dowolna

Domy w centrum Opole - Oferty sprzedaży i najmu

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu, położonego w malowniczej, spokojnej okolicy, idealnie skomunikowanej z centrum miasta. Ta unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł190 m² 4 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:406 m²

Dom zlokalizowany w Kolonii Gosławickiej - zielonej i spokojnej dzielnicy Opola, w otoczeniu innych domów jednorodzinnych, schowany od głównych ciągów komunikacyjnych miasta, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł160 m² 9 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160 m2, wybudowany na działce o powierzchni 890 m2, znajdujący się w Opolu, dzielnica Czarnowąsy. Rozłożysty, dobrze rozplanowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 000 zł94 m² 8 319,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszamy do odkrycia osiedla Barona Residence idealnego miejsca dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne wnętrza i bliskość centrum Opola. Każdy dom został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 490 000 zł170 m² 8 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny i przestronny dom w zabudowie szeregowej Opole, bierkowice Komfortowy dom na prestiżowym, zamkniętym Osiedlu Sady II Bez czynszu | Garaż | Taras i ogródek Na sprzedaż poleca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł230 m² 6 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Szanowni Państwo Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego parterowego domu położonego w spokojnej dzielnicy opola/czarnowąsy. Powierzchnia mieszkalna to 230.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Oferta zawieszona umowa przedwstępna. Komfortowy dom z basenem pod Opolem Luboszyce, ok. 3km do Opola szanowny kliencie zapraszamy do wirtualnej wizyty w której to, możliwe jest zwymiarowanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:537 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnego domu wolnostojącego podzielonego na cztery niezależne mieszkania. Obiekt znajduje się w okolicy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł91,50 m² 8 633,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż bliźniak z dwoma miejscami parkingowymi pod zadaszeniem, w opolu/winowie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł140 m² 7 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Wyjątkowy dom W czarnowąsach - gotowy do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 8-letniego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 000 zł76,66 m² 9 300,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:66 m²

Wyjątkowa oferta nowoczesne domy przy lesie | Ostatnie dni promocji | 0% prowizji | 0% pcc Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 000 zł65,34 m² 9 764,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem 65,34 m + ogród 79 m Chmielowice, opole Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65,34 m z prywatnym ogrodem 79 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:727 m²

Sprzedaż Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny, pow.uż. ok. 160 m2. działka 727 m2. Opole Bierkowice. Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny, wolnostojący, częściowo podpiwniczony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł242,72 m² 6 385,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:588 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o pow: 242,72 m2 położony na działce o pow: 5,88 arów w miejscowości Opole dz. Półwieś. Obiekt składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 000 zł73,50 m² 9 442,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:116 m²

Lokal promocyjny - 694.000,00 zł zamiast 794.000,00 zł! Zapłać teraz 50.000,00 zł, a resztę przy odbiorze kluczy! Prezentujemy ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 000 zł91,50 m² 9 792,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Biura I 2% podatku pcc! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę czteropokojowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej na Zielonym Winowie w Opolu! Osiedle Winów składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł159 m² 15 723,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Opola Nowa Wieś Królewska. Idealna propozycja dla inwestora, rodzin wielopokoleniowych lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł250 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż: luksusowy dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji Opole, kolonia gosławickacena: 1 550 000 zł Lokalizacja: opole, dzielnica Kolonia Gosławicka Typ budynku: dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Budynek w zabudowie szeregowej w opolskiej Dzielnicy Kwiatów. Rozkład pomieszczeń: przyziemie: - garaż - kotłownia - pomeszczenie gospodarcze - toaleta Parter: - dwa pokoje - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

832 000 zł92,42 m² 9 002,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

biura nieruchomości ani podatku pcc! Żerkowicka Park to kameralna inwestycja obejmująca 42 nowoczesne domy, położona w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Opola Bierkowicach. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł120 m² 12 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Rodzinny dom Z dużą działką - opole -winów ul Kś Pawła Buhla Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w Winowie 6 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł111,30 m² 13 027,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż elegancki segment 111,3 m Opole, malinka Na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni 111,3 m , położony w prestiżowej i cenionej dzielnicy Malinka w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł153 m² 4 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:618 m²

Cześć, dzień dobry, z tej strony Agent Jano :D Na sprzedaż wolnostojący dom w Opolu w dzielnicy Nowa wieś królewska. To zadbana nieruchomość, która od progu sprawia wrażenie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego, piętrowego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Opolu, przy wyjeździe w kierunku Krapkowic (dk45). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł110,54 m² 9 942,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lipcowy Zakątek komfort, spokój i nowoczesne budownictwo w Chmielowicach Lipcowy Zakątek to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych i bliźniaczych przy ul. Lipcowej w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł77 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:167 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego domu w zabudowie bliźniaczej w Opolu w okolicach śródmieścia. Obiekt znajduje się w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł93,50 m² 9 518,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Połowa bliźniaka w opolskiej dzielnicy Półwieś ( okolice ul. Partyzanckiej) Rozkład pomieszczeń: parter: - salon z aneksem kuchennym - toaleta - hol Piętro: - sypialnia główna - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł163,65 m² 5 798,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gosławice w Opolu. Dom o powierzchni ponad 160 mkw. jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł350 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny dom wolnostojący specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: dom o powierzchni około 350 m2 znajduje się w dzielnicy Grudzice w Opolu, która łączy ze sobą spokojną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Bierkowice,Opole

1 390 000 zł138 m² 10 072,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2021 roku, utrzymany w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Nieruchomość jest bardzo zadbana, urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Sady

Bierkowice,Opole

1 050 000 zł129 m² 8 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

Komfortowa nieruchomość W zabudowie szeregowej | osiedle sady bierkowice | ogródek | garaż | miejsce postojowe Wejdź i poczuj świetny klimat tego miejsca Na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

2 150 000 zł180 m² 11 944,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Marzysz o domu w cichej okolicy, ale jednocześnie chcesz mieć miasto na wyciągnięcie ręki? Nie lubisz remontów i szukasz czegoś gotowego do wprowadzenia się? Świetnie trafiłeś! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wenecka

Gosławice,Opole

890 000 zł85 m² 10 455,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, położony w spokojnej, zielonej części Gosławic, przy ul. Weneckiej. Parametry nieruchomości: powierzchnia: 85,12 m liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Wrzoski,Opole

799 000 zł330 m² 2 421,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w spokojnej okolicy w nowoczesnym standardzie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu z naszej najnowszej inwestycji w Opolu - Wrzoskach. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Opole

Zakrzów,Opole

789 000 zł170 m² 4 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu, który oferuje wyjątkową możliwość zamieszkania dla dwóch rodzin lub wykorzystania jednego mieszkania jako przestrzeni wynajmu lub domu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Plebiscytowa

Śródmieście,Opole

775 000 zł124 m² 6 224,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Dom w zabudowie szeregowej z dużym ogrodem ul. Plebiscytowa, opole Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zaodrze,Opole

890 000 zł125 m² 7 144,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż: wysoki parter domu wolnostojącego Opole, ul. Grotterga Dzielnica Malarzy spokojna lokalizacja z ogrodem, gotowe do zamieszkania Przedstawiamy ofertę sprzedaży wysokiego parteru domu.

Szczegóły ogłoszenia