dowolna

Mieszkania w nowym bloku Opole - Oferty sprzedaży lub najmu

184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ozimska

Kolonia Gosławicka,Opole

2 600 zł48 m² 53,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Wynajem mieszkania dwupokojowego w Opolu przy ul. Ozimskiej o pow. 48,24 m2, zlokalizowanego na 2 piętrze, nowoczesnego apartamentowca z windą, miejscem parkingowym, w garażu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zaodrze,Opole

695 000 zł75 m² 9 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Opolu, które łączy w sobie wygodę i atrakcyjną lokalizację. Nieruchomość znajduje się w bloku z miejskim ogrzewaniem, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnopolska

Kolonia Gosławicka,Opole

870 000 zł79 m² 11 040,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego apartamentu o całkowitej powierzchni 78,80 m , który stanowi doskonałe połączenie nowoczesności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

639 000 zł66 m² 9 726,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

*Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Pośrednikom dziękuję* Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,7 m , położone na drugim piętrze trzypiętrowego budynku (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Gosławice,Opole

470 000 zł39 m² 12 082,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku z windą w lubianej i spokojnej części dzielnicy Gosławice w Opolu, przy ul. Chocimskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tarnopolska

Kolonia Gosławicka,Opole

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy dwupokojowy apartament na wynajem - Opole Osiedle Dębowe ul. Tarnopolska Polecamy ofertę najmu atrakcyjnego i nowoczesnego apartamentu, usytuowanego na 1 piętrze w niskim bloku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

2 000 zł49 m² 41,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na wyższym parterze niskiego nowoczesnego i kameralnego budynku. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cynamonowa

Chmielowice,Opole

829 000 zł85 m² 9 806,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

I mieszkanie na jednym poziomie I Okna tarasowe w każdym pokoju I Ogrzewanie podłogowe w newralgicznych strefach I Kominek I klimatyzacja I Taras I Zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamińskiego

Kolonia Gosławicka,Opole

979 000 zł87 m² 11 252,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Taras większy niż niejedno mieszkanie i przestrzeń, która robi wrażenie poznaj wyjątkową ofertę z Atlantis Prestige Park! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 87 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Opole

Malinka,Opole

949 956 zł113 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta 0% - Na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe na inwestycji Apartamenty Vincent na Kolonii Gosławickiej w Opolu przy Szałwiowej. Mieszkanie na pierwszym piętrze ma ponad 113m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sosnkowskiego

Armii Krajowej,Opole

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy ul. Sosnkowskiego w Opolu! Nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie dostępne od zaraz! Na wynajem wyjątkowa kawalerka zlokalizowana w nowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Półwieś,Opole

539 000 zł52 m² 10 407,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż: mieszkanie 2 pkł 51,8 m w Opolu Zaprojektowane z wyczuciem, urządzone ze smakiem i gotowe, by od razu w nim zamieszkać. Przestrzeń, która łączy wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rozmarynowa

Malinka,Opole

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe trzypokojowe mieszkanie, położone na I piętrze niskiego bloku w nowym budownictwie. Nieruchomość gwarantuje komfort mieszkania. Ogrzewanie jest miejskie + klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ozimska

Opole,opolskie

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokalu mieszkalnego w nowym apartamentowcu w Opolu. Lokalizacja na ul. Ozimskiej 79 blisko głównych ulic zapewnia łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chocimska

Kolonia Gosławicka,Opole

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj gdzie indziej Oferujemy do najmu komfortowe 2 - pokojowe mieszkanie w Opolu dzielnica Kolonia Gosławicka ul. Chocimska - osiedle słoneczne tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Barona

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

950 000 zł102 m² 9 313,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 102m2, usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą. Lokal składa sę z 4 przestronnych pokoi, w tym jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Chmielowice,Opole

880 000 zł76 m² 11 638,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz miejsca , które znajduje się w Opolu, w spokojnej i prestiżowej dzielnicy -chmielowice , to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Wnętrze, które zachwyca , standard, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tarnopolska

Gosławice,Opole

3 300 zł53 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu, komfortowego apartamentu o powierzchni 53m2 (po podłodze ok. 68m2) Położonego w prestiżowej inwestycji Atlantis Dębowe Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tarnopolska

Kolonia Gosławicka,Opole

673 000 zł64 m² 10 492,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w opolu/kolonia Gosławicka przy ulicy Tarnopolskiej Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Opole,opolskie

2 800 zł46 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie po remoncie wysoki standard, garaż, balkon Opole, ul. Aleja Solidarności Cena 2800 + 900 zl czynsz z wszystkimi opłatami Lokalizacja: opole, ul. Solidarności (wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Śródmieście,Opole

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu komfortowego i funkcjonalnie urządzonego mieszkania o powierzchni 42 m , zlokalizowanego w nowoczesnym apartamentowcu w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gosławice,Opole

699 000 zł63 m² 11 143 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz miejsca dla siebie otoczonego ciszą, zielenią w centrum miasta? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się na inwestycji Skrajna 17,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przylesie

Przylesie,Opole

495 000 zł42 m² 11 760,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam komfortowe mieszkanie na osiedlu Przylesie Na sprzedaż oferuję w pełni wyposażone, przestronne mieszkanie, położone w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chmielowicka

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

755 000 zł56 m² 13 603,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,5 m , położone na spokojnym i przyjaznym dzieciom osiedlu Wodna Nuta przy ulicy Chmielowickiej w Opolu. Nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Nowa Wieś Królewska,Opole

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z ogródkiem do wynajęcia Dostępne od 01.10.2025 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni około 32m, zlokalizowanego zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Opole,opolskie

731 000 zł70 m² 10 499,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle atlantis prestige park 2 etap we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu o powierzchni 69,62 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chocimska

Kolonia Gosławicka,Opole

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

620 000 zł50 m² 12 655,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Proponujemy Państwu Nowoczesny Apartament z ogródkiem. Przestronne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49.5m2 z aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój, garderoba (pralnie, schowek),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Gosławice,Opole

1 109 430 zł123 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży czterech mieszkań w stanie deweloperskim, położonych w dwóch segmentach domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Malinka,Opole

657 991 zł59 m² 11 109,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w najnowszej inwestycji - Atlantis Prestige Park etap 2 - realizowanej we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne