dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Opole - Sprzedaż i najem

221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

221 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rejtana

Śródmieście,Opole

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , usytuowane na 2. piętrze w cichej i spokojnej okolicy na Osiedlu Piastowskim w Opolu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Nowa Wieś Królewska,Opole

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezczynszowe mieszkanie dla 3 osób - idealne dla pracowników lub studentów Szukasz komfortowego mieszkania dla siebie i swoich współlokatorów? To idealne miejsce dla trzech osób! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Stare Miasto,Opole

949 000 zł132 m² 7 189,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania zlokalizowanego w Centrum, naprzeciw galerii Solaris. Mieszkanie o powierzchni 132m2 znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przylesie

Przylesie,Opole

2 550 zł65 m² 39,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na Przylesiu w Opolu. Lokal o powierzchni 65 m, położony na pierwszym piętrze niskiego bloku ( z windą). Co oferuje to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Stare Miasto,Opole

429 999 zł37 m² 11 559,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w doskonałej części Śródmieścia Opola. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Malinka,Opole

1 700 000 zł147 m² 11 573 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego apartamentu o powierzchni niespełna 150m2, zlokalizowanego na osiedlu Malinka. Na pierwszym poziomie znajduje się obszerny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

489 000 zł48 m² 10 243 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeżeli kochasz Zaodrze ze względu na lokalizację, udogodnienia i wszechobecną zieleń i szukasz swojego wymarzonego mieszkania właśnie tam to to mieszkanie nie może umknąć Twojej uwadze. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Dambonia,Opole

489 000 zł48 m² 10 243 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,74m2 zlokalizowane w Opolu na osiedlu Dambonia. Nieruchomość znajduje się w wysokim bloku z cudownym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Opole

868 000 zł132 m² 6 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 132 m , położone w klimatycznej kamienicy w samym sercu miasta, na przeciwko galerii Solaris. Mieszkanie składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Chabry,Opole

509 000 zł49 m² 10 320,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do zakupu wyremontowane mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na osiedlu Chabry w Opolu. Lokal ma powierzchnię użytkową 49,32 m2 i składa z: salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

3 000 zł42 m² 71,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa na zasadach najmu instytucjonalnego Do najęcia wcześniej niezamieszkałe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,21 m2, znajdujące się w nowym apartamentowcu (2024 r.) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Stare Miasto,Opole

467 000 zł54 m² 8 662,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w centrum Opola. Mieszkanie położone jest na piętrze czwartym z widokiem na panoramę miasta. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie za 2400 zł + media. Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela mieszkanie studio / kawalerka w dzielnicy Śródmieście przy ul.1 Maja 66. Z mieszkania jest wszędzie blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Związku Walki Młodych / Armii Krajowej,Opole

575 000 zł64 m² 8 984,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, trzypokojowego mieszkania o podwyższonym standardzie. o powierzchni 61 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Opolu/dzielnica Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Śródmieście,Opole

559 000 zł75 m² 7 453,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Opolu przy ul. Katowickiej, dzielnicy Śródmieście, co zapewnia bezpośredni dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubala

Armii Krajowej,Opole

490 000 zł63 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Opolu, osiedle Armii Krajowej. Nieruchomość o bardzo korzystnym układzie, trzy słoneczne pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Opole,opolskie

399 000 zł46 m² 8 690,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie z duszą w sercu Opola - czeka na nowego właściciela Są miejsca, które mają swój niepowtarzalny charakter. Miejsca, w których czuć klimat minionych lat, ale które wciąż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Kolonia Gosławicka,Opole

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny budynek, winda, zamknięte osiedle, miejsce postojowe, balkon, topowa lokalizacja W opolu - ul. Krzemieniecka (osiedle klonowe). Oferuję na wynajem lokal mieszkalny o powierzchni 37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Chabry,Opole

509 000 zł49 m² 10 320,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To 50-metrowe mieszkanie na Chabrach ma w sobie coś wyjątkowego układ, który sprawia, że czujesz się jak w znacznie większej przestrzeni. Każde pomieszczenie jest przemyślane, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Armii Krajowej,Opole

