dowolna

Mieszkania z aneksem Opole - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Opole

230 000 zł40 m² 5 800,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z balkonem , o powierzchni użytkowej 39,65 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bezpieczne

Osiedle Bezpieczne,Opole

202 000 zł44 m² 4 601,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe Opole ,malinka U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej ok.43,9 m2, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

339 000 zł75 m² 4 520 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie 3 pkł Opole Śródmieście U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem (o wym. o 3,5m x1,5m), o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Półwieś

Półwieś,Opole

385 000 zł61 m² 6 275,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż Mieszkanie 3 pkł Opole - nowe budownictwo! U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Proponujemy Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 61,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kolorowe

Kolorowe,Opole

248 000 zł47 m² 5 310,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedaż - mieszkanie - nowe budownictwo - niski budynek - Kolorowe Osiedle U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Proponujemy Państwu rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Zaodrze

Zaodrze,Opole

199 000 zł49 m² 4 061,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na sprzedaż Opole Zaodrze U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszanie o pow. użytkowej 49m2, składające się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

255 000 zł99 m² 2 564,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Mieszkanie poddaszowe z balkonem , o powierzchni użytkowej około 99 m2, składające się z przestronnego, słonecznego salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

329 000 zł80 m² 4 086,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Opole U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 80,5 m2 , na 2 piętrze 3 piętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Opole

349 000 zł71 m² 4 901 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Sprzedaż - nowe budownictwo - Stan developerski wysoki Apartamentowiec składa się z 6 kondygnacji nadziemnych układających się w kaskadę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Opole

293 735 zł58 m² 5 046,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż - nowe budownictwo - Stan developerski wysoki U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Apartamentowiec składa się z 6 kondygnacji nadziemnych układających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

255 000 zł60 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie o pow. 60m2 na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. lokal mieszkalny zlokalizowany w Opolu na osiedlu Armii Krajowej. Trzy pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

220 000 zł63 m² 3 492,06 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - Mieszkanie - Opole - zwm U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 63 m2 ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

215 000 zł71 m² 3 035,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni użytkowej 70,83m2, składające się z 2 pokoi, salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Opole

Wyspa Pasieka,Opole

850 zł24 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka! Askania Nieruchomości oferuje do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 24 m2. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz łazienki. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

246 000 zł60 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe Opole Nowy zwm. U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Mieszkanie trzypokojowe z balkonem , o powierzchni użytkowej 60 m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ozimska

Śródmieście,Opole

950 zł30 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Askania Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze wyremontowanej kamienicy położonej w okolicach dalszej ul. Ozimskiej w Opolu. Dwa pokoje, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wyspa Pasieka

Wyspa Pasieka,Opole

950 zł35 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka! Askania Nieruchomości oferuje do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 35 m2. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz łazienki. Na wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

2 700 zł90 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard! Askania Nieruchomości oferuje atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane w Opolu (kolonia Gosławicka). Lokal mieści się w niskim bloku na 1 piętrze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Opole

Opole,opolskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard I atrakcyjna lokalizacja! Askania Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe w apartamentowcu victoria house w Centrum Opola. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

215 000 zł55 m² 3 940,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie w Opolu - śródmiescie - niska zabudowa U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Proponujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o pow. uż. ok 55 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jankowskiego

Śródmieście,Opole

1 500 zł51 m² 29,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe Mieszkanie - Wynajem - nowe budownictwo. Proponujemy do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z garderobą oraz balkonem, zlokalizowane w nowej, atrakcyjnej zabudowie w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Opole

139 000 zł37 m² 3 731,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie Kawalerka Sprzedaż Śródmieście U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Do sprzedania kawalerka przerobiona na mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej 37,25 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ozimska

Śródmieście,Opole

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Askania Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy położonej w okolicach dalszej ul. Ozimskiej w Opolu. Dwa pokoje, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 600 zł73 m² 21,92 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie! Askania Nieruchomości oferuje do wynajęcia piękne(ładnie zaprojektowane, nowoczesne), rozkładowe, przestronne mieszkanie składające się z salonu, 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Opole

Opole,opolskie

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kolorowe

Kolorowe,Opole

230 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe Opole oś.Kolorowe U NAS WSZYSTKIE OFERTY BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej ok.46 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieradzka

Malinka,Opole

164 500 zł34 m² 4 838,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe, słoneczne mieszkanie po remoncie położone na X piętrze w wieżowcu na osiedlu Malinka.Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Gosławice

Gosławice,Opole

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard! Askania oferuje komfortowe mieszkanie do wynajęcia w nowym bloku na Malince ("atrium"). Mieszkanie znajduje się na 2.piętrze w niskim bloku z windą i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

159 000 zł33 m² 4 760,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Zaodrze U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Oferujemy do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 33,4m2, składające się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

290 000 zł70 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sprzedaż zwm U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Oferujemy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie, o pow. użytkowej 70m2, składające się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ozimska

Śródmieście,Opole

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Askania Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze wyremontowanej kamienicy położonej w okolicach dalszej ul. Ozimskiej w Opolu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Półwieś

Półwieś,Opole

365 000 zł61 m² 5 965,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż - mieszkanie - 3 pokoje nowe budownictwo. U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Proponujemy Państwu rozkładowe, komfortowe , słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

249 000 zł55 m² 4 496,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 55,38 m2, na 2 piętrze niskiego budynku, składające się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyspa Pasieka

Wyspa Pasieka,Opole

1 450 zł68 m² 21,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Opolu na Pasiece. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z jadalnią, wyposażonego aneksu kuchennego, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Malinka

Malinka,Opole

207 000 zł48 m² 4 339,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Opole Malinka U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni użytkowej ok 48m2, składające się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

139 000 zł33 m² 4 186,75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedaż Mieszkanie Opole Nowy zwm Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem , o powierzchni użytkowej około 33 m2, składające się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

259 000 zł63 m² 4 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - Mieszkanie - Osiedle zwm Mieszkanie trzypokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej ok. 63 m2, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard I atrakcyjna lokalizacja! Askania Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w Centrum Opola (2 piętro, pow. 54 m2). Mieszkanie jest nowe w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szczepanowice-Wójtowa Wieś

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie! Askania Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie w dzielnicy Szczepanowice. Powierzchnia mieszkania wynosi 51 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Opole

Wyspa Pasieka,Opole

850 zł23 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy! Askania Nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulną kawalerkę. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego aneksem kuchennym i łazienki. Jest umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wyspa Pasieka

Wyspa Pasieka,Opole

950 zł36 m² 26,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka! Askania Nieruchomości oferuje do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 36 m2. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz łazienki. Na wyposażeniu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij