dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Opole - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

537 147 zł46 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w najnowszej inwestycji Atlantis Prestige Park, która powstaje na Malince przy ulicy Harcmistrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

553 469 zł47 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle atlantis prestige park 2 etap we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu o powierzchni 46,51 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ozimska

Śródmieście,Opole

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe i wygodne mieszkanie 2-pokojowe, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Opolu przy ul. Ozimskiej 77. Lokal o powierzchni 51 m został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Malinka,Opole

506 128 zł45 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w najnowszej inwestycji - Atlantis Prestige Park etap 2 - realizowanej we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

582 528 zł46 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 204 w budynku B, składającego się z: - przedpokoju (5,28m ), - przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzemieniecka

Kolonia Gosławicka,Opole

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie na ulicy Krzemienieckiej w Opolu. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

591 630 zł46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w najnowszej inwestycji - Chocimska Residence (atlantis), która powstaje na Malince przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Malinka,Opole

596 181 zł46 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 102 w klatce C, składającego się z: - przedpokoju (5,29m ), - przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pandzy

Nowa Wieś Królewska,Opole

1 990 zł33 m² 60,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane, przytulne mieszkanie na parterze po remoncie, dostępne od 1 kwietnia 2026 r. Nie jest wymagane oświadczenie o wynajmie okazjonalnym! Mieszkanie znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję komfortowe mieszkanie na 4. piętrze bloku w samym centrum miasta przy ul. 1-go Maja. Blok znajduje się między ulicą Katowicką a Dubois. Mieszkanie ma dwa pokoje, osobną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Chabrów,Opole

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie ok. 40 m2 przy ul. Chabrów na 5 piętrze, 2 windy w bloku. Blisko do centrum miasta, galerii handlowej Solaris, kina, teatru ok. 20 min piechotką. Ponadto, blisko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bulwar Karola Musioła

Stare Miasto,Opole

495 000 zł43 m² 11 511,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż, bardzo funkcjonalnego, rozkładowego mieszkania dwu pokojowego, położonego w Opolu, dzielnica Centrum, 500 mb. od Rynku. Lokal mieszkalny o pow. użytkowej ok. 43 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyszyńskiego

Półwieś,Opole

590 580 zł48 m² 12 298,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Stylowe 2 poziomy w Półwsi - idealna inwestycja przy strefie ekonomicznej! Miejsce postojowe w garażu podziemnym jest sprzedawane obligatoryjnie z mieszkaniem w kwocie 50 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ozimska

Śródmieście,Opole

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Ozimska 77 w Opolu. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Armii Krajowej,Opole

510 000 zł48 m² 10 647,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,90m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w wysokim bloku na ul. Majora Hubala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

415 000 zł33 m² 12 575,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy w swojej ofercie atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie, które jest zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Kolonia Gosławicka Lokal znakomicie nadaje się pod najem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nysy Łużyckiej

Opole,opolskie

429 900 zł45 m² 9 606,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis Funkcjonalne mieszkanie w centrum Opola ul. Nysy Łużyckiej Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią, zlokalizowanego na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ozimska

Kolonia Gosławicka,Opole

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nova Ozimska! Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego bloku z windą, na prestiżowym osiedlu Nova Ozimska. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania dwu pokojowe o powierzchni około 48 m2 w Opolu, zaodrze, dambonia, pierwsze piętr ,niski budynek. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych, rozkładowych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

444 020 zł38 m² 11,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w dzielnicy Wójtowa Wieś, przy ulicy Stawowej w Opolu. Inwestycja nazywa się "apartamenty Stawowa" i jest już na etapie ukończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Opole

Półwieś,Opole

579 000 zł48 m² 12 057,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W jednym z nowszych budynków Opola, w inwestycji oddanej w 2016 roku, znajduje się mieszkanie, które łączy nowoczesną architekturę z poczuciem komfortu charakterystycznym dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

529 000 zł46 m² 11 420,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! wyłączność! zawarta umowa przedwstępna Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Rezerwacja! Rozkład: -pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Opole

385 000 zł44 m² 8 789,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części miasta w Dzielnicy Generalskiej w Opolu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Armii Krajowej,Opole

367 000 zł35 m² 10 485,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Są takie mieszkania, które od pierwszej chwili dają poczucie, że to ma sens. Nie dlatego, że są idealne na papierze tylko dlatego, że wszystko jest tu na swoim miejscu. 35 m - dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domańskiego

Zaodrze,Opole

2 200 zł51 m² 42,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w Opolu w dzielnicy Zaodrze, przy ul. Domańskiego. Nieruchomość położona jest na zamkniętym, kameralnym osiedlu, w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu Zośka

Armii Krajowej,Opole

455 000 zł48 m² 9 479,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2 pokoje z dużym balkonem, pow. 48 m2., VII piętro/X, Opole nowy ZWM NOWA, ATRAKCYJNA CENA - DO NEGOCJACJI! Proponujemy Państwu słoneczne , funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrów

Chabry,Opole

379 000 zł36 m² 10 586,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje w sercu osiedla Chabry Opole, ul. Chabrów 185 Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,80 m , zlokalizowane na idealnym pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

360 000 zł36 m² 9 863,01 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, kameralne mieszkanie 2-pokojowe z Panoramą Miasta - ul. Ozimska, opole Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż jasne, dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Barona

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem w dzielnicy Szczepanowice w Opolu Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu nowoczesnego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedurnego

Bliskie Zaodrze,Opole

1 700 zł45 m² 37,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie o powierzchni 44,94m2, położone na iiip w niskiej zabudowie w Opolu przy ul Niedurnego. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni częściowo otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

468 936 zł40 m² 117 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się w dzielnicy Wójtowa Wieś, przy ulicy Stawowej w Opolu. Inwestycja nazywa się "apartamenty Stawowa" i jest już na etapie ukończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

359 000 zł47 m² 7 702,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Opole, zaodrze, ul. Dambonia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,61 m , zlokalizowane na parterze w 10-piętrowym bloku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Opole,opolskie

509 000 zł49 m² 10 387,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m, położone na 2. piętrze zadbanego budynku przy ul. Jodłowej w Opolu. To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prószkowska

Zaodrze,Opole

385 000 zł43 m² 8 912,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 43,20 m, położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku. Idealna propozycja zarówno dla pary, singla, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Śródmieście,Opole

375 000 zł36 m² 10 445,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu jasne, przestronne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Fabrycznej w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 35.90 m2 zajdująca się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koszyka

Zaodrze,Opole

620 000 zł52 m² 11 987,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania położonego na cenionym Osiedlu Kasztelańskim na Zaodrzu w Opolu. Inwestycja zrealizowana przez Atlantis Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedurnego

Nadodrze,Opole

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Nadodrze (ul. Piotra Niedurnego). Mieszkanie o powierzchni ok. 45m2 mieści się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kośnego

Stare Miasto,Opole

499 000 zł66 m² 7 618,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Centrum, przy ul. Kośnego. Mieszkanie o powierzchni 65,1m2 znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Metalchem,Opole

359 000 zł32 m² 11 166,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie położone w dzielnicy Opole Metalchem, na 3 piętrze w niskim bloku. Lokal o powierzchni 32,15 m składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

432 000 zł48 m² 8 992,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Osiedle Dambonia słynące z zieleni, ciszy i spokoju z licznymi nasadzeniami drzew, rozłożystymi terenami zielonymi, placami zabaw, siłownią zewnętrzną pod bokiem, boiskami sportowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Opole,opolskie

549 000 zł53 m² 10 358,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam dla Ciebie jasne i przytulne mieszkanie w dzielnicy Generalskiej do wyremontowania zlokalizowane na I piętrze o pow. 53 m2. Mieszkanie składa się z: - salonu, - kuchni.