524 999 zł50 m² 10 606 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Armii Krajowej (zwm). Mieszkanie składa się z: - 2 Pokoi - Kuchni - Łazienki wraz z Toaletą - Balkonu Czynsz to na tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

479 000 zł48 m² 10 037,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> oferta dostępna tylko w naszym biurze < na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Opolu idealne dla pary lub singla! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Opole,opolskie

2 400 zł62 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie położone w Opolu przy ul. Piastowskiej. Lokal mieści się na parterze w kamienicy i składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Dambonia,Opole

340 000 zł34 m² 10 149,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Opolu na osiedlu Dambonia. To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnego lokum w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Zaodrze,Opole

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego na osiedlu "generalska 2" przy ul. Józefa Hallera. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze apartamentowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Malinka,Opole

802 815 zł70 m² 11 531,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,62 m , z przestronnym balkonem o wielkości 15,5 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnej inwestycji Atlantis Prestige Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Śródmieście,Opole

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 40m2, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, wiatrołap, wysoki parter. Pełna własność z przynależnym gruntem. Wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna, gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

399 000 zł45 m² 8 807,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze Do mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe (miejsce z blokadą) Polecamy do zakupu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,30 m2 położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Opole

469 000 zł48 m² 9 730,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 48,2 m , położonego w prestiżowej dzielnicy Śródmieście w Opolu. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Śródmieście,Opole

1 200 zł58 m² 20,51 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

~~~ pokoje do wynajęcia~~~ ***dla zgranych studentów*** ul. T. Kościuszki, opole Posiadamy w ofercie trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane na drugim piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Opole

Stare Miasto,Opole

819 000 zł85 m² 9 658,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe o powierzchni użytkowej 84,80 m2, położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym, w Centrum Opola. Lokal w standardzie do zamieszkania, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szmaragdowa

Chmielowice,Opole

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

To mieszkanie to strzał w dziesiątkę! Komfort, spokój i niskie koszty utrzymania! Szukasz miejsca, gdzie od razu poczujesz się jak u siebie? Mam dla Ciebie świetne 40 m w Opolu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Zaodrze,Opole

485 000 zł46 m² 10 459,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Hot oferta - nie przegap! Pierwsze prezentacje już za nami! Nie zwlekaj - umów się na oglądanie, zanim oferta zniknie. Za tydzień może być już nieaktualna! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie | 46m |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Zaodrze,Opole

510 000 zł49 m² 10 365,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w Opolu dzielnica bliskie Zaodrze. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,2 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Opole

Gosławice,Opole

511 000 zł35 m² 14 798,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,53 m2 z ogródkiem o powierzchni 36,80 m2 oraz miejscem postojowym pod budynkiem w cenie 55 000 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konsularna

Wyspa Pasieka,Opole

1 750 zł94 m² 18,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie Zarządcy bez dodatkowej prowizji. Przykładowe zdjęcia. Lokalizacja ul. Konsularna 1 Opole. Do dyspozycji posiadamy dwupoziomowy lokal mieszkalny, umeblowany na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Stare Miasto,Opole

819 000 zł85 m² 9 658,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Groszowice,Opole

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 119,76 m2, położone w całości na I pietrze, składający się z 4 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z oknem połączonej z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Armii Krajowej,Opole

457 000 zł48 m² 9 621,05 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Opole, osiedle Armii Krajowej Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,50 m , położone na 8. piętrze w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Opole

Gosławice,Opole

1 109 430 zł123 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży czterech mieszkań w stanie deweloperskim, położonych w dwóch segmentach domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

465 000 zł43 m² 10 814 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły oferty: mieszkanie znajduje się w Opolu, przy ul. Słowackiego, blisko centrum miasta. Powierzchnia wynosi 43 m , a w skład mieszkania wchodzą: przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Śródmieście,Opole

314 000 zł32 m² 9 812,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 32 m , usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku przy ul. Kolejowej w Opolu. Nieruchomość położona jest.