dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Opole - Oferty sprzedaży i najmu

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Opole,opolskie

509 000 zł49 m² 10 387,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m, położone na 2. piętrze zadbanego budynku przy ul. Jodłowej w Opolu. To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wrocławska

Bliskie Zaodrze,Opole

549 000 zł58 m² 9 403,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie pierwotnie trzypokojowe w trakcie remontu zaaranżowane na czteropokojowe z aneksem kuchennym w salonie stanowi nie lada gratkę dla osób szukających większego mieszkanie celem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Chabrów,Opole

1 350 zł28 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję słoneczną i przytulną kawalerkę na osiedlu Chabry w Opolu. Mieszkanie z oddzielną, umeblowaną i wyposażoną kuchnią, łazienką i balkonem, umeblowane. Wymagana umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prószkowska

Zaodrze,Opole

385 000 zł43 m² 8 912,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 43,20 m, położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku. Idealna propozycja zarówno dla pary, singla, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

432 000 zł48 m² 8 992,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Osiedle Dambonia słynące z zieleni, ciszy i spokoju z licznymi nasadzeniami drzew, rozłożystymi terenami zielonymi, placami zabaw, siłownią zewnętrzną pod bokiem, boiskami sportowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Metalchem,Opole

600 000 zł72 m² 8 379,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

podpisana umowa przedwstępna! Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze niskiego bloku na spokojnym, zielonym i bardzo cichym osiedlu Metalchem przy ul. Złotej. Okolica jest idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 9 piętrze w jednym z bloków na opolskim Zaodrzu. To propozycja dla osób szukających mieszkania z potencjałem idealnego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Śródmieście,Opole

389 000 zł45 m² 8 644,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy dla Ciebie przestronne mieszkanie z dużym potencjałem położone na 3 piętrze niskiego bloku w Opolu. Rozkład pomieszczeń zapewnia doskonałe nasłonecznienie mieszkania a otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Opole,opolskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ulicy Damrota (200m od rynku), mieszkanie w pełni umeblowane, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, piwnica, miejsce parkingowe. Wyremontowane 2 lata temu. Ogrzewanie miejskie. Położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrów

Chabry,Opole

525 000 zł48 m² 10 876,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Stylowe 3 pokoje Z panoramą miasta Po remoncie, os. Chabry! Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,27 m , zlokalizowane na 9. piętrze w bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Malinka,Opole

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Opole, malinka, ul. Piotrkowska Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania, 2 niezależne pokoje, o powierzchni ok. 45 m2, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

1 600 zł33 m² 47,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na zaodrzu do wynajęcia Lokalizacja: ul. Dambonia, opole Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z szafą w zabudowie, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dambonia

Dambonia,Opole

1 700 zł34 m² 49,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Marzysz o miejscu, które będzie Twoim spokojnym azylem, a jednocześnie zapewni bliskość wszystkich udogodnień? To mieszkanie spełni te oczekiwania! 2 pokojowe, o powierzchni 34,5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osmańczyka

Opole,opolskie

404 000 zł50 m² 8 088,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja? Marzenie! Ulica Osmańczyka tu jesteś minutę od Rynku, w absolutnym centrum wydarzeń i życia miasta. Strefa zero. Idealne miejsce, by mieszkać lub czerpać zyski z wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prószkowska

Zaodrze,Opole

365 000 zł43 m² 8 568,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jeżeli szukasz małego, wygodnego mieszkanka na parterze wśród wszechogarniającej zieleni, na spokojnym osiedlu ta oferta nie może umknąć Twojej uwadze. W skład nieruchomości o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Śródmieście,Opole

478 000 zł59 m² 8 155,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zaciszne lokalizacja + wszechobecna zieleń + Śródmieście Opola Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w zaskakująco cichej, spokojnej i zielonej okolicy z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kośnego

Śródmieście,Opole

829 000 zł100 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Sprzedam duże mieszkanie W kamienicy W centrum opola Ul. Kośnego 1 Bez pośredników 99,70m2/ kamienica / 2 piętro / 4 pokoje / 2 balkony Mieszkanie do rewitalizacji / remontu Co wyróżnia tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Armii Krajowej,Opole

560 000 zł61 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Armii Krajowej (zwm) na ulicy Grota Roweckiego. Wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Twoja przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Stare Miasto,Opole

