dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Opole - Sprzedaż i najem

221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

221 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Opole,opolskie

467 500 zł55 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestrzenie 1.0 - Miejsce które oddycha. Nowoczesna inwestycja powstanie w spokojnej i zielonej części miasta Opole-Osiny, doskonała lokalizacja sprawia że mamy zaledwie 2 minuty drogi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Stare Miasto,Opole

575 000 zł58 m² 9 862,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Hot oferta - nie przegap! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 58m | Opole - Centrum na 1 piętrze Idealne do zamieszkania lub jako inwestycja! Ocieplony blok, pcv okna Nowe piony (2025) - lepsza cyrkulacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

379 000 zł48 m² 7 978,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Cztery ściany, które możesz zapisać od nowa: to mieszkanie nie udaje. Nie świeci nowością, nie kusi meblami z katalogu. Ale daje Ci coś o wiele cenniejszego możliwość stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rejtana

Śródmieście,Opole

2 700 zł49 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, przytulne mieszkanie do wynajęcia z widokiem na park ul. Rejtana, opole! Marzysz o mieszkaniu, w którym rano budzi Cię śpiew ptaków, a wieczorem możesz odpocząć na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz gotowego mieszkania do wynajęcia? To pachnie nowością! Zamieszkaj przy ul. Dambonia! Masz dość oglądania mieszkań pełnych niedoróbek?tu nie musisz się zastanawiać wszystko jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedurnego

Bliskie Zaodrze,Opole

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Opole, ul. Piotra Niedurnego | Balkon, winda, parking, świetna lokalizacja Na wynajem przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Piotra Niedurnego w Opolu doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Armii Krajowej,Opole

475 000 zł60 m² 7 943,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

I niski blok I Świetna lokalizacja I Pełna infrastruktura osiedla I Drugie piętro I Salon + dwie sypialnie I ustawne I Duży balkon I Miejsca parkingowe pod klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Śródmieście,Opole

735 000 zł62 m² 11 912,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu apartament znajdujący się w apartamentowcu przy ul. Katowickiej. Nieruchomość o powierzchni wewnętrznej 61,70 m2 z przynależnymi dwoma tarasami , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Śródmieście,Opole

314 000 zł32 m² 9 812,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 32 m , usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku przy ul. Kolejowej w Opolu. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarnopolska

Gosławice,Opole

2 500 zł42 m² 59,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu zupełnie nowego, komfortowego mieszkania, w pełni wyposażonego o powierzchni 41,77 m2 znajdującego się na drugim piętrze w Opolu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Wyspa Pasieka,Opole

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament z widokiem na zieleń Wyspa Pasieka, opole Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego apartamentu, który łączy w sobie miejski komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Barona

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kompaktowa kawalerka w spokojnej okolicy - tylko 3 minuty od Politechniki Opolskiej! - Opole Szczepanowice, ul. Baronado wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 27 m, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jodłowa

Malinka,Opole

479 999 zł64 m² 7 476,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na cenionym i spokojnym osiedlu Malinka. Szczegóły oferty: lokalizacja: osiedle Malinka Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wyspa Pasieka,Opole

640 000 zł81 m² 7 858,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dlaczego takie wyjątkowe ? - duże, wysokie mieszkanie w centrum pełnej zieleni Wyspy Pasieka. Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o pow. 81,44 m2 położonego na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rutkiewicz

Zaodrze,Opole

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tania bezczynszowa kawalerka Z M.POSTOJOWYM na Wandy Rutkiewicz do wynajęcia od zaraz Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o powierzchni ok. 31m2 zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rejtana

Śródmieście,Opole

749 000 zł68 m² 11 037,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie na parterze w prestiżowej lokalizacji Opole, ul. Rejtana Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu na parterze w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kołłątaja

Opole,opolskie

699 000 zł122 m² 5 710,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Masz dużą rodzinę? A może szukasz mieszkania pod inwestycję, która zacznie zarabiać od razu? Ta nieruchomość to przestrzeń, w której możesz zbudować coś trwałego rodzinne wspomnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rynek

Stare Miasto,Opole

970 000 zł96 m² 10 104,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cztery pokoje, dwie łazienki, niezależna kuchnia i lokalizacja, której nie trzeba reklamować centrum Opola, tuż obok Ratusza, w jednej z najpiękniejszych kamienic na rynku. To miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

450 000 zł63 m² 7 185,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeżeli szukasz mieszkania w kamienicy najlepiej trzypokojowego do remontu, w którym chciałbyś puścić wodze fantazji i zrealizować swój plan na wymarzone mieszkanie ta oferta nie może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Opole,opolskie

395 000 zł33 m² 12 124 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Nowa łączna cena : mieszkanie plus miejsce postojowe za 440.000,00! Oferta mieszkania zlokalizowanego na wysokim parterze zabytkowej kamienicy Lokalizacja mieszkania w tylnej części kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Armii Krajowej,Opole

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa niższa cena 2000. Szanowni Państwo oferujemy na wyłączność do Najmu słoneczne mieszkanie w niskim budynku przy ul Szarych Szeregów w Opolu. Mieszkanie przyjazne jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złota

Metalchem,Opole

530 000 zł64 m² 8 229,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Spokój + zieleń + dużo miejsc parkingowych + szybkie połączenie z Centrum Opola (mzk+szynobus) Przedstawiam ofertę sprzedaży wygodnego mieszkania zlokalizowanego na parterze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

479 000 zł47 m² 10 118,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w miejscu, gdzie poranki są pełne słońca, a wieczory pachną ciszą. W sercu spokojnego osiedla, na trzecim piętrze niskiego bloku, czeka na Ciebie mieszkanie pełne światła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Śródmieście,Opole

3 500 zł76 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem apartament w nowej zabudowie - komfortowy,częściowo umeblowany 3 pokoje o pow.76,17 m2. + taras , z miejscem garażowym - Opole - Śródmieście. Proponujemy Państwu nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Półwieś,Opole

699 000 zł71 m² 9 820,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa oferta, nowa cena! Przedstawiam piękne, przestronne i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 63,02 m2, z dużym słonecznym tarasem oraz dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Armii Krajowej,Opole

604 519 zł59 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz miejsca dla siebie otoczonego ciszą, zielenią w centrum miasta? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się na inwestycji Skrajna 17,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ozimska

Malinka,Opole

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Ozimskiej 59 naprzeciw pływalni Akwarium. Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 36 m, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gosławice,Opole

556 913 zł54 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolskich

Śródmieście,Opole

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50m2 zlokalizowane na drugim piętrze w jednym z budynków przy ul. Książąt Opolskich ( 3 min. spacerem do Rynku, kilka minut do ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Śródmieście,Opole

339 000 zł35 m² 9 811,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona - umowa przedwstępna tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,55 m2 położone w dzielnicy Śródmieście (ul. Fabryczna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konsularna

Wyspa Pasieka,Opole

1 450 zł51 m² 28,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie Zarządcy bez dodatkowej prowizji. Przykładowe zdjęcia. Lokalizacja ul. Konsularna 1 Opole. Dwu pokojowy- samodzielny lokal mieszkalny dla dwóch -trzech osób: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Teatralny

Śródmieście,Opole

349 000 zł38 m² 9 208,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego na trzecim piętrze bloku po termomodernizacji - w samym sercu Opola, na Placu Teatralnym. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Opole

339 000 zł33 m² 10 220,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż kawalerka w śródmieściu Opola. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni ok. 33,17 m2. Mieszkanie (obecnie wynajmowane) idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

349 000 zł28 m² 12 464,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu umeblowaną i w pełni wyposażoną 2 pokojową kawalerkę w Centrum. Rozkład: -pokój z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rutkiewicz

Półwieś,Opole

595 000 zł57 m² 10 438,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta - bez pcc - bez prowizji od kupującego! Szukasz miejsca, gdzie każdy poranek zaczynasz od kawy na własnym balkonie, a wieczory spędzasz w przestronnym salonie z bliskimi?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Malinka,Opole

1 157 799 zł94 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 94,13 m (4.401) 3 sypialnie Balkon 16,70 m Nowa inwestycja IV piętro Nowoczesne osiedle z doskonałą infrastrukturą - Prezentujemy apartament o powierzchni 94,13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Armii Krajowej,Opole

560 000 zł62 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu zwm w Opolu Trzy osobne, ustawne pokoje urządzona kuchnia z pełnym wyposażeniem Osobna łazienka oraz osobne wc Duży balkon z wyjściem z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Śródmieście,Opole

781 000 zł71 m² 10 967,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Za każdym razem gdy przygotowuję opis nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, stawiam sobie jedno pytanie. Dlaczego właśnie tą nieruchomość warto kupić? W przypadku tego mieszkania nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tarnopolska

Kolonia Gosławicka,Opole

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia wygodne i słoneczne mieszkanie położone w jednym z budynków zlokalizowanych na ul. Tarnopolskiej w Opolu. Mieszkanie o pow. 47,2m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

2 000 zł42 m² 47,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie przy skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Katowickiej. Mieszkanie przy ulicy 1 Maja Powierzchnia: ~42 m Duży salon z oknem narożnym mnóstwo naturalnego światła. Przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

1 500 zł24 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni użytkowej 24 m2, położona na pierwszym piętrze w kamienicy, opole Centrum, ul.1 Maja. Mieszkanie jest słoneczne, w standardzie bardzo dobrym, świeżo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij