dowolna

Mieszkania w centrum Opole - Oferty sprzedaży i najmu

381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

4 000 zł89 m² 44,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu bardzo jasny, ładny i rozkładowy apartament o pow: 89,90 m2, zlokalizowany na I piętrze w jednym z nowych budynków na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zaodrze,Opole

2 100 zł45 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jest urokliwe mieszkanie na kameralnym osiedlu Przylesie w Opolu. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze i składa się z salonu, który harmonijnie łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Opole,opolskie

380 000 zł44 m² 8 558,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 44,4 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Opole Śródmieście - ulica Fabryczna. Mieszkanie położone jest na I piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Stare Miasto,Opole

1 700 zł38 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie dwu pokojowe w Opolu, centrum, plac Teatralny, położone na szóstym piętrze w budynku dziesięcio piętrowym. Mieszkanie jasne, ciepłe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rejtana

Śródmieście,Opole

999 000 zł77 m² 12 980,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bez pośredników Posiadam na sprzedaż mieszkanie o metrażu 76,96m2 z możliwością własnej aranżacji. Na podłodze ułożone wysokiej klasy płytki. W łazience i pralni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Zaodrze,Opole

466 000 zł62 m² 7 564,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone na parterze, w jednym z niskich bloków na opolskim Zaodrzu. Mieszkanie o powierzchni 61,60 m2 składa się z salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Wyspa Pasieka,Opole

1 299 000 zł124 m² 10 475,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Okazja! Przedstawiamy Państwu do sprzedania wyjątkowe mieszkanie z wyodrębnioną częścią mieszkalną oraz gabinetową. Lokal o powierzchni 124 m2, położony na parterze w trzy piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

535 000 zł52 m² 10 288,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! zawarta umowa przedwstępna Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie. Rozkład: -salon -kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Bliskie Zaodrze,Opole

750 000 zł88 m² 8 554,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 4-pokojowe ok. 88 m2. parter w kamienicy, bardzo dobry standard,świetna lokalizacja Opole - bliskie Zaodrze. Idealna inwestycja z perspektywą wieloletniego, korzystnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Nadodrze,Opole

479 000 zł54 m² 8 831,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

<!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if gte mso 9]>

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Opole

Opole,opolskie

375 000 zł54 m² 6 936,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu atrakcyjny lokal mieszkalny znajdