dowolna

Mieszkania w nowym bloku Opole - Oferty sprzedaży lub najmu

184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

1 600 zł42 m² 47 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie - Wynajem - Centrum - Apartamentowiec. Proponujemy do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w nowej, atrakcyjnej zabudowie w śródmieściu Opola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jankowskiego

Armii Krajowej,Opole

375 000 zł71 m² 5 254 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie Sprzedaż Opole Do sprzedania komfortowe mieszkanie trzypokojowe z obszernym balkonem , o powierzchni użytkowej 71,37 m2, składające się z 3 pokoi, dużej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oleska

Związku Walki Młodych / Armii Krajowej,Opole

450 zł69 m² 6,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój trzyosobowy w mieszkaniu studenckim w nowym budownictwie - Oleska Residence - najnowszy apartamentowiec w Opolu. 3 łózka, biurko, szafa. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

350 000 zł78 m² 4 487 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Nowa inwestycja -oferujemy Państwu słoneczne i ciepłe mieszkanie/a przy ul. Nizinnej w Opolu, wyróżniające się nowoczesną architekturą oraz przemyślaną koncepcją urbanistyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

350 000 zł78 m² 4 487 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

426 000 zł95 m² 4 484 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

341 000 zł76 m² 4 486 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

350 000 zł78 m² 4 487 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

341 000 zł76 m² 4 486 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

341 000 zł76 m² 4 486 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nizinna

Opole,opolskie

1 350 zł48 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Rubinowe domy,powstałe w 2011 r, usytuowane w cichej dzielnicy przy bocznej ulicy Partyzanckiej,niedaleko znajduje sie centrum handlowe Karolinka,mcdonalds ,makro oraz łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jantar

Półwieś,Opole

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest nowe, świeżo wykończone w bloku o wysokim standardzie w eleganckim na małym osiedlu. Piękna lokalizacja, blisko centrum (liczne autobusy, łatwy dojazd również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

399 000 zł72 m² 5 537 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedaż Mieszkanie Proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 72,06 m2 z piwnicą 3,95 m2, położone na osiedlu Kolorowym, w nowym budownictwie z roku 2006. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przylesie

Przylesie,Opole

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie na osiedlu Przylesie. 45m2, dwa pokoje zamykane na klucz, odzielnie kuchnia. Mieszkanie jest całkowicie wyposażone i umeblowane do zamieszkania od zaraz. Do centrum 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Półwieś

Półwieś,Opole

225 000 zł42 m² 5 357 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż mieszkanie. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej około 42 m2, zlokalizowane w Opolu ,półwieś w pobliżu centrum handlowego Karolinka , składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Przylesie

Przylesie,Opole

239 000 zł40 m² 5 862 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie Mieszkanie położone na nowym osiedlu Przylesie, wybudowanym w 2010 roku, zlokalizowanym wsród zieleni na dalekim Zaodrzu / teren nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Malinka

Malinka,Opole

177 000 zł37 m² 4 706 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż Mieszkanie - nowe budownictwo! Proponujemy Państwu duże mieszkanie jednopokojowe o powierzchni użytkowej 37,61 m2 położone w nowym budynku (rok budowy: 2010). Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

239 500 zł39 m² 6 141 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie Sprzedaż Komfortowe mieszkanie dwupokojowe w nowym budownictwie z 2009 r. , o powierzchni użytkowej ok. 39 m2, składające się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Opole

Opole,opolskie

200 720 zł38 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż Mieszkanie Proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,55 m2 położone w nowym apartamentowcu (rok budowy: 2009!). Standard wykończenia deweloperski. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

198 000 zł42 m² 4 713 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni użytkowej 42,01 m2, położone na 2 piętrze 4 piętrowego budynku, składające się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Opole,opolskie

1 400 zł70 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia lokal umeblowany na 3 piętrze o powierzchni podłogi 69,81 m2 (lokal ze skosami, belki strychowe). Mieszkanie znajduje się nie daleko tesco 24/h oraz przystanek mzk. Lokal posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Nowa Wieś Królewska

Nowa Wieś Królewska,Opole

1 500 zł72 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem - Mieszkanie - Wysoki Standard Proponujemy Państwu do wynajmu atrakcyjne mieszkanie na nowo budowanym osiedlu mieszkaniowym "bolko" w Opolu o powierzchni użytkowej 72 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

950 zł50 m² 19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - pokój, duża kuchnia ( z możliwością spania dla dodatkowej osoby ), przedpokój, duża łazienka z prysznicem i wc. Polecam dla 2 osób maksymalnie 3

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konsularna

Wyspa Pasieka,Opole

1 500 zł67 m² 22,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal 1- poziomowy o powierzchni 67 m2 na ul. Konsularnej 1 w Opolu. Aktualnie lokal wynajmowany -meble wlasne Klienta. Na życzenie za dopłatą proponujemy kompletnie nowe, bardzo gustowne dobrane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

179 000 zł40 m² 4 475 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

231 000 zł51 m² 4 481 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

426 550 zł95 m² 4 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

179 000 zł40 m² 4 475 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

350 000 zł78 m² 4 487 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

215 000 zł48 m² 4 479 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

358 000 zł79 m² 4 485 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

350 000 zł78 m² 4 487 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

179 000 zł40 m² 4 475 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

233 000 zł52 m² 4 480 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

211 000 zł47 m² 4 489 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

178 000 zł39 m² 4 470 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

279 240 zł53 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż Mieszkanie, nowe mieszkanie, mieszkanie deweloperskie Proponujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,70 m2 położone w nowym apartamentowcu (rok budowy: 2009!).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

212 000 zł47 m² 4 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

293 000 zł65 m² 4 484 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

213 000 zł47 m² 4 488 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nizinna

Półwieś,Opole

350 000 zł78 m² 4 487 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011