dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Opole

250 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

250 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kośnego

Śródmieście,Opole

829 000 zł100 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Sprzedam duże mieszkanie W kamienicy W centrum opola Ul. Kośnego 1 Bez pośredników 99,70m2/ kamienica / 2 piętro / 4 pokoje / 2 balkony Mieszkanie do rewitalizacji / remontu Co wyróżnia tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Armii Krajowej,Opole

560 000 zł61 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Armii Krajowej (zwm) na ulicy Grota Roweckiego. Wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Twoja przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Stare Miasto,Opole

405 000 zł43 m² 9 418,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Została zawarta umowa przedwstępna W centrum Opola 2-pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy W samym sercu tętniącego życiem Opola, gdzie historia splata się z codziennością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Dambonia,Opole

518 000 zł47 m² 10 974,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 48 m po generalnym remoncie bezpośrednio od właściciela Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

560 000 zł61 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania bezczynszowego o powierzchni 60,80 m , z przynależną działką o powierzchni 2,54 ara. położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Oleska

Stare Miasto,Opole

1 799 zł20 m² 89,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna, w pełni wyposażona kawalerka w centrum Opola, idealna dla studenta, singla lub pary. Lokalizacja: ul. Oleska, opole Śródmieście Piętro: 2 z 3 (blok) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Związku Walki Młodych / Armii Krajowej,Opole

379 000 zł34 m² 11 213 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Armii Krajowej (dawny zwm). Mieszkanie o powierzchni niespełna 34m2 położone jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

495 000 zł47 m² 10 531,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwazcja do 05.03.2026 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m, zaprojektowane z dużą dbałością o funkcjonalność, estetykę i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skautów Opolskich

Armii Krajowej,Opole

399 000 zł33 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33 m, położone na III piętrze budynku z wszystkimi mediami miejskimi. Wnętrze zostało zaprojektowane w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielowicka

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

491 790 zł38 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wejdź i zamieszkaj - 2 pokoje z dużym tarasem Opole/ Szczepanowice, ul. Chmielowicka Oferta na wyłączność! Nieruchomość zaprojektowana i wykończona w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

579 000 zł67 m² 8 680,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kameralne mieszkanie z charakterem, dużą przestrzenią i gotowe do zamieszkania Nowa Wieś Królewska w Opolu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Opole

478 000 zł58 m² 8 241,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż: ul. Robotnicza, opole (58m , 2 pokoje) Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na ulicy Robotniczej w Opolu. Idealne dla pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

700 000 zł50 m² 13 980,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję nowoczesne, kompletnie wykończone pod klucz mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,07 m , położone w nowym budynku z 2022 roku. Lokal nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Chmielowice,Opole

850 000 zł72 m² 11 805,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 71,91 m , położone na parterze kameralnego, 4-mieszkaniowego budynku, z ogrodem do wyłącznego użytku. Mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Przyjaźni

Nowa Wieś Królewska,Opole

560 000 zł61 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, bezczynszowego mieszkania położonego niedaleko centrum Opola, przy Alei Przyjaźni. To propozycja dla osób, które chcą korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - idealne dla rodziny lub inwestora!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Wyspa Pasieka,Opole

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na parterze w niskim bloku na pożądanej dzielnicy Opola - Pasiece. Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 40 m2 składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bliskie Zaodrze,Opole

837 000 zł69 m² 12 073,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament z balkonem i miejscem garażowym Opole, ul. Koszyka | Bliskie Zaodrze Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży eleganckiego, nowoczesnego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielska

Malinka,Opole

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią parter ul. Bielska | Malinka | Opole Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,00 m , położone na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolka II

Nowa Wieś Królewska,Opole

3 200 zł68 m² 46,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem w dzielnicy Nowa Wieś Królewska w Opolu. Wolne z początkiem marca. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi (salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Nadodrze,Opole

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w centrum Opola - idealne dla pary, singla lub pod wynajem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

549 000 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaoferować do zakupu ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni prawie 61 m2, 3 pokoje, zlokalizowane w jednym z wieżowców przy ul. Mjr Hubala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kolonia Gosławicka,Opole

680 000 zł73 m² 9 264,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja! Chcesz poczuć się jak na wakacjach cały rok? Ten dom jest dla Ciebie! Odpowiednia aranżacja atrium, przeniesie Cię na południe po przekroczeniu progu. Do sprzedania, parterowy dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Szałwiowa

Gosławice,Opole

1 750 zł18 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogródek | nowy mikroapartament z 2024 | komórka lokatorska W cenie | pierwszy najem | klimatyzacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mikroapartamentu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zaodrze,Opole

390 000 zł38 m² 10 380,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

PO remoncie | 2 pokoje | 2 windy | os. Dambonia | piwnica Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,57m2, położone na 4 piętrze 10-piętrowego budynku. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią

Stare Miasto,Opole

307 000 zł21 m² 14 481,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka | inwestycja | centrum opola | niskie koszty utrzymania Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 21.2m2 zlokalizowana w centralnej części miasta Opola przy ulicy Waryńskiego, Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Opole

599 000 zł79 m² 7 594,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą przestronnego, jasnego mieszkania zlokalizowanego w kameralnej kamienicy w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielowicka

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

485 000 zł52 m² 9 307,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ładne, jasne mieszkanie Z garażem podziemnym i komórką lokatorską. Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie 3 pokojowe o funkcjonalnym układzie pomieszczeń położone na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 60m2 - funkcjonalny układ, balkon, częściowe wyposażenie. Salon z aneksem i wyspą kuchenną, sypialnia, pokój biurowy, lub pokój dziecięcy, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje (jeden przechodni), 3 piętro, umeblowane do zamieszkania, bardzo ciepłe, 1 Maja Śródmieście, koszty: odstępne 2000, czynsz 800, prąd i gaz według zużycia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Śródmieście,Opole

590 000 zł58 m² 10 172,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne, gotowe do zamieszkania lub pod wynajem mieszkanie o powierzchni 58m2, położone na ul. 1Maja w Opolu. Funkcjonalny układ pomieszczeń, trzy niezależne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Armii Krajowej,Opole

638 000 zł61 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, przestrzennego, bardzo jasnego i cichego mieszkania o powierzchni 60,82 m2, położonego na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szarych Szeregów

Armii Krajowej,Opole

499 000 zł60 m² 8 262,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Brak prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,39 m , położone na 1. piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Szarych Szeregów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarnopolska

Gosławice,Opole

725 000 zł56 m² 12 946,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie z tarasem w prestiżowej dzielnicy Opola Gosławice, ul. Tarnopolska Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, nowego mieszkania dwupokojowego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, miejsce postojowe Kolonia Gosławicka Typ umowy: najem okazjonalny Lokal mieszkalny dwupoziomowy o powierzchni ok. 50 m2 usytuowany na I piętrze w jednym z nowszych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Śródmieście,Opole

590 000 zł58 m² 10 172,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, gotowego do zamieszkania mieszkania o powierzchni 58 m, położonego przy ul. 1 maja w Opolu. Nieruchomość idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospodarcza

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

2 500 zł71 m² 35,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3