dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Opole - Sprzedaż i najem

221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

221 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Śródmieście,Opole

612 000 zł96 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż duże, jasne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m2 zlokalizowane w Śródmieściu, na cichej, bocznej, zielonej ulicy. Rozkład pomiezczeń : - 4 pokoje, - kuchnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Opole

377 000 zł36 m² 10 501,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 35,90 m2, położone na I piętrze w niskim bloku, zlokalizowane w Opolu - śródmieście. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnopolska

Opole,opolskie

2 550 zł33 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni ok. 33 m, położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Tarnopolskiej w Opolu. Wnętrze zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Gosławice,Opole

646 530 zł56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nową Inwestycję Deweloperską w Opolu, która powstaje w dzielnicy Gosławice. Jej dobra lokalizacja w okolicy rozwiniętej infrastruktury handlowo usługowej (C.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Opole,opolskie

420 000 zł38 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, wyremontowane mieszkanie przy ul. Ludwika Waryńskiego 25 idealne dla osób, które chcą być blisko miejskiego rytmu, a jednocześnie cenią wygodę i komfort. To 37,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plebiscytowa

Śródmieście,Opole

510 000 zł65 m² 7 882,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferta dla szukających mieszkania do zamieszkania przez większą rodzinę lub pod wynajem z trzema niezależnymi pokojami w zielonej części Śródmieścia Opola. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnopolska

Opole,opolskie

2 550 zł36 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, zupełnie nowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Tarnopolskiej w Opolu (okolice Castoramy). Lokal o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Opola mieszkanie po generalnym remoncie! Pierwszy najem! Oferuję do wynajęcia eleganckie i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeszowska

Malinka,Opole

625 000 zł64 m² 9 811,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam bezpośrednio przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (63,7 m ) gotowe do wprowadzenia się. Położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gosławice,Opole

553 495 zł48 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Telesfora

Śródmieście,Opole

379 000 zł46 m² 8 215,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo mam wielka przyjemność przedstawić kolejna ofertę mieszkaniową , która może spełnić oczekiwania nie jednej rodziny. Ofertę stanowi mieszkanie trzy pokojowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Opole

489 000 zł34 m² 14 382,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

English and German below Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w centrum Opola tuż obok Amfiteatru Opolskiego, zaledwie 3 minuty pieszo od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Opole

Gosławice,Opole

2 000 zł29 m² 70,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne i słoneczne mieszkanie położone w jednym z niskich budynków zlokalizowanych w Opolu (dzielnica Gosławice). Mieszkanie o pow. 28,52m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzymały

Śródmieście,Opole

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla Studentów / Pary / Pracowników Preferowany Najem Okazjonalny, w przypadku osób fizycznych. Do wynajęcia mieszkanie w Śródmieściu ul. Drzymały , Charakterystyka mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Stare Miasto,Opole

349 000 zł37 m² 9 457,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni ok 37 m, położone w Opolu przy ul. 1 maja, w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chmielowicka

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

2 800 zł42 m² 66,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Masz tylko 42 m mieszkania, ale aż prawie 24-metrowy taras i ogród o powierzchni 60 m miejsce, które daje Ci swobodę, jakiej na próżno szukać w innych lokalach na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Malinka,Opole

752 913 zł68 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,83m , z przestronnym balkonem o wielkości 11,60 m mieszkanie 5.408 nowoczesnej inwestycji Atlantis Prestige Park II etap. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Opole

480 000 zł45 m² 10 654,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, w pełni wyremontowanego mieszkania o powierzchni 48,05 m , zlokalizowanego na 3. piętrze w kameralnej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Opole

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie do remontu, składające się z jednego pokoju, kuchni która z powodzeniem będzie spełniała rolę pokoju i łazienki, położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

689 000 zł64 m² 10 682,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Cena: 689 000 zł do negocjacji Na sprzedaż: przestronne, przytulne mieszkanie w zacisznej okolicy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Opole,opolskie

280 000 zł22 m² 13 409,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal / kawalerka /formalnie lokal niemieszkalny w typie mikroaprtamentu/ z kuchnią i łazienką. Na uwagę zasługuje, nowe okno z moskitierą. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

309 000 zł33 m² 9 484,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 32,58 m2, położone na III piętrze w niskim bloku, zlokalizowane w Opolu - Zaodrze- dambonia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Gosławice,Opole

439 000 zł36 m² 12 107 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania słoneczne, zadbane mieszkanie położone w jednym z niskich bloków w dzielnicy Gosławice. Mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

372 000 zł42 m² 8 831,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwu pokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 42,12 m2, położone na trzecim piętrze w wieżowcu z windą, na Bliskim Zaodrzu w Opolu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bierkowice,Opole

366 000 zł42 m² 8 689,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

! nowa cena! 366 000 zł Obowiązuje tylko do 31 grudnia przy podpisaniu umowy przedwstępnej. Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,12 m, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wandy

Nadodrze,Opole

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, jasne mieszkanie 70m2 z klimatyzacją, loggią i garażem podziemnym. Opis mieszkania: na wynajem wyjątkowe przestronne mieszkanie, które zachwyca funkcjonalnym układem, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Armii Krajowej,Opole

429 000 zł48 m² 8 956,16 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cześć! Mam dla Ciebie czarującą ofertę ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania w Opolu, na zielonym osiedlu Armii Krajowej. Mieszkanie, które z pewnością skradnie Twoje serce. Wyobraź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionu Zośka

Armii Krajowej,Opole

339 000 zł33 m² 10 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie nieaktualne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bytnara Rudego

Armii Krajowej,Opole

410 000 zł48 m² 8 595,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To mieszkanie nie udaje nowoczesnego showroomu. Ono żyje kolorem, detalem, funkcjonalnością. Na 47,7 m znalazło się miejsce na dwa niezależne pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na piętrze domu jednorodzinnego, stanowiące niezależną część (połowę domu) o powierzchni ok. 70 m . Lokal znajduje się w zadbanym budynku położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Zaodrze,Opole

670 000 zł52 m² 12 835,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania położonego na spokojnym i zamkniętym Osiedlu Generalska w Opolu. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

729 000 zł70 m² 10 687,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezczynszowe | ogródek | ogrzewanie podłogowe | niska kameralna zabudowa | dwustronne | miejsca postojowe | klimatyzacja | kominek | markiza Na sprzedaż prezentuję komfortowe i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bytnara Rudego

Armii Krajowej,Opole

535 000 zł61 m² 8 770,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wysokim parterze niskiego bloku na Os.Armii Krajowej (stary ZWM) w bliskiej odległości od Politechniki Opolskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plebiscytowa

Opole,opolskie

490 000 zł70 m² 6 976,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa Okazja Inwestycyjna lub Przestrzeń do Stworzenia Marzeń: mieszkanie 70 m z 3 Pokojami, kuchnią i łazienką. Przedstawiamy unikalną ofertę na rynku nieruchomości przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Zaodrze,Opole

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do najęcia zadbane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 48 m2 położone na ulicy Dambonia w Opolu. Składa się z: pokoju dziennego z wyjściem na balkon, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Metalchem,Opole

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 32 m (łącznie z piwnicą 39,70 m) zlokalizowane w Opolu, na Metalchemie. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Malinka,Opole

788 853 zł70 m² 11 330,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,62 m , z przestronnym balkonem o wielkości 25.30 m Mieszkanie 4.302 nowoczesnej inwestycji Atlantis Prestige Park II etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Armii Krajowej,Opole

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 62 m, położone na 6. piętrze zadbanego, wysokiego bloku z windą. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

486 115 zł41 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Opolu. Apartamenty w stanie deweloperskim. Zero prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w Opolu - apartamenty stawowa - w dzielnicy.