dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Opole - Oferty sprzedaży i najmu

312 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

312 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 9 piętrze w jednym z bloków na opolskim Zaodrzu. To propozycja dla osób szukających mieszkania z potencjałem idealnego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Śródmieście,Opole

944 000 zł118 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

118 m przestrzeni - wyjątkowe mieszkanie w Śródmieściu! Mieszkanie o powierzchni 118 m mieści się na parterze i składa się z: - trzech dużych, ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu bardzo funkcjonalnego apartamentu położonego w dzielnicy Kolonia Gosławicka w Opolu. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie! Lokalizacja zapewnia wygodne życie z dostępem do całej niezbędnej infrastruktury w postaci sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W swojej ofercie mamy do kupienia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47,5 m2, które jest zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Zaodrze. Lokal znakomicie nadaje się pod inwestycje i jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

809 000 zł56 m² 14 550,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy 3 pokojowy apartament z tarasem wykończony w standardzie premium, gotowy do zamieszkania. Na sprzedaż eleganckie, perfekcyjnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 55,6 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrów

Chabry,Opole

525 000 zł48 m² 10 876,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Stylowe 3 pokoje Z panoramą miasta Po remoncie, os. Chabry! Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,27 m , zlokalizowane na 9. piętrze w bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chabrów,Opole

599 000 zł60 m² 10 013,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parter | niski blok | Z dala od głównej drogi | dużo zieleni Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 59,82 m , położonego na parterze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kredytowa

Groszowice,Opole

760 000 zł78 m² 9 781,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o wysokim standardzie wykończenia z ogrodem , komórką , dużym balkonem oraz dwoma miejscami parkingowymi położone na piętrze w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Śródmieście,Opole

559 000 zł62 m² 9 016,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy w swojej ofercie mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane Śródmieściu Opola. Lokal znakomicie nadaje się pod najem i w chwili obecnej jest wynajmowany. W skład mieszkania o pow. 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilsona

Kolonia Gosławicka,Opole

539 000 zł64 m² 8 421,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu 3-pokojowe, funkcjonalne, rozkładowe i wygodne mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 2 piętrze, w budynku przy ul. Thomasa Wilsona w Opolu. Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Armii Krajowej,Opole

560 000 zł61 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Armii Krajowej (zwm) na ulicy Grota Roweckiego. Wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Twoja przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

378 400 zł47 m² 8 051,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie syndyka masy upadłości marzeny kulpy będącej osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej sprzedaż nieruchomości należącej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Zaodrze,Opole

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia , komfortowy apartament o powierzchni 63 m2 , zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku, 1. piętro. Nieruchomość z tarasem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Opole

849 000 zł80 m² 10 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie 80 m z ogródkiem centrum Opola, świetna lokalizacja! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone w odnowionej i ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

560 000 zł61 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania bezczynszowego o powierzchni 60,80 m , z przynależną działką o powierzchni 2,54 ara. położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowskiego

Chabry,Opole

640 000 zł69 m² 9 338,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 68,53 m , położonego w Opolu przy ul. Jana Stanisława Jankowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Luboszycka

Śródmieście,Opole

485 000 zł62 m² 7 866,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62 m z potencjałem! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalny układ i ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

525 000 zł61 m² 8 653,37 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,67 m , położonego na 4. piętrze bloku z windą. Lokal jest bardzo ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

685 000 zł62 m² 11 048,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

5 mieszkań na sprzedaż | 64 m | ogródek | 2 miejsca postojowe ul. Dworska | Cena: od 685 000 zł do 709 000 zł Nowoczesne mieszkania dla wymagających | 64 m + ogródek + 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Armii Krajowej,Opole

569 000 zł61 m² 9 384,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 60,63 m , oferującego komfortową przestrzeń dla rodziny lub osób ceniących sobie dodatkową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przylesie

Półwieś,Opole

729 000 zł64 m² 11 460,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu niezwykle przestronny apartament zlokalizowany w dzielnicy Zaodrze , Półwieś , ul. Przylesie. Apartament o powierzcni 63,61 m2 oraz przynależnego tarasu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

565 000 zł58 m² 9 741,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję nowoczesne, czteropokojowego mieszkanie o powierzchni 58 m , znajdujące się na 3. piętrze w zadbanym, niskim bloku na osiedlu Dambonia. Lokal świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nysy Łużyckiej

Bliskie Zaodrze,Opole

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia doskonale położone 3 pokojowe mieszkanie. Lokal znajduje się na trzecim ostatnim piętrze budynku znajdującym się w dzielnicy bliskie Zaodrze /nysy Łużyckiej 8/. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

579 000 zł67 m² 8 680,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kameralne mieszkanie z charakterem, dużą przestrzenią i gotowe do zamieszkania Nowa Wieś Królewska w Opolu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Armii Krajowej,Opole

500 000 zł61 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta zamiany mieszkania 3 pokoje - na mniejsze 2 pokojowe. Możliwość sprzedaży mieszkania, ale tylko w momencie gdy właściciel znajdzie coś innego odpowiedniego dla siebie 2 pokojowego. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Chmielowice,Opole

409 000 zł79 m² 5 177,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować 79 m2 mieszkanie 3-pokojowe w stanie developerskim w zielonej dzielnicy Chmielowice (opole). Przestronny salon z dużymi oknami, dwie funkcjonalne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Chmielowice,Opole

850 000 zł72 m² 11 805,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 71,91 m , położone na parterze kameralnego, 4-mieszkaniowego budynku, z ogrodem do wyłącznego użytku. Mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Przyjaźni

Nowa Wieś Królewska,Opole

560 000 zł61 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, bezczynszowego mieszkania położonego niedaleko centrum Opola, przy Alei Przyjaźni. To propozycja dla osób, które chcą korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - idealne dla rodziny lub inwestora!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bliskie Zaodrze,Opole

837 000 zł69 m² 12 073,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament z balkonem i miejscem garażowym Opole, ul. Koszyka | Bliskie Zaodrze Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży eleganckiego, nowoczesnego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielska

Malinka,Opole

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią parter ul. Bielska | Malinka | Opole Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,00 m , położone na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolka II

Nowa Wieś Królewska,Opole

3 200 zł68 m² 46,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem w dzielnicy Nowa Wieś Królewska w Opolu. Wolne z początkiem marca. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi (salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kolonia Gosławicka,Opole

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje funkcjonalne 3 pokoje w spokojnej okolicy. Rozkład: -3 pokoje -kuchnia -łazienka -przedpokój -balkon -przynależna piwnica Wykończenie: -ściany -tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Śródmieście,Opole

2 700 zł61 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie - wysoki standard - śródmieście opola Jeśli szukasz mieszkania o wysokim standardzie w Śródmieściu Opola, ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

549 000 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaoferować do zakupu ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni prawie 61 m2, 3 pokoje, zlokalizowane w jednym z wieżowców przy ul. Mjr Hubala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kolonia Gosławicka,Opole

680 000 zł73 m² 9 264,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja! Chcesz poczuć się jak na wakacjach cały rok? Ten dom jest dla Ciebie! Odpowiednia aranżacja atrium, przeniesie Cię na południe po przekroczeniu progu. Do sprzedania, parterowy dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Malinka,Opole

499 000 zł60 m² 8 358,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na pierwszym piętrze w wysokim bloku na osiedlu Malinka. Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 59,7 m2 się z salonu, dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Opole

599 000 zł79 m² 7 594,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą przestronnego, jasnego mieszkania zlokalizowanego w kameralnej kamienicy w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Śródmieście,Opole

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo wyłącznie po przez nasze biuro, mam zaszczyty zaoferować Państwu do najmu piękne mieszkanie trzy pokojowe. Apartament składa się z obszernego salonu z przejściem.