dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Opole

250 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

250 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pandzy

Nowa Wieś Królewska,Opole

1 990 zł33 m² 60,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane, przytulne mieszkanie na parterze po remoncie, dostępne od 1 kwietnia 2026 r. Nie jest wymagane oświadczenie o wynajmie okazjonalnym! Mieszkanie znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję komfortowe mieszkanie na 4. piętrze bloku w samym centrum miasta przy ul. 1-go Maja. Blok znajduje się między ulicą Katowicką a Dubois. Mieszkanie ma dwa pokoje, osobną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nysy Łużyckiej

Stare Miasto,Opole

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka po remoncie | balkon | centrum Do wynajęcia funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Opola przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Chabrów,Opole

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie ok. 40 m2 przy ul. Chabrów na 5 piętrze, 2 windy w bloku. Blisko do centrum miasta, galerii handlowej Solaris, kina, teatru ok. 20 min piechotką. Ponadto, blisko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Opole

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Kościuszki, w samym sercu opolskiego Śródmieścia. Lokal położony jest na wysokim parterze, dzięki czemu doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chabrów,Opole

649 000 zł81 m² 7 991,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe | 4 pokojowe | 2 miejsca parkingowe | garderoba | antresola Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania poddaszowego o powierzchni użytkowej 81,21 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chabry,Opole

459 000 zł46 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Stylowe, w pełni umeblowane mieszkanie z widokiem na park Opole, chabry Cena: 459 000 zł Powierzchnia: 46,44 m Piwnica w cenie Piętro: wysoki parter Czynsz: 720 zł /mies. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Nyska

Chmielowice,Opole

889 000 zł95 m² 9 357,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku na prestiżowym, kameralnym osiedlu Róży Wiatrów w Chmielowicach jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nysy Łużyckiej

Opole,opolskie

429 900 zł45 m² 9 606,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis Funkcjonalne mieszkanie w centrum Opola ul. Nysy Łużyckiej Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią, zlokalizowanego na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ozimska

Kolonia Gosławicka,Opole

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nova Ozimska! Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego bloku z windą, na prestiżowym osiedlu Nova Ozimska. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

520 000 zł61 m² 8 524,59 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować do zakupu ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni prawie 61 m2, 3 pokoje, zlokalizowane w jednym z wieżowców przy ul. Mjr Hubala w Opolu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Opole

5 500 zł94 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament z Zimowym Ogrodem i Tarasem w Centrum Opola Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy apartament znajdujący się w samym sercu Opola. Ta ekskluzywna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gosławice,Opole

681 048 zł63 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja zakończona zapraszamy do umówienia się na prezentację! Skrajna 17 w Opolu to kameralna nowopowstała inwestycja, usytuowana w spokojnej części miasta przy ulicy Skrajnej. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bolko,Opole

798 000 zł73 m² 10 988,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie 72,62 m przy Kamionce Bolko Szukasz miejsca, w którym natura spotyka się z wygodą miejskiego życia? To mieszkanie spełni oczekiwania osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrów

Chabry,Opole

379 000 zł36 m² 10 586,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokoje w sercu osiedla Chabry Opole, ul. Chabrów 185 Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,80 m , zlokalizowane na idealnym pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Opole

478 000 zł59 m² 8 101,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 59 m | I piętro | Śródmieście Opola Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na pierwszym piętrze zadbanej, ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Barona

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem w dzielnicy Szczepanowice w Opolu Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu nowoczesnego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Zaodrze,Opole

519 000 zł49 m² 10 493,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam ofertę mieszkania zlokalizowanego przy ul.Wojska Polskiego na Zaodrzu oddalone od głównych ulic zlokalizowane na drugiem piętrze wieżowca z dwoma windami. Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Opole,opolskie

509 000 zł49 m² 10 387,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m, położone na 2. piętrze zadbanego budynku przy ul. Jodłowej w Opolu. To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wrocławska

Bliskie Zaodrze,Opole

549 000 zł58 m² 9 403,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie pierwotnie trzypokojowe w trakcie remontu zaaranżowane na czteropokojowe z aneksem kuchennym w salonie stanowi nie lada gratkę dla osób szukających większego mieszkanie celem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Chabrów,Opole

1 350 zł28 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję słoneczną i przytulną kawalerkę na osiedlu Chabry w Opolu. Mieszkanie z oddzielną, umeblowaną i wyposażoną kuchnią, łazienką i balkonem, umeblowane. Wymagana umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Chabry,Opole

649 000 zł81 m² 7 991,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w kamienicy, opole (os. Chabry) Oferuję przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 81,21 m, usytuowane na poddaszu kamienicy na osiedlu Chabry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworska

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

749 000 zł63 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem ul. Dworska - sprzedaż prywatna, kupujący nie płaci żadnej prowizji Na sprzedaż komfortowe, zadbane mieszkanie 3-pokojowe, położone na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Śródmieście,Opole

375 000 zł36 m² 10 445,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu jasne, przestronne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Fabrycznej w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 35.90 m2 zajdująca się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koszyka

Zaodrze,Opole

620 000 zł52 m² 11 987,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania położonego na cenionym Osiedlu Kasztelańskim na Zaodrzu w Opolu. Inwestycja zrealizowana przez Atlantis Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

515 000 zł64 m² 8 033,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena 515.000zł To jest mieszkanie, w którym od zawsze panował dobry klimat.Taki, który czuje się od razu po wejściu- ciepło, spokój i prawdziwa domowa atmosfera. Nie powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

432 000 zł48 m² 8 992,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Osiedle Dambonia słynące z zieleni, ciszy i spokoju z licznymi nasadzeniami drzew, rozłożystymi terenami zielonymi, placami zabaw, siłownią zewnętrzną pod bokiem, boiskami sportowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Metalchem,Opole

600 000 zł72 m² 8 379,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

podpisana umowa przedwstępna! Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze niskiego bloku na spokojnym, zielonym i bardzo cichym osiedlu Metalchem przy ul. Złotej. Okolica jest idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Śródmieście,Opole

944 000 zł118 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

118 m przestrzeni - wyjątkowe mieszkanie w Śródmieściu! Mieszkanie o powierzchni 118 m mieści się na parterze i składa się z: - trzech dużych, ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

809 000 zł56 m² 14 550,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy 3 pokojowy apartament z tarasem wykończony w standardzie premium, gotowy do zamieszkania. Na sprzedaż eleganckie, perfekcyjnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 55,6 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Śródmieście,Opole

389 000 zł45 m² 8 644,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy dla Ciebie przestronne mieszkanie z dużym potencjałem położone na 3 piętrze niskiego bloku w Opolu. Rozkład pomieszczeń zapewnia doskonałe nasłonecznienie mieszkania a otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Opole,opolskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ulicy Damrota (200m od rynku), mieszkanie w pełni umeblowane, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, piwnica, miejsce parkingowe. Wyremontowane 2 lata temu. Ogrzewanie miejskie. Położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chabrów,Opole

649 000 zł81 m² 7 991,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niepowtarzalnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 81,21 m2 (powierzchnia użytkowa), położonego na ostatnim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chabrów,Opole

599 000 zł60 m² 10 013,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parter | niski blok | Z dala od głównej drogi | dużo zieleni Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 59,82 m , położonego na parterze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

1 600 zł33 m² 47,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na zaodrzu do wynajęcia Lokalizacja: ul. Dambonia, opole Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z szafą w zabudowie, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Groszowice,Opole

749 000 zł87 m² 8 651,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Klimatyzacja, dwa poziomy, garaż, 4 pokoje, piwnica, dwie łazienki, garderoba, gotowe do zamieszkania - W cenie pełne wyposażenie nowa cena! Było 850 tys. zł jest 760 tys. zł! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dambonia

Dambonia,Opole

1 700 zł34 m² 49,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Marzysz o miejscu, które będzie Twoim spokojnym azylem, a jednocześnie zapewni bliskość wszystkich udogodnień? To mieszkanie spełni te oczekiwania! 2 pokojowe, o powierzchni 34,5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prószkowska