dowolna

Mieszkania pod klucz Opole - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozmarynowa

Opole,opolskie

589 000 zł51 m² 11 549 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do zakupu polecamy nowe trzypokojowe mieszkanie (50,11 m2) zlokalizowane na osiedlu eko park w Opolu. Mieszkanie mieści się na parterze i składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci pcc! Istnieje możliwość skorzystania z bezpiecznego kredytu 2% Mam przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe, nowoczesne mieszkanie ( 50 m2) z tarasem ogródkiem (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

390 000 zł39 m² 10 070 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaoferować Państwu bardzo wygodne i komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,73 m2. mieszczące się w budynku z 2015 roku. Budynek kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Malinka,Opole

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wygodnego i luksusowego apartamentu położonego w Opolu na Malince. Mieszkanie jest połączeniem nowoczesności z estetycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

680 000 zł107 m² 6 355 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do zakupu polecamy dwupoziomowy apartament o pow. 107 m2, urządzony w wysokim standardzie wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Górska,Opole

358 000 zł40 m² 8 946 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona - umowa przedwstępna tylko W naszym biurze Do zakupu polecamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,02 m2, zlokalizowane na I piętrze ocieplonej kamienicy, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Opole

Malinka,Opole

819 000 zł85 m² 9 635 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu, wykończonego wysokiej jakości materiałami i z ogromnym poczuciem architektonicznej estetyki. Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

589 000 zł51 m² 11 549 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci pcc! Istnieje możliwość skorzystania z bezpiecznego kredytu 2% Mam przyjemność zaproponować Państwu 3 pokojowe, nowoczesne mieszkanie ( 51 m2) z tarasem ogródkiem (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Opole

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 60m2 z balkonem, na III piętrze trzypiętrowej, odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu. Lokal ma dużą kuchnię, 2 pokoje, przedpokój, łazienkę, wc. Ogrzewanie gazowe, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Opole,opolskie

690 000 zł58 m² 11 795 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze Przedstawiamy Państwu do zakupu atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w samym sercu Opola. Lokal ma powierzchnię użytkową 58,50 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

468 000 zł58 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania trzypokojowe zlokalizowanego w Centrum Opola, na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, doskonała lokalizacja, rejon ul. Krakowskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Stare Miasto,Opole

470 000 zł52 m² 9 021,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Jeśli szukasz mieszkania w centrum miasta z balkonem, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: duże 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta pomieszczenia : - Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci pcc! Istnieje możliwość skorzystania z bezpiecznego kredytu 2% Mam przyjemność zaproponować Państwu 3 pokojowe, nowoczesne mieszkanie( 50 m2) z tarasem ogródkiem (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Stare Miasto,Opole

389 000 zł51 m² 7 591,73 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na panoramę Zaodrza o pow. 51,24 m2, z wyznaczonym miejscem parkingowym. Do mieszkania przynależy piwnica - 3,81 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zaodrze

Zaodrze,Opole

765 000 zł71 m² 10 805,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do zakupu mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na czwartym piętrze jednego z nowych bloków na Zaodrzu, ul. F Nowowiejskiego w Opolu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Śródmieście,Opole

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia komfortowy, słoneczny, przytulny apartament 2-pokojowy o powierzchni 40 m2. Pokoje jasne, umeblowane, kuchnia i łazienka kompletnie wyposażona, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Dambonia,Opole

289 000 zł38 m² 7 655,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe ok. 38 m2. X piętro w wieżowcu, standard dobry, opole Zaodrze - Osiedle Dambonia. Proponujemy funkcjonalne mieszkanie o pow. użytkowej 37,75 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

380 000 zł59 m² 6 441 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu mieszkanie powierzchni 59m2, usytuowane na I piętrze w trzypiętrowej, ładnej, wyremontowanej kamienicy w centrum miasta. Nieruchomość posiada 2 duże, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domańskiego

Zaodrze,Opole

510 000 zł51 m² 9 955,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Expander ma przyjemność zaprezentować nowocześnie wykończony, wygodny apartament o wysokim standardzie, powierzchni użytkowej 51,23m zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zaodrze

Zaodrze,Opole

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu kawalerkę znajdującą się w jednym z wieżowców zlokalizowanych na opolskim Zaodrzu. Oferowana do zakupu nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kośnego

Śródmieście,Opole

649 000 zł88 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się na ul. Kośnego w Opolu Mieszkanie o powierzchni 88m2 , znajduje się w niskim budynku na trzecim piętrze. Świetna lokalizacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią położonego w Śródmieściu, na parterze niskiego Bloku. Metraż mieszkania to około 48m2, kompletne do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej

Półwieś,Opole

635 000 zł66 m² 9 606,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! podpisana umowa przedwstępna! Biuro nieruchomości Expander prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,1 m2, mieszczące się w nowoczesnym budownictwie w Opolu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Opole

469 000 zł47 m² 9 985,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, niezamieszkanego apartamentu w Śródmieściu Opola. Mieszkanie o metrażu 46,97 m2 zlokalizowane jest na parterze luksusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Opole

390 000 zł47 m² 8 228 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w spokojnej i cichej lokalizacji. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, o całkowitej powierzchni 47,4 m2, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

388 000 zł47 m² 8 272,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania funkcjonalne mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni użytkowej 46,90 m2, położone na drugim piętrze w budynku 4 piętrowym w Opolu - Zaodrze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Chmielowice,Opole

769 000 zł73 m² 10 574,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Expander prezentuje bezczynszowy, nowoczesny i ekskluzywny apartament o podwyższonym standardzie położony na osiedlu Róży Wiatrów w Opolu Chmielowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Śródmieście,Opole

395 000 zł56 m² 7 080,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

I kamienica po termomodernizacji I Cicha i zielona okolica I Kamionka Piast I blisko centrum I do zamieszkania od zaraz I słoneczne I zadbane I suszarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Groszowice

Groszowice,Opole

660 000 zł75 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie cztero pokojowe o powierzchni użytkowej 75 m2 z tarasem o powierzchni 15 m2, położone na parterze, w budynku szeregowym z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Zaodrze

Zaodrze,Opole

799 000 zł67 m² 11 925 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja oferta zawieszona Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 z bardzo dużym balkonem, usytuowane na II piętrze, w niskim czteropiętrowym bloku z windą ( budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Opole

619 000 zł75 m² 8 253,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania położonego w Śródmieściu, na czwartym piętrze kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 75m2 (115 po podłodze) składa się z otwartej przestrzeni: salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bliskie Zaodrze

Bliskie Zaodrze,Opole

640 000 zł71 m² 9 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia apartament na Opolskim Bliskim Zaodrzu. Lokal wykończony, do wprowadzenia, blok wybudowany w 2014 r. Apartament jest w stanie idealnym, bardzo czysty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

344 000 zł58 m² 5 963,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! wyłączność! zawarta umowa przedwstępna Mam Państwu do zaoferowania 3 pokojowe, jednopoziomowe, mieszkanie- stan do zamieszkania. Lokal znajdujące się na 1 piętrze w trzy piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

640 000 zł70 m² 9 111,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Okazja! Przedstawiamy Państwu do sprzedania 3 pokojowe, jednopoziomowe, mieszkanie- stan do zamieszkania. Lokal znajdujące się na parterze w apartamentowcu usytuowanym w dzielnicy Bliskie Zaodrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

439 000 zł47 m² 9 261,60 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 47,40 m2 znajdujące się w Oplu na osiedlu Armii Krajowej dawny zwm. Ta urokliwa nieruchomość jest doskonałą propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

423 000 zł47 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Rozkład: -salon -sypialnia -kuchnia -przedpokój -łazienka -balkon Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 500 zł53 m² 28,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe czeka na pierwszego najemce! Komfortowe, wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 53,20 m2, na 1 piętrze! Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Chmielowice

Chmielowice,Opole

799 000 zł81 m² 9 849,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowego, w pełni wyposażonego bezczynszowego apartamentu z dużym tarasem położonego w Opolu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Oleska

Śródmieście,Opole

335 000 zł62 m² 5 418 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie dwukondygnacyjne z rozpoczętym remontem kapitalnym w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Opolskiego na ulicy Oleskiej w Opolu. Mieszkanie w stylu loftowym z odsłoniętymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamińskiego

Kolonia Gosławicka,Opole

412 742 zł32 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję pod nazwą atlantis prestige park realizowaną we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka, przy ul. Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Opole

325 000 zł37 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferta zawieszona Proponuję Państwu ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, na III piętrze w bloku, w Śródmieściu. Rozkład : - pokój z otwartą kuchnią -.