dowolna

Mieszkania w centrum Opole - Oferty sprzedaży i najmu

382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ligonia

Śródmieście,Opole

539 000 zł104 m² 5 182,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez pośredników - bez prowizji! Sprzedam mieszkanie w spokojnej dzielnicy, świetna lokalizacja. Doskonałe także na biuro, gabinet, kancelarię itp. Mieszkanie znajduje się w Opolu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

230 000 zł58 m² 3 918 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprzedaż Mieszkanie Bliskie Zaodrze Do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie na bliskim Zaodrzu o powierzchni użytkowej 58,70m2 położone na ósmym piętrze w wysokim budynku, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

224 000 zł56 m² 3 987 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Oferujemy Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 56,17 m2, położone na parterze dziesięciopiętrowego bloku, składające się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

2 500 zł118 m² 21,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wynajem Mieszkanie Opole Centrum Piękne duże mieszkanie w kamienicy, dwa poziomy , 10 minut spacerkiem do rynku, przestronne,ok. 70m2 komfortowe w pełni wyposażone, zlokalizowane na Bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Opole

259 000 zł62 m² 4 177,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie o pow. 57m2 zlokalizowane w centrum Opola, znajdujące się na 2-gim piętrze 3- piętrowej kamienicy. Mieszkanie przestronne oraz słoneczne (okna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

170 000 zł37 m² 4 502 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie - Śródmieście. Oferujemy Państwu słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z odrębną kuchnią, o pow. uż. ok. 38 m2, usytuowanie na 3 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Armii Krajowej,Opole

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia mieszkanie w spokojnej okolicy zwm. W zeszłym roku odmalowane i odświerzone. 2 pokoje, raczej do zamieszkanie przez 3 osoby - jednak po ew dostawieniu drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

270 000 zł63 m² 4 236 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - 3- pokojowe mieszkanie - zwm. Oferujemy Państwu wyremontowane i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem , o pow. uż. ok. 64 m2, usytuowanie na 6 piętrze w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Opole,opolskie

180 000 zł35 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

ładne mieszkanie 35m2 w centrum miasta-Pasieka, balkon z widokiem na rzekę Odrę , w pobliżu amfiteatr, zoo, park, 2min. do Rynku, do pkp,pks 8min, b.słoneczne, ciepłe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chabry

Chabry,Opole

165 000 zł35 m² 4 597 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie - Chabry. Oferujemy Państwu przytulne, wyremontowane i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe z dużym balkonem , o pow. uż. ok. 36 m2, usytuowanie na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonczyka

Śródmieście,Opole

780 zł70 m² 11,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duży pokój, w mieszkaniu 3 pokojowym. Pokój jest duży i umeblowany, przeznaczony dla pary lub 2-3 osób.istnieje możliwość dogadania się z właścicielem i na okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

230 000 zł49 m² 4 665 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkania Malinka II Proponujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. ok. 50 m2 , usytuowane na drugim piętrze w niskiej zabudowie , na osiedlu Malinka II. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orląt Lwowskich

Śródmieście,Opole

350 000 zł75 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Oferuję do sprzedania duże, przestronne mieszkanie, które znajduje się w centrum Opola w bardzo spokojnej i zielonej dzielnicy. Mieszkanie składa się z trzech słonecznych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

230 000 zł55 m² 4 136 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej 55,60m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, położone na wysokim parterze niskiego, zadbanego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Zaodrze

Zaodrze,Opole

208 000 zł47 m² 4 356 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie - Zaodrze. Oferujemy Państwu słoneczne, wyremontowane i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem , o pow. uż. ok. 48 m2, usytuowanie na 7 piętrze w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonczyka

Śródmieście,Opole

380 zł70 m² 5,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duży pokój, w mieszkaniu 3 pokojowym. Pokój jest duży i umeblowany, najlepiej dla pary gdyż w pokoju znajduje się szafa typu komandor oraz sypialnia.jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wyspa Pasieka

Wyspa Pasieka,Opole

155 000 zł27 m² 5 659 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Proponujemy Państwu kawalerkę o powierzchni użytkowej 27,39 m2, składającą się z 1 pokoju, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki z wc, położoną na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

239 000 zł69 m² 3 419 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na Malince o powierzchni 69,90m2 zlokalizowane na IV piętrze w niskim budynku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

