dowolna

Mieszkania wyremontowane Opole - Oferty sprzedaży i wynajmu

196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

196 ogłoszeń

1 079 000 zł127 m² 8 496,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja! Mieszkanie, lokal, biuro. Szanowny kliencie, ścisłe centrum Opola Nieruchomość o powierzchni ok. 127m2 usytuowana drugim piętrze w jednej z urokliwych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania 47 m z dużym tarasem - bliskie Zaodrze, opole Mieszkanie o powierzchni 47 m położone jest na wysokim parterze w jednym z najlepszych rejonów Opola - bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,30 m² 8 493,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyobraź sobie, że budzisz się w miejscu, które łączy w sobie wszystko, czego potrzeba, by żyć wygodnie, spokojnie i blisko wszystkiego. Gdzie w zaledwie 5 minut dojdziesz na.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł51,98 m² 14 043,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie wyjątkowe pod każdym względem zlokalizowane na wysokim parterze w jednej z bardziej reprezentacyjnych kamienic przy ulicy Grunwaldzkiej w ścisłym centrum Opola. Stylowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 049 000 zł84,30 m² 12 443,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikatowe, przestronne, energooszczędne, dwupoziomowe mieszkanie w stylowej kamienicy w sercu Opola - ul. H. Kołłątaja! Opis nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł98,58 m² 6 390,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłączność oferty. Duże mieszkanie Opole - Centrum ul. Kościuszki 16.Nieruchomość o powierzchni ok. 98,58m2, usytuowana na trzecim piętrze w jednej z urokliwych kamienic w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł111,70 m² 9 847,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze Do zakupu proponujemy lokal biurowy z funkcją mieszkalną, czteropokojowy z balkonem o pow. 111,70 m2 zlokalizowany w Centrum (blisko galerii Solaris).

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł101,36 m² 9 175,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do zakupu proponujemy mieszkanie czteropokojowe z balkonem o pow. 101,36 m2 zlokalizowane w Centrum (blisko galerii Solaris) w Opolu. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł71,80 m² 10 988,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, urokliwe, zadbane mieszkanie w kamienicy Trzypokojowe mieszkanie z kuchnią o powierzchni ok. 72 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowej kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł152 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:-

Piękna nieruchomość W prestiżowej kamienicy Nieruchomość mieści się na parterze zabytkowej kamienicy, w samym centrum Opola. Zarówno kamienica jak i sama nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie poleca się na sprzedaż. Oferowania nieruchomość znajduje się przy ul. Plac Kazimierza na 3 piętrze w 4 piętrowej odnowionej kamienicy. Mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł33 m² 11 484,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W swojej ofercie mamy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 33 m2, które jest zlokalizowane w Śródmieściu Opola. Lokal znakomicie nadaje się pod inwestycje. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł60,50 m² 11 884,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu - Twój spokojny azyl w spokojnej części miasta! Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, które łączy komfort życia w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w niskim bloku na zielonym osiedlu Dambonia przy ulicy Zwycięstwa w Opolu. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48,04 m² 8 222,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Zaodrzu, w niskim i zadbanym budynku. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako stabilna inwestycja pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46,44 m² 11 391,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 6 piętrze 10-pietrowego wieżowca przy ul.Chabrów (ostatni Deskowiec). Mieszkanie o powierzchni 46,44 2m składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł23 m² 95,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez oświadczenia notarialnego. Wyłącznie w naszym biurze, kawalerka z tarasem kawalerki usytuowana na parterze apartamentowca w Opolu przy ul. Górnej. Mieszkania jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł49,52 m² 10 298,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie położone na I piętrze w niskim budynku, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Opola: zielonej i bardzo spokojnej Kolonii.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł33,80 m² 10 325,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie z balkonem, położone na 5. piętrze w wysokim bloku przy ul. Bytnara Rudego. Nieruchomość przeszła kompleksowy remont, obejmujący.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł60,20 m² 10 631,23 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 60,2 m | 8 piętro | gotowe do wprowadzenia Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się jak.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł60,95 m² 9 663,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zobacz tą fantastyczną ofertę funkcjonalnego, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Opolu przy ul. Szarych Szeregów! Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, a do wszystkich pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,94 m² 12 239,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nie czekaj takie mieszkania w Rynku Opola sprzedają się błyskawicznie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w absolutnie topowej lokalizacji przy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł34 m² 16 911,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, położone w samym centrum miasta, tuż obok Amfiteatru Opolskiego (narodowego Centrum Polskiej Piosenki), gdzie odbywają się znane festiwale. Do rynku zaledwie 3.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł52 m² 10 673,08 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta zawieszona! nowa niższa cena! przestronne dwa pokoje, balkon, miejsce postojowe W garażu podziemnym Oferta na wyłączność! Lokal mieszkalny dwupokojowy, o powierzchni 52m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł43 m² 11 627,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w idealnej lokalizacji? Oto dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone przy ul. 1 maja w Opolu, w Śródmieściu. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł33,80 m² 10 355,03 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W swojej ofercie mamy do kupienia 1 pokojowe mieszkanie po remoncie, o pow. 33,80 m2, które jest zlokalizowane w Opolu w dzielnicy zwm. Lokal znakomicie nadaje się pod inwestycje. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 165 zł57,95 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący zwolniony z podatku pcc oraz prowizji biura! metalowa - nowe miejsce do Życia w Opolu! Marzysz o własnym ogródku i spokoju, jednocześnie pozostając blisko miasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł70 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie | 70 m | 4 piętro | gotowe do wprowadzenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 70 m2, zlokalizowanego w Opolu przy ulicy Grota.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł76,34 m² 9 156,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie dwupoziomowe Świetna lokalizacja: gosławice Unikalna aranżacja nieruchomości o powierzchni ok. 76,34m2, usytuowana w dzielnicy Opola. Nieruchomość znajduje się w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Opole,opolskie