405 000 zł43 m² 9 418,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Została zawarta umowa przedwstępna W centrum Opola 2-pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy W samym sercu tętniącego życiem Opola, gdzie historia splata się z codziennością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Opole

849 000 zł80 m² 10 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie 80 m z ogródkiem centrum Opola, świetna lokalizacja! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone w odnowionej i ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

560 000 zł61 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania bezczynszowego o powierzchni 60,80 m , z przynależną działką o powierzchni 2,54 ara. położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubala

Armii Krajowej,Opole

489 000 zł48 m² 10 208,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Opolu na os. Armii Krajowej (zwm). Mieszkanie idealnie pasowałoby dla młodej rodziny w pobliżu znajduje się plac zabaw, przedszkole, szkoła. Nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Zaodrze,Opole

495 000 zł47 m² 10 622,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe nowoczesne mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 46,6 m oraz piwnicą, usytuowane na 7. piętrze bloku z windą przy ul. Wojska Polskiego w Opolu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

525 000 zł61 m² 8 653,37 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,67 m , położonego na 4. piętrze bloku z windą. Lokal jest bardzo ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skautów Opolskich

Armii Krajowej,Opole

399 000 zł33 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33 m, położone na III piętrze budynku z wszystkimi mediami miejskimi. Wnętrze zostało zaprojektowane w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Armii Krajowej,Opole

569 000 zł61 m² 9 384,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 60,63 m , oferującego komfortową przestrzeń dla rodziny lub osób ceniących sobie dodatkową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

565 000 zł58 m² 9 741,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję nowoczesne, czteropokojowego mieszkanie o powierzchni 58 m , znajdujące się na 3. piętrze w zadbanym, niskim bloku na osiedlu Dambonia. Lokal świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dambonia

Dambonia,Opole

504 000 zł47 m² 10 723,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie -47m2, 2 pokoje, dambonia. Jeśli szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizki i od razu zamieszkać, to ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Armii Krajowej,Opole

500 000 zł61 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta zamiany mieszkania 3 pokoje - na mniejsze 2 pokojowe. Możliwość sprzedaży mieszkania, ale tylko w momencie gdy właściciel znajdzie coś innego odpowiedniego dla siebie 2 pokojowego. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Opole

478 000 zł58 m² 8 241,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż: ul. Robotnicza, opole (58m , 2 pokoje) Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na ulicy Robotniczej w Opolu. Idealne dla pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Przyjaźni

Nowa Wieś Królewska,Opole

560 000 zł61 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, bezczynszowego mieszkania położonego niedaleko centrum Opola, przy Alei Przyjaźni. To propozycja dla osób, które chcą korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielska

Malinka,Opole

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią parter ul. Bielska | Malinka | Opole Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,00 m , położone na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kolonia Gosławicka,Opole

680 000 zł73 m² 9 264,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja! Chcesz poczuć się jak na wakacjach cały rok? Ten dom jest dla Ciebie! Odpowiednia aranżacja atrium, przeniesie Cię na południe po przekroczeniu progu. Do sprzedania, parterowy dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kropidły

Wyspa Bolko,Opole

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajęcia mieszkania, o powierzchni 45m2, przy ul. Kropidły (pasieka), w Opolu. Mieszkanie jest idealne dla singla lub pary. Mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Opole

599 000 zł79 m² 7 594,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą przestronnego, jasnego mieszkania zlokalizowanego w kameralnej kamienicy w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

449 000 zł57 m² 7 873,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na czwartym piętrze w wysokim bloku na Zaodrzu przy ul. Dambonia. Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 57,03 m2 się z salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje (jeden przechodni), 3 piętro, umeblowane do zamieszkania, bardzo ciepłe, 1 Maja Śródmieście, koszty: odstępne 2000, czynsz 800, prąd i gaz według zużycia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szarych Szeregów

Armii Krajowej,Opole

499 000 zł60 m² 8 262,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Brak prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,39 m , położone na 1. piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Szarych Szeregów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

475 000 zł49 m² 9 603,72 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Przytulne i funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Armii Krajowej,Opole

520 000 zł73 m² 7 113,54 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 10 piętrze w 12-piętrowym wieżowcu zlokalizowanym na Osiedlu Armii Krajowej z widokiem na całe zachodnie Opole. Bardzo obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kielecka