dowolna

Mieszkania w centrum Opole - Oferty sprzedaży i najmu

381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przylesie,Opole

495 000 zł42 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne mieszkanie w atrakcyjnej cenie Przytulne mieszkanie z balkonem na Przylesiu w Opolu Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

494 091 zł42 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 42,23m2, składające się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

579 000 zł49 m² 11 898,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie poranek na słonecznym balkonie, kilka kroków do sklepu, szybki dojazd do centrum i wnętrze urządzone dokładnie tak, jak chcesz.To właśnie oferuje 48,66 m w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

2 000 zł22 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy : pierwszy najem! Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni użytkowej 22 m2, położona na pierwszym piętrze w kamienicy, opole Śródmieście, ul.1 Maja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

430 000 zł34 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 34 m2, które jest zlokalizowane w Opolu w ścisłym centrum miasta. Lokal jest po generalnym remoncie! Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

710 801 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 66,43 m2 - podzielone na dwa mniejsze mieszkania: jedno o pow. 34,26 m2 i drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

589 000 zł48 m² 12 392,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! wyłączność! zawarta umowa przedwstępna Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu gotowiec inwestycyjny w Śródmieściu. Rezerwacja! Rozkład: 1. lokal 2 pokojowy 28,10m2 2. lokal 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

494 091 zł42 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 42,23 m2, składające się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

709 303 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 66,29 m2, składające się z 4 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

579 000 zł49 m² 11 898,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim, które jest zlokalizowane w nowo wybudowanym bloku, w Opolu, w dzielnicy Malinka, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

479 817 zł41 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 41,01 m2, składające się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

710 801 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 66,43 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy : pierwszy najem! Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni użytkowej 25 m2, położona na pierwszym piętrze w kamienicy, opole Śródmieście, ul.1 Maja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Śródmieście,Opole

358 000 zł38 m² 9 369,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w Opolu. Lokal, który Państwu prezentuję, znajduje się w Śródmieściu Opola, w budynku typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

420 000 zł57 m² 7 883,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni użytkowej 57,08 m2, z balkonem, położone na czwartym piętrze w wysokim bloku, opole - os. Dambonia. Lokal w standardzie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

673 137 zł63 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 62,91 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Opole

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Śródmieście, w pobliżu kamionki piast, 2 pokoje oferta na wyłączność Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , zlokalizowane w śródmieściu Opola, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

640 000 zł64 m² 9 982,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania blisko centrum Opola? Dla siebie lub pod wynajem? Do zamieszkania? Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. 1 maja w Opolu. Blisko urzędy, uczelnie, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Nadodrze,Opole

499 000 zł53 m² 9 432,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam dla Ciebie jasne i przytulne mieszkanie w dzielnicy Nadodrze gotowe do zamieszkania zlokalizowane na III piętrze o pow. 52,9 m2. Mieszkanie składa się z: - salonu - oddzielnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

464 000 zł62 m² 7 483,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne i słoneczne mieszkanie zlokalizowany w dzielnicy Zaodrze - Szczepanowice. Apartament o powierzcni 62 m2 składa się z : salonu z aneksem kuchennym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Opole

459 000 zł51 m² 8 989,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu w samym sercu Opola, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie ręki, ale jednocześnie doceniasz spokój i komfort codziennego życia? Ta nieruchomość to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronny apartament znajdujący się w dzielnicy Śródmieście , ul. 1 maja. Apartament oddany do użytku w roku 2007 o powierzchni po podłodze 70 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Zaodrze,Opole

2 800 zł75 m² 37,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 3-letni luksusowy apartament do wynajęcia od marca 2026! Wysoki standard , świetna lokalizacja. Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia począwszy od marca 2026 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrów

Chabry,Opole

479 000 zł45 m² 10 651,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania na Chabrach - dobrze trafiłeś. Ta dzielnica sprzedaje się szybko i nie bez powodu. Zieleń, spokój, pełna infrastruktura i świetna komunikacja z centrum Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Oleska

Stare Miasto,Opole

1 799 zł20 m² 89,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna, w pełni wyposażona kawalerka w centrum Opola, idealna dla studenta, singla lub pary. Lokalizacja: ul. Oleska, opole Śródmieście Piętro: 2 z 3 (blok) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Śródmieście,Opole

5 500 zł156 m² 35,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Niepowtarzalna oferta: ekskluzywne mieszkanie w zabytkowej kamienicy w sercu Opola Oferujemy Państwu do wynajęcia ekskluzywny lokal mieszkalny zlokalizowany na drugim piętrze historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu rozkładowego mieszkania o powierzchni 48 m , zlokalizowanego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w Opolu, przy ulicy Alojzego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Opole

280 000 zł22 m² 12 915,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 22 m2, położone w pięknej kamienicy, zlokalizowane w Opolu - centrum. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Opole

425 000 zł42 m² 10 071,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Umowa przedwstępna 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym blisko Centrum Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie, które stanowi doskonałą bazę do stworzenia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barlickiego

Wyspa Pasieka,Opole

650 000 zł34 m² 18 978,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Apartament nr 8 (II piętro)- 34,25m2 od strony wschodniej. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą, przedpokoju z garderobą. Piano 21 , to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

459 000 zł44 m² 10 503,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przestawiamy ofertę mieszkania położonego na 2 piętrze w kameralnym budynku z 2018r w dzielnicy Kolonia Gosławicka. Mieszkanie o powierzchni blisko 44 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka

Chabrów,Opole

585 000 zł62 m² 9 498,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Jeżeli szukasz mieszkania, które jest blisko wydarzeń tętniącego życiem miasta (7 minut spacerem od Rynku) a jednocześnie dającego spokój i wytchnienie po ciężkim dniu pracy ta oferta nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Metalchem,Opole

600 000 zł72 m² 8 379,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze niskiego bloku na spokojnym, zielonym i bardzo cichym osiedlu Metalchem przy ul. Złotej. Okolica jest idealna dla rodzin tuż obok znajduje się las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszyka

Opole,opolskie

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

3200 zł to cały koszt czynszu i mediów - brak dodatkowych opłat! Dodatkowo przynależne miejsce parkingowe oraz piwnica! To mieszkanie łączy nowoczesny styl, komfort i świetną lokalizację.