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Masz gotowy, poprawiony i bardziej sprzedażowy opis Komfortowe i nowoczesne mieszkanie do wynajęcia Opole, centrum Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,30 m² 8 493,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - przestronne mieszkanie II kondygnacyjne, 3-pokojowe, powierzchnia całkowita 82,30 m2 -opole- śródmieście. Proponujemy Państwu słoneczne, atrakcyjnie zaaranżowane, dwupoziomowe mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To godne polecenia mieszkanie znajduje się w centrum Opola. Znakomicie nadaje się pod wynajem. Obecnie jest wynajmowane i można je przejąć z najemcami. Lokal o powierzchni 45 m2, jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowa kawalerka z dużym balkonem Opole, ul. Przylesie. Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,82 m , położone na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49,50 m² 46,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania od zaraz , w świetnej lokalizacji i z wygodnym układem? Ta oferta może być idealna właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament gotowy do zamieszkania! Szanowny kliencie! Luksusowy apartament Opole/ Zaodrze Nieruchomość o powierzchni ok. 47m2 wykończona w wysokim standardzie, usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł60,72 m² 10 210,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Opolu przy ul. 1 maja. Mieszkanie o powierzchni 60,72m2, znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł31,28 m² 14 673,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31,28m2, usytuowane na wysokim parterze w jednym z budynków z 2020r, na ogrodzonym terenie z parkingiem i wjazdem zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł51,50 m² 9 514,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum, trzy pokoje, niski blok, ogrzewanie Z sieci miejskiej Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,32m2 zlokalizowane na III piętrze w niskim zadbanym bloku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł72 m² 10 958,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie, przestronne , słoneczne i wysokie mieszkanie 3pokojowe , Ip , pow. 71,81m2. Meble na wymiar z agd w zabudowie. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego 2 funkcyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł78,02 m² 11 343,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko W naszym biurze Mieszkanie trzypokojowe z dwoma łazienkami z miejscem parkingowym w garażu pod budynkiem oraz komórką lokatorską. Polecamy do zakupu mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Opolu na Malince ul. Sieradska. Mieszkanie idealnie pasowałoby dla młodej rodziny w pobliżu znajduje się plac zabaw, przedszkole, szkoła. Nadaje się.