147 500 zł36 m² 4 026 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni użytkowej 33 m2, mieszczące się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku, składające się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

160 000 zł39 m² 4 102 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie Proponujemy Państwu dużą kawalerkę o powierzchni użytkowej ok. 39 m2, położone na parterze w niskim budynku w centrum Opola. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

185 000 zł48 m² 3 854 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 48 m2, na 8 piętrze w bloku 8 piętrowym, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedurnego

Śródmieście,Opole

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

od 15 06 2011 dwupokojowe - centrum cena 1100 + liczniki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonczyka

Stare Miasto,Opole

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z balkonem blisko Centrum ( 5 min. do Rynku)! Mieszkanie na ostatnim piętrze 4 piętrowej kamienicy. W roku ub. wykonany remont dachu. Obecnie zarządca przygotowuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedurnego

Zaodrze,Opole

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Blisko centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chabry

Chabry,Opole

190 000 zł47 m² 4 042 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 47,75 m2, położone na 3 piętrze 3 piętrowego bloku, składające się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

153 000 zł32 m² 4 640 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 32,97 m2, położone na 4 piętrze 4 piętrowego bloku, składające się z 2 pokoi, ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

220 000 zł45 m² 4 869 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie - centrum. Oferujemy Państwu funkcjonalne, wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe , o pow. uż. 45,18 m2, usytuowanie na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyspa Pasieka

Wyspa Pasieka,Opole

408 000 zł135 m² 3 022 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie! Proponujemy Państwu atrakcyjne, słoneczne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni użytkowej około 135m2, położone na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy w Opolu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

240 000 zł70 m² 3 428 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Sprzedaż Mieszkanie zwm Oferujemy Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej ok 70 m2 , położone na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku usytuowanym w Opolu na Osiedlu zwm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

260 000 zł74 m² 3 479 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Sprzedaż - mieszkanie - śródmieście! Oferujemy Państwu przestronne, funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem usytuowane w niskim budynku w śródmieściu Opola. Ustawne i wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Zaodrze

Zaodrze,Opole

220 000 zł52 m² 4 181 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 52,61 m2 , na 6 piętrze 10 piętrowego budynku, składające sie z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

310 000 zł93 m² 3 306 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy duże funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 94 m2 usytuowane w ścisłym centrum Opola. Mieszkanie położone na 1 piętrze w trzypiętrowym, czterokondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Śródmieście,Opole

950 zł44 m² 21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajecia mieszkanie dwupokojowe, srodmiescie, blisko centrum, osoby pracujace. wynajecie conajmniej na rok. mieszkanie umeblowane, balkon, ogrzewanie gazowe, 2 pietro, blok 2 pietrowy, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

220 000 zł60 m² 3 624 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania a. Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 60.70 m2 , położone na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku usytuowanym w Opolu na Osiedlu Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

230 000 zł46 m² 4 908 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Proponujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46,86m2 położone na trzecim piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Centrum Opola. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

170 000 zł37 m² 4 569 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu kawalerkę w centrum Opola o powierzchni użytkowej 37,20m2. Mieszkanie składa się z jednego pokoju (z dwoma oknami oraz wyjściem na balkon), dużej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

270 000 zł72 m² 3 724 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni użytkowej 72,5 m2, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc, położone na 3 piętrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

246 000 zł63 m² 3 861 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Proponujemy Państwu rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 63.7m2, składające się z 3 pokoi, 2 przedpokoi, kuchni, łazienki i wc, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

228 000 zł48 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Oferujemy Państwu mieszkanie na parterze 4 piętrowego bloku, o powierzchni użytkowej ok. 48 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

1 100 zł63 m² 17,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia 2-wu pokojowe mieszkanie w centrum Opola.Mieszkanie jest umeblowane i wyposazone w sprzety AGD i RTV (pralka , odkurzacz, lodowka, przybory kuchenne.) Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przylesie

Przylesie,Opole

1 200 zł45 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w Opolu mieszkanie 2 pokojowe na nowym osiedlu Przylesie. Mieszkanie jest nowe dla maksymalnie 3 osób. Całkowicie umeblowane na zamkniętym osiedlu. Blisko do centrum Karolinka. Cena 1200.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij