dowolna

Mieszkania do wynajęcia Opole - Oferty wynajmu mieszkań

102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

102 ogłoszenia

2 750 zł55 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 czerwca! Oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 poziomowego lokalu mieszkalnego na wynajem, o powierzchni 55m2 (powierzchnia po podłodze 80m2),.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł58,17 m² 56,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem bez kosztów prowizji! współczesna jakość Z zachowaniem pierwotnej stylistyki Zachęcamy do zapoznania się z unikatową ofertą wynajmu: - stylowego - wykończonego w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 35 m, położone na parterze budynku z 2024 roku w Opolu, w dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta. Mieszkanie jest zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24,40 m² 69,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka, miejskie media - centrum Ul. Sądowa Oferta na wyłączność! Przedmiotem najmu jest mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym, łazienką o łącznej powierzchni ok. 24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 zł38 m² 58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie Opole, dzielnica Chabry Oferuję do wynajęcia mieszkanie położone w dzielnicy Chabry w Opolu, usytuowane na 8. piętrze w wysokim budynku. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł50,83 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem Kolonia Gosławicka Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu nowego, komfortowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł84,60 m² 59,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie w centrum Opola ul Katowicka 39 Luksusowe mieszkanie usytuowane w apartamencie Wiktoria House w centrum Opola. Budynek o ciekawej architekturze usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania znajdującego się w Opolu na ul. Przylesie. Mieszkanie o powierzchni 64m2, mieści się na parterze w niskim bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35,58 m² 50,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Przedstawiamy Państwu do najęcia wyremontowaną i umeblowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł47,85 m² 37,62 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni ok 48m2 na zwm-e blisko Castoramy. Mieszkanie na drugim piętrze, ośmiociopiętrowego bloku na Skautów blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32,71 m² 61,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Przedstawiamy Państwu do najęcia zadbane i umeblowaną mieszkanie dwupokojowe o pow. 32,71 m2, zlokalizowaną przy ul. Niemodlińskiej w Opolu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł210 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy państwu niezwykle przestronny i ekskluzywny apartament znajdujący się w samym centrum miasta w pięknej kamiennicy na wyspie Pasieka. Lokal o powierzchni 210 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł92 m² 48,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli poszukujesz stylowo urządzonego mieszkania o wygodnym układzie pomieszczeń, z dwoma balkonami, z lokalizacją w Centrum Opola, to jest to oferta przeznaczona dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje, stare Miasto Opole2 pokoje | Stare Miasto | 1 piętro | Gotowe do wprowadzenia Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe położone w samym sercu Opola przy ul. Staromiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49,39 m² 44,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,39m2 z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w dzielnicy Półwieś w Opolu. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie w sercu miasta ul. Szpitalna Na wynajem zadbane i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Szpitalnej w wyjątkowo urokliwej lokalizacji, w samym centrum miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł95 m² 38,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

Słoneczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m2 położone na parterze kamienicy w dzielnicy Generalskiej w Opolu. Rozkład pomieszczeń, lokalizacja, dostęp poprzez klatkę schodową.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m, położone w Opolu przy ul. Łąkowej. Lokal znajduje się na 3. piętrze w wysokim bloku z windą, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł45 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Opole, malinka, ul. Piotrkowska Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania, 2 niezależne pokoje, o powierzchni ok. 45 m2, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł107 m² 24,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie Zarządcy bez dodatkowej prowizji. Przykładowe zdjęcia. Lokalizacja ul. Konsularna 1/ 40 Opole. Trzy pokojowy- samodzielny lokal mieszkalny dla dwóch -trzech osób: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Malinka,Opole

2 300 zł39 m² 59,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia od czerwca bieżącego roku kompletnie wyposażony , gustownie wykończony apartament wraz z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odnowiona kawalerka 32m2 wraz z miejscem postojowym na ogrodzonym terenie. Z balkonem, w spokojnej dzielnicy Opola, 5min od Rynku. Umeblowana i wyposażona do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tarnopolska

Kolonia Gosławicka,Opole

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy dwupokojowy apartament na wynajem - Opole Osiedle Dębowe ul. Tarnopolska Polecamy ofertę najmu atrakcyjnego i nowoczesnego apartamentu, usytuowanego na 1 piętrze w niskim bloku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka Zaodrze, ul. Dambonia Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę położoną na 3. piętrze w bloku bez windy, w spokojnej części dzielnicy Zaodrze przy ul. Dambonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrów

Chabry,Opole

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na pierwszym piętrze wysokiego budynku w dzielnicy Chabrów, opole. Lokal jest w bardzo dobrym stanie, po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rynek

Stare Miasto,Opole

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe dwupoziomowe mieszkanie w samym sercu Opola wynajem! Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone bezpośrednio przy Rynku w Opolu. To idealna propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Śródmieście,Opole

2 600 zł44 m² 59,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajmu na opolskiej Pasiece przy ul. Powstańców Śląskich. Zlokalizowane na I piętrze nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 43,78 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nysy Łużyckiej

Opole,opolskie

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowość! okazja! wyłączność! oferta przyjazna dzieciom! Szukasz komfortowego mieszkania po remoncie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Opolski Dom Inwestycyjny oferuje do wynajęcia nowoczesne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzy pokojowe w budynku wielorodzinnym w Opolu, dzielnica Bliskie Zaodrze, o powierzchni użytkowej 90 m2, składające się z trzech odrębnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Malinka,Opole

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Rendom ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w najbardziej poszukiwanej dzielnicy Opola Malince. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krapkowicka

Zaodrze,Opole

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, na pierwszym piętrze w nowym bloku z windą, przy ul. Krapkowickiej. Słoneczne, przestronne, komfortowo wyposażone. Na uwagę zasługuje atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolskich

Opole,opolskie

3 800 zł123 m² 30,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, położone tuż przy Rynku i Katedrze. Lokal znajduje się na 1. piętrze eleganckiej, odrestaurowanej secesyjnej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

2 600 zł29 m² 89,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szukasz wnętrza, które robi wrażenie? Mam dla Ciebie ofertę "wejdź i mieszkaj" w jednym z nowszych apartamentowców w Opolu. - standard: nowoczesny design, wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Opole

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem interesujące 3 - pokojowe mieszkanie w Śródmieściu Opola. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania znajdującego się na ulicy Kościuszki w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jantar

Półwieś,Opole

2 700 zł66 m² 41,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy Apartament z Balkonem i Garażem - ul. Anny Jantar, opole w sąsiedztwie ch Karolinka lokalizacja: opole, ul. Anny Jantar (apartamentowiec) piętro: 1. piętro powierzchnia: [wpisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy na 2 piętrze kamienicy przy ul. 1 maja w Opolu. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, ma powierzchnię 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Śródmieście,Opole

2 200 zł36 m² 61,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie położone w Opolu przy ul. Fabrycznej, w bloku na 1 piętrze. Lokal o komfortowym układzie pomieszczeń składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania dwu pokojowe o powierzchni około 48 m2 w Opolu, zaodrze, dambonia, pierwsze piętr ,niski budynek. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych, rozkładowych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedurnego

Nadodrze,Opole

2 500 zł49 m² 50,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajmu na opolskim Nadodrzu przy ul. Niedurnego. Zlokalizowane na IV piętrze (jest winda w budynku) nieruchomość stanowi mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnopolska

Kolonia Gosławicka,Opole

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia nowy, przestronny, wykończony w wysokim standardzie apartament przy ul. Tarnopolskiej. Apartament usytuowany jest na 2 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

1 600 zł36 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - umeblowane, gotowe do zamieszkania od zaraz Idealna lokalizacja : blisko pkp/pks, bezpłatny parking na zamykanym terenie. Funkcjonalne, ciche i ciepłe mieszkanie - wszystkie okna na.