dowolna

Mieszkania przy parku Opole - Oferty sprzedaży i najmu

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubala

Armii Krajowej,Opole

490 000 zł63 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Opolu, osiedle Armii Krajowej. Nieruchomość o bardzo korzystnym układzie, trzy słoneczne pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pużaka

Armii Krajowej,Opole

339 000 zł37 m² 9 237,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie W niskim bloku obok parku - opole, ul. Pużaka Na sprzedaż zadbane i ciepłe mieszkanie o powierzchni 36,7 m2 będące w stanie gotowym do zamieszkania. Kawalerka ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gosławice,Opole

890 000 zł64 m² 13 845,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w Opolu, osiedle Dębowe Apartamenty. Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, duża łazienka z wc, drugie wc oraz przedpokój, komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Armii Krajowej,Opole

490 000 zł63 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prószkowska

Zaodrze,Opole

465 000 zł57 m² 8 129,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mam na sprzedaż bez pośredników częściowo wyposażone mieszkanie 57,2m2 z dwoma sypialniami, oddzielną kuchnią, przestronnym salonem z balkonem, łazienką oraz toaletą. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Opole,opolskie

420 000 zł48 m² 8 842,11 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 47,50m2 w dzielnicy Armii Krajowej (dawny zwm) w Opolu przy ulicy Majora Hubala. Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wyspa Pasieka,Opole

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 66 m znajdującego się na pierwszym piętrze przepięknej, zadbanej kamienicy, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Armii Krajowej,Opole

465 000 zł61 m² 7 622,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Witam. Oferuję na sprzedaż słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z osobną kuchnią. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z 1978 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rozmarynowa

Gosławice,Opole

735 000 zł72 m² 10 191,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Unikalne, dwupoziomowe mieszkanie na nowym osiedlu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnego, dwupoziomowego apartamentu w stanie deweloperskim. Lokal znajduje się na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rozmarynowa

Gosławice,Opole

2 080 000 zł200 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz o przestronnym, nowoczesnym mieszkaniu, które oferuje komfort domu jednorodzinnego? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ekskluzywnego apartamentu w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wyspa Pasieka,Opole

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 110 m , zlokalizowane w urokliwej dzielnicy Pasieka w Opolu. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skautów Opolskich

Armii Krajowej,Opole

525 000 zł50 m² 10 591,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż: jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 49,57 m . Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, z czego jeden posiada duży balkon (loggię).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Związku Walki Młodych / Armii Krajowej,Opole

405 000 zł47 m² 8 544,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko sprzedaż bezpośrednia. Agencjom z góry dziękuje. Mieszkanko do częściowego remontu pokój , kuchnia i przedpokój w gładziach gipsowych na podłogach panele i gres. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wapienna

Śródmieście,Opole

1 950 zł17 m² 114,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dziękuję. Ogłoszenie nieaktualne.Dzień dobry. Wynajmę od 01.07.2024r. mikroapartament wielkości 17 m2 na ul. Wapiennej 20 w Opolu. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Opole,opolskie

572 700 zł85 m² 6 753,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie 5-pokojowe w Centrum Opola Idealna Inwestycja! Cena: 572700zł - do negocjacji Lokalizacja: opole, ul. Sienkiewicza Powierzchnia: 84,8 m Liczba pokoi: 5 (w tym kuchnia) Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytnara Rudego

Armii Krajowej,Opole

649 000 zł71 m² 9 140,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta! Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Armii Krajowej (dawniej zwm) Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania, położonego na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wapienna

Śródmieście,Opole

590 000 zł69 m² 8 526,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedaż bez pośredników. Budynek położony w centrum miasta/śródmieście. W bezpośrednim sąsiedztwie; tereny rekreacyjne kamionka piast z boiskiem, placem zabaw, wybiegiem dla psów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Armii Krajowej,Opole

475 000 zł63 m² 7 539,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 63 m2, na pierwszym piętrze z widokiem na piękną zieleń. W spokojnej okolicy z dostępem do dużego parku Jana Kochanowskiego na osiedlu Armii Krajowej. Znakomity układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Metalchem,Opole

1 500 zł34 m² 43,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego, przytulnego mieszkania zlokalizowanego w Opolu, w dzielnicy Metalchem. Mieszkanie o powierzchni 34,33 m2 znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ozimska

Opole,opolskie

549 000 zł69 m² 8 007,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy w Centrum Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Opole

699 000 zł83 m² 8 421,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w centrum Opola o powierzchni 83m2 z trasem, znajdującego się na drugim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

400 000 zł49 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze w jednej z kamienic w Śródmieściu Opola, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Malinka,Opole

430 000 zł56 m² 7 733,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Malinka w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 55,60 m2 znajduje się na 3 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szmaragdowa

Chmielowice,Opole

366 240 zł35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dla Inwestorów z wykończeniem pod klucz, znalezieniem najemców i obsługą najmu. Zadzwoń i ustal szczegóły z doradcą, my się wszystkim zajmiemy. Odbiór gotowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Nadodrze,Opole

452 000 zł59 m² 7 661,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bez Pośredników Sprzedam mieszkanie położone na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku na Bliskim Zaodrzu, nadodrze, ulica Wrocławska, powierzchnia 59 m2, trzy pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Opole

Stare Miasto,Opole

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do wtorku. Idealne dla studentki/a lub osoby pracującej. Brak możliwości zameldowania. 50 m od Rynku, 1 piętro, cicha okolica, antresola z podwójnym materacem, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chabrów

Chabrów,Opole

398 000 zł50 m² 8 040,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego, 3 pokojowego mieszkania z pięknym widokiem na osiedlu Chabrów w Opolu. Mieszkanie zlokalizowane jest na 10 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Armii Krajowej,Opole

318 000 zł46 m² 6 913,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne 2 pokoje w niskim bloku na osiedlu Armii Krajowej. Oferta idealna jako inwestycja Rozkład : -2 pokoje -kuchnia -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Opole,opolskie

1 170 000 zł173 m² 6 775,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja Na sprzedaż fantastyczny, przestrzenny lokal z niebanalnym wykończeniem, usytuowany na 1 piętrze w przedwojennej, kamienicy przy ul. Ozimskiej 18. Powierzchnia lokalu to 172,69 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

399 000 zł44 m² 8 966,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowo przytulnego mieszkania na osiedlu Malinka w Opolu. Mieszkanie o metrażu 44,5 m2 znajduje się na 8 piętrze ośmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

349 000 zł43 m² 8 099,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w bardzo spokojnej okolicy Śródmieścia Opola. Mieszkanie o powierzchni 43,09 m2 składa się z salonu, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrów

Chabry,Opole

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Chabrów. Mieszkanie znajduje się na 10tym piętrze budynku 10 piętrowym z lat 70. Jest rozkładowe na dwie strony, dzięki czemu z okien rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Czarnowąsy,Opole

2 400 zł68 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie położone na piętrze budynku mieszkalnego zlokalizowanego w Opolu dzielnica Czarnowąsy przy ul.Wolności 35B. Nowo wybudowany budynek wysoki standard.Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

399 000 zł65 m² 6 135,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w centrum Opola. Nieruchomość znajduje się na parterze odnowionej kamienicy w zielonej, spokojnej dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dambonia

Dambonia,Opole

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam Wynajme od zaraz 13-02-2023 mieszkanie położone w Opolu na osiedlu Dambonia Mieszkanie mieści się na parterze w czteropietrowym budynku do ktorego przynalezy rowniez balkon.Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oświęcimska

Metalchem,Opole

1 000 zł31 m² 32,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe, funkcjonalne i jasne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,15 m2 na Metalchemie w Opolu, położone na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

620 000 zł94 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania. Lokal mieści się na parterze kamienicy w ścisłym centrum Opola. Jest to idealne miejsce na kancelarię, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górna

Kolonia Gosławicka,Opole

475 000 zł49 m² 9 735,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe mieszkanie w budynku apartamentowym Platinium Apartamenty w Opolu, ul. Górna oferta bez pośredników. Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,79m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzemieniecka

Malinka,Opole

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników Wynajmę mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym na osiedlu Malinka przy ul. Krzemienieckiej w Opolu. Dodatkowo do dyspozycji rowerownia oraz wózkownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja Solidarności

Opole,opolskie

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pięknie urządzone, umeblowane dwupoziomowe mieszkanie, o powierzchni 80 m2. Mieszkanie jest bardzo ciche, położone na 3 piętrze w bloku z domofonem. Wjazd na osiedle zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Związku Walki Młodych / Armii Krajowej,Opole

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta prywatna Mieszkanie na sprzedaż. Powierzchnia mieszkania wynosi 48 m . Lokal znajduje się na trzecim piętrze w sześciopiętrowym bloku przy ul. Grota Roweckiego w Opolu. Ekspozycja.