 m , usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Armii Krajowej,Opole

490 000 zł48 m² 10 240,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie I Po generalnym remoncie I Balkon I Miejsca parkingowe I Dobrze skomunikowane z miastem I Tereny rekreacyjne w pobliżu I Zapraszam do przytulnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

429 999 zł38 m² 11 203,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam przytulne mieszkanie o powierzchni 38,38 m2 usytuowane na III kondygnacji (II piętro) w niskim, czterokondygnacyjnym budynku przy ul. Tęczowej w Opolu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży wyremontowanego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36 mkw., zlokalizowanego na dobrze skomunikowanym osiedlu Dambonia. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Stare Miasto,Opole

490 000 zł49 m² 9 983,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m w kamienicy w centrum Opola! Lokal położony jest na parterze, co daje szerokie możliwości adaptacyjne - idealne na lokal użytkowy, np. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Armii Krajowej,Opole

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą świeżo wyremontowanego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych części miasta - zwm-ie. Mieszkanie dwu-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Barona

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

514 000 zł39 m² 13 179,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaż nowe, urządzone mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Z salonu wyjście na ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

940 000 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy apartament zlokalizowany na Zaodrzu w Opolu. Nieruchomość stanowi apartament o pow. 47 m2 + miejsce parkingowe zewnętrzne. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Armii Krajowej,Opole

490 000 zł48 m² 10 240,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz lokum blisko uczelni Politechniki Opolskiej ? A może szukasz wyremontowanego mieszkania w bloku z windą ? Oczywiście najlepiej żeby miało duży balkon i aby miało wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Opole,opolskie

415 000 zł57 m² 7 280,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z potencjałem w centrum Opola Powierzchnia: 57 m Liczba pokoi: 2 (możliwość adaptacji na 3) Lokalizacja: centrum, opole Cena: 425 000 pln Zapraszamy do zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

490 000 zł48 m² 10 208,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Armii Krajowej. Rozkład: -salon z wyjściem na balkon -sypialnia -kuchnia -przedpokój -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

490 000 zł48 m² 10 208,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do zakupu mieszkanie dwupokojowe o pow. 48 m2 po kapitalnym remoncie, mieszczącą się na osiedlu Armii Krajowej (stary zwm) w Opolu. Znajduje się blisko Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Armii Krajowej,Opole

490 000 zł48 m² 10 240,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego, 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na 4 piętrze wysokiego bloku z windami na osiedlu Armii Krajowej (dawny zwm) w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Rezerwacja! Przestronne, dwupokojowe mieszkanie z duszą, starannie urządzone przez projektanta. Idealne dla osób ceniących unikalny styl i wygodę. W skład mieszkania wchodzi: - 2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

379 000 zł39 m² 9 717,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy na sprzedaż nowoczesny apartament z ogródkiem na osiedlu Apartamenty Barona, opole Wójtowa Wieś Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 38,98 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Armii Krajowej,Opole

490 000 zł48 m² 10 208,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zarezerwowane Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na Opolskim zwm-ie, w bloku o bardzo dobrym stanie technicznym. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Śródmieście,Opole

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem Komfortowe Mieszkanie 2-pokojowe 39 m2, umeblowane, opole - Śródmieście - Apartamentowiec. Oferta aktualna od 1 lutego 2025 r. Proponujemy do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielowicka

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

3 000 zł42 m² 70,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia nowy, komfortowy apartament 2 pokojowy o powierzchni 42.3 m2, położony przy ulicy Chmielowickiej w Opolu. Apartament położony na I piętrze, całkowicie wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Śródmieście,Opole

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Starego Miasta w Opolu. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

500 000 zł46 m² 10 864,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia 2 pokojowe, atrakcyjne mieszkanie, mające powierzchnię 46,02 m2, z przynależną dużą piwnica ( 6,5 m2 ). Lokal zlokalizowany jest w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

385 000 zł43 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do kupienia 2-pokojowe mieszkanie, które jest usytuowane na Opolskim Zaodrzu. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku. Mieszkanie ma 43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Stare Miasto,Opole

485 000 zł44 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

~~nowa cena~~ Lokalizacja: kamienica w samym sercu Opola, zaledwie kilka kroków od Rynku. Opis: to urocze mieszkanie o powierzchni 45 m2 znajduje się na pierwszym piętrze 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Barona

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

425 040 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu do zakupu apartament w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji położony na nowo wybudowanej inwestycji na Wójtowej Wsi w Opolu. Apartament o powierzchni 38,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Malinka,Opole

1 400 zł38 m² 37,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie, 38m2, dla singla lub pary, od 01.02.2025r. Lokalizacja: malinka, ul. Piotrkowska 3a Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju - małej sypialni - odrębnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Śródmieście,Opole

369 000 zł42 m² 8 766,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowanie mieszkanie 2-pokojowe z jednym balkonem położone w Opolu, dzielnica- śródmieście. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 42.09 m . Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozmarynowa

Gosławice,Opole

2 600 zł50 m² 51,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy na wynajem nowe, dwupokojowe mieszkanie na I piętrze bloku przy ul. Rozmarynowej w Opolu (w sąsiedztwie centrum handlowego Turawa Park). Nowoczesny blok wyposażony w garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

2 150 zł34 m² 63,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowość! okazja! Zapraszam do zapoznania się z oferta wynajmu mieszkania znajdującego się w samym sercu miasta Opola. Lokalizacja. Lokal mieszkalny zlokalizowany w pobliżu głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Barona

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

428 560 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Luboszycka

Opole,opolskie

405 000 zł48 m² 8 433,99 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Luboszyckiej w Opolu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rynek

Stare Miasto,Opole

449 000 zł58 m² 7 782,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona - umowa przedwstępna tylko W naszym biurze Mieszkanie w ścisłym centrum - Rynek Do zakupu proponujemy mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w ścisłym centrum Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Barona

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

428 780 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu do zakupu apartament w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji położony na nowo wybudowanej inwestycji na Wójtowej Wsi w Opolu. Apartament o powierzchni 38,98.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! wyłączność! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie z potencjałem. Rozkład: -pokój dzienny -sypialnia -kuchnia -przedpokój -łazienka -balkon francuski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

410 000 zł48 m² 8 568,44 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2 pokoje z dużym balkonem, pow. ok. 48 m2., IV piętro/VIII, Opole nowy ZWM WYŁĄCZNOŚĆ - tylko w naszym biurze! Proponujemy Państwu słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Dambonia,Opole

275 000 zł53 m² 5 156,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas. Jeżeli szukasz mieszkania na Zaodrzu, bez dodatkowych nakładów finansowych to idealnie trafiłeś! 2 pokoje niska zabudowa mieszkanie jest funkcjonalne, jasne ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

290 000 zł60 m² 4 809,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaproponować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Nieruchomość poza przyjemną okolicą, posiada wiele innych atutów: istnieje możliwość wykupienia garażu podziemnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

1 250 zł47 m² 26,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w ładnej dzielnicy Opola Do jego niebywałych walorów zalicza się: pierwsze piętro zadbany blok mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

262 000 zł47 m² 5 574,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone na II-piętrze w bloku na osiedlu cieszącym się zainteresowaniem z dala od głośnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Propozycja skierowana do wymagającego Klienta, który ceni sobie jakość i niskie koszty utrzymania! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

290 000 zł48 m² 6 031,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta skierowana do klienta, który szuka dwupokojowego mieszkania w niskim bloku. Mamy przyjemność zaproponować Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, mieszczące się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Malinka,Opole

255 000 zł50 m² 5 125,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli zależy Ci na ustawnym, dwupokojowym mieszkaniu, a osiedle malinka (świetnie zaopatzrone i skomunikowane z całym miastem), mieści się w odrębie Twoich zainteresowań, to.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij