dowolna

Mieszkania z ogródkiem Opole - Oferty mieszkań z działeczką

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Chmielowice,Opole

409 000 zł79 m² 5 177,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować 79 m2 mieszkanie 3-pokojowe w stanie developerskim w zielonej dzielnicy Chmielowice (opole). Przestronny salon z dużymi oknami, dwie funkcjonalne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Chmielowice,Opole

850 000 zł72 m² 11 805,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 71,91 m , położone na parterze kameralnego, 4-mieszkaniowego budynku, z ogrodem do wyłącznego użytku. Mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Przyjaźni

Nowa Wieś Królewska,Opole

560 000 zł61 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, bezczynszowego mieszkania położonego niedaleko centrum Opola, przy Alei Przyjaźni. To propozycja dla osób, które chcą korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kolonia Gosławicka,Opole

680 000 zł73 m² 9 264,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja! Chcesz poczuć się jak na wakacjach cały rok? Ten dom jest dla Ciebie! Odpowiednia aranżacja atrium, przeniesie Cię na południe po przekroczeniu progu. Do sprzedania, parterowy dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Szałwiowa

Gosławice,Opole

1 750 zł18 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogródek | nowy mikroapartament z 2024 | komórka lokatorska W cenie | pierwszy najem | klimatyzacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mikroapartamentu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chmielowice,Opole

669 000 zł121 m² 5 512,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie bezczynszowe z ogrodem - opole/chmielowice Oferujemy na sprzedaż pięciopokojowe mieszkanie z ogrodem i tarasem. Doskonała lokalizacja, w pięknej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Stare Miasto,Opole

669 000 zł122 m² 5 483,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży jasne, słoneczne, komfortowe 5 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 122 m2 z dużym, zadbanym ogrodem, zlokalizowane w cichej i spokojnej dzielnicy Opola. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienna

Chmielowice,Opole

669 000 zł121 m² 5 512,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Okazja! Wyremontowane mieszkanie w cenie poniżej 6tys.zł/m2! Prezentujemy na sprzedaż wyremontowane, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w domu wielorodzinnym w Opolu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Stare Miasto,Opole

808 000 zł76 m² 10 631,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania na parterze w nowoczesnym bliźniaku z 2019 roku. Lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się okolicy Opola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

560 000 zł61 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze, w budynku dwulokalowym. Bardzo ciche i wyjątkowo zielone otocznie. Blisko przystanki mzk Lokalizacja nieruchomości bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Przyjaźni

Stare Miasto,Opole

560 000 zł61 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze, w spokojnej i zielonej części Opola - Aleja Przyjaźni. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, prywatność i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Winowska

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

849 000 zł73 m² 11 555,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z klimatycznym i eleganckim mieszkaniem z bardzo przemyślanym układem zlokalizowanym na parterze dwukondygnacyjnego szeregowca zlokalizowanego w bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Śródmieście,Opole

529 000 zł59 m² 8 966,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować państwu na sprzedaż urokliwe mieszkanie w kamienicy z dostępem do części ogrodu Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 900 zł95 m² 30,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Obejrzyj mieszkanie na youtube: Komfortowe mieszkanie w cichej i blisko centrum dzielnicy Generalskiej znajdujące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

710 801 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 66,43 m2 - podzielone na dwa mniejsze mieszkania: jedno o pow. 34,26 m2 i drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

494 091 zł42 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 42,23m2, składające się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

710 801 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

494 091 zł42 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 42,23 m2, składające się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

709 303 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 66,29 m2, składające się z 4 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

479 817 zł41 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 41,01 m2, składające się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

710 801 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 66,43 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

673 137 zł63 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 62,91 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barlickiego

Wyspa Pasieka,Opole

650 000 zł34 m² 18 978,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Apartament nr 8 (II piętro)- 34,25m2 od strony wschodniej. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą, przedpokoju z garderobą. Piano 21 , to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barona

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

539 000 zł39 m² 13 820,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 39m2 znajdującego się na parterze kameralnego osiedla przy ul. Barona. Mieszkanie wykończone pod klucz. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śliczna

Chmielowice,Opole

845 000 zł76 m² 11 175,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz miejsca , które znajduje się w Opolu, w spokojnej i prestiżowej dzielnicy -chmielowice , to mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia i czeka właśnie na Ciebie! Wnętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

710 908 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Opolu. Apartamenty w stanie deweloperskim. Zero prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w Opolu - apartamenty stawowa - w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mehla

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

699 000 zł77 m² 9 111,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem Opole, wójtowa Wieś Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 76,72 m , położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warsztatowa

Śródmieście,Opole

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane w kamienicy (po termoizolacji) przy ul. Warsztatowej w Opolu. Mieszkanie ma metraż 56m2 i składa się z dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Śródmieście,Opole

499 000 zł64 m² 7 843,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sypialnia z garderobą ? Duży salon ? Przestronna kuchnia ? Salon kąpielowy ? Blisko Centrum Opola ale żeby było cicho i zielono ? I najlepiej do remontu, bo chcę mieć mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świerzego

Groszowice,Opole

399 000 zł46 m² 8 761,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 45,54 m2, na nowo budowanym osiedlu pomiędzy ulicami Popiełuszki oraz Świerzego w dzielnicy Groszowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Malina,Opole

550 000 zł67 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie położone w spokojnej lokalizacji na granicy dzielnic Malina i Groszowice. Apartament na parterze - o powierzchni mieszkalnej 67,33 m2, z przysługującym prawem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

549 000 zł66 m² 8 288,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 66,24 m , położonego w malowniczej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Chmielowice,Opole

849 000 zł73 m² 11 684,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 72,66 m , usytuowane na parterze w kameralnym, 4-mieszkaniowym budynku, z ogrodem na wyłączność, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chmielowice,Opole

3 900 zł130 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament, który da Lokatorom przestrzeń, komfort i prestiż. Zlokalizowany przy ulicy Dworcowej w Opolu (chmielowice), na prywatnej ogrodzonej posesji, zamykanej bramą otwieraną automatycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Chmielowice,Opole

3 500 zł99 m² 35,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia przestronnego, dwukondygnacyjnego apartamentu o powierzchni całkowitej 130 m . To idealna propozycja dla osób, które cenią wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Chmielowice,Opole

1 390 000 zł109 m² 12 752,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, stylowo urządzony dom w urokliwej części Opola - Chmielowicach. Nieruchomość oferuje wysoki standard wykończenia oraz pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Barona

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

499 000 zł38 m² 12 961 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie położone w Opolu, w cenionej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wójtowa Wieś. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dyngusowa

Bierkowice,Opole

779 000 zł62 m² 12 526,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie w 6-lokalowym budynku z 2020 roku, położonym w spokojnej dzielnicy Bierkowice w Opolu. Przestrzeń gotowa do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

709 303 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa Ostatnie 4-pokojowe mieszkanie z balkonem Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na II kondygnacji nowoczesnej i kameralnej inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

549 000 zł66 m² 8 288,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do kupienia 2 pokojowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 66,24 m2, zlokalizowane w Opolu, w dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Lokal mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Opole

Gosławice,Opole

2 000 zł29 m² 70,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne i słoneczne mieszkanie położone w jednym z niskich budynków zlokalizowanych w Opolu (dzielnica Gosławice). Mieszkanie o pow. 28,52m2, położone.