dowolna

Mieszkania w centrum Opole - Oferty sprzedaży i najmu

381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Groszowice,Opole

365 000 zł66 m² 5 527,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena tylko do końca lipca! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w dzielnicy Opole Groszowice. Mieszkanie stanowiące odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rozmarynowa

Kolonia Gosławicka,Opole

639 000 zł48 m² 13 251,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż, nowoczesne mieszkanie znajdujące się na parterze w jednym z nowych bloków w Opolu przy ulicy Rozmarynowej. Mieszkanie: - powierzchnia 48.22 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Opole

Śródmieście,Opole

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w sercu Opola, z którego wszędzie możesz dojść pieszo ? Ta przytulna kawalerka o powierzchni 26m2, położona na ostatnim- 10 piętrze,to idealna opcja dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

593 000 zł59 m² 9 983,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Premium na Zaodrzu | 60m + Balkon +piwnica - Sprawdź! Na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na Zaodrzu - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jankowskiego

Chabrów,Opole

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Opole, ul. Jankowskiego Na wynajem przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Jankowskiego w Opolu doskonała lokalizacja blisko centrum Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nysy Łużyckiej

Stare Miasto,Opole

395 000 zł37 m² 10 762,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Jeżeli szukasz małego mieszkania w Centrum Opola najlepiej po remoncie i gotowym do wprowadzenia na już ta oferta nie może umknąć Twojej uwadze. Mieszkanie zlokalizowane w wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Nowa Wieś Królewska,Opole

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania o powierzchni ok. 32m, położonego w nowoczesnej kamienicy, zaledwie kilka minut od centrum Opola. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Nadodrze,Opole

288 999 zł32 m² 9 031,25 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Wrocławskiej w Opolu zaledwie 10 minut spacerem od Rynku. Lokal usytuowany jest na 11. piętrze, co gwarantuje wyjątkowy widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Malinka,Opole

1 650 zł38 m² 43,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie znajduje się na osiedlu Malinka, położone na drugim piętrze w niskim budynku z windą oraz miejscami postojowymi podziemnymi. Mieszkanie posiada aneksu kuchenny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szałwiowa

Gosławice,Opole

670 000 zł55 m² 12 120,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo I Jasne I Ciepłe I Przedpokój i kuchnia w zabudowie I Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego I Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kurpiowska

Zaodrze,Opole

635 000 zł53 m² 11 936,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 53,20 m , zlokalizowany na Zaodrzu. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, posiada funkcjonalny układ pomieszczeń idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Armii Krajowej,Opole

355 000 zł34 m² 10 499,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,81 m , idealne dla singla lub pary, zlokalizowane na 6 piętrze 8-piętrowego bloku na cieszącym się dużym uznaniem osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Szałwiowa

Gosławice,Opole

1 700 zł24 m² 69,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z ogródkiem i garażem podziemnym Opole, ul. Szałwiowa Szukasz małego, ale funkcjonalnego mieszkania na wynajem? Chcesz mieć własny ogródek i miejsce postojowe, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Śródmieście,Opole

620 000 zł67 m² 9 253,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Piękne mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż M2 - 67 m Pokoje - 2 + kuchnia + osobna garderoba + balkon + przedpokój + korytarz + miejsce parkingowe + piwnica Możliwość stworzenia kuchni z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Armii Krajowej,Opole

439 000 zł48 m² 9 242,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż: jasne i Przestronne Mieszkanie na Starym zwm w Opolu! Doceniany, bardzo funkcjonalny układ w dobrym standardzie, tylko U nas! Marzysz o komfortowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Opole,opolskie

380 000 zł48 m² 7 959,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na drugim piętrze wysokiego bloku (z windą) przy ul. Wojska Polskiego, w pobliżu Centrum przesiadkowego Opole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Kolonia Gosławicka,Opole

789 000 zł70 m² 11 302,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do zakupu apartament w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji położony na nowo wybudowanej inwestycji blisko Malinki, przy ul. Harcmistrza Kamińskiego w Opolu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Śródmieście,Opole

639 000 zł94 m² 6 784,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Rezerwacja! Duże, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 94 m , zlokalizowane w sercu Opola, w odrestaurowanej kamienicy. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja na wynajem, oferujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

499 000 zł48 m² 10 452,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania klimatyczne mieszkanie trzy pokojowe, o powierzchni 47,74 m2, z balkonem, położone na dziewiątym piętrze w wysokim bloku, zlokalizowanym w Opolu, dzielnica Dambonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zaodrze,Opole

559 000 zł57 m² 9 807,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Opole, zaodrze, ul. Koszyka Na sprzedaż komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Śródmieście,Opole

750 000 zł106 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność tylko U nas Proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 106 m2 na wysokim parterze, w 2 piętrowej kamienicy w Śródmieściu. Budynek bardzo ładny, zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Opole,opolskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z garażem Stawowa Do wynajęcia stylowa, w pełni wyposażona kawalerka z miejscem w garażu podziemnym, położona na 1. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oleska

Chabrów,Opole

1 950 zł42 m² 46,24 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu Apartamentu na osiedlu Nowe Chabry przy ul.Oleskiej w Opolu +opcja wynajmu parkingu w garażu podziemnym Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia nowoczesny apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! do wynajęcia od lipca 2025 r. Kameralny 2-pokojowy apartament W sercu miasta! Topowa lokalizacja w centrum, miejskie media, winda! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Kolonia Gosławicka,Opole

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Opole, ul. Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego Nowe budownictwo | Balkon | Garaż podziemny | Pierwszy najem! Masz dość kompromisów? Postaw na komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Stare Miasto,Opole

559 999 zł51 m² 10 980,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 51 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku z nowymi windami od poziomu "zero" idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asnyka

Opole,opolskie

389 000 zł44 m² 8 806,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Opola? Oto oferta, która łączy komfort i świetną lokalizację. To 44-metrowe mieszkanie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Armii Krajowej,Opole

365 000 zł47 m² 8 347,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,44 m , usytuowanego w urokliwej okolicy przy ul. Grota Roweckiego w Opolu. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrna

Metalchem,Opole

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na 1. piętrze jednego z bloków przy ul. Srebrnej. Idealne dla pary lub rodziny. Jasne, czyste i zadbane. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromiejska

Stare Miasto,Opole

2 100 zł46 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Opola - ul. Staromiejska Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 45,73 m , zlokalizowane w samym sercu Opola, przy ul. Staromiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolskich

Opole,opolskie

1 900 zł62 m² 30,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczny dwupokojowy apartament położony w centrum miasta Opola przy ul. Książąt Opolskich. Widok z doświetlonych okien m.in. na Katedrę oraz na rzekę Odrę. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Robotnicza

Śródmieście,Opole

690 000 zł65 m² 10 558,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena: 690 000 zł Powierzchnia: 65 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Ogrzewanie: gazowe Stan: po generalnym remoncie w 2017 r. Marzysz o mieszkaniu w centrum miasta, ale w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Opole

449 000 zł52 m² 8 693,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,65 m, położone na drugim piętrze zadbanego bloku w doskonałej lokalizacji w samym Śródmieściu Opola. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

445 000 zł42 m² 10 520,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu atrakcyjne 3 pokoje w Śródmieściu. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -gabinet -przedpokój -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie na wynajem na pograniczu Centrum i Zaodrza - po kapitalnym remoncie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

735 000 zł64 m² 11 484,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci pcc! Mam przyjemność zaproponować Państwu 4 pokojowe, nowoczesne mieszkanie 64 m2 z dużym balkonem 15 m2, usytuowane na parterze, w nowo wybudowanym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Stare Miasto,Opole

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu Opola (dzielnica Pisarzy) Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania położonego w środkowej kamienicy w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Zakrzów,Opole

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie dwupokojowe w doskonałej lokalizacji. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w bliskiej odległości od Centrum Opola. Lokal składa się z dwóch osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

469 000 zł45 m² 10 422,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! wyłączność! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Śródmieściu. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole

355 000 zł38 m² 9 356,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie w niskim budynku 5-rodzinnym. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja. Lokalizacja: cicha, boczna uliczka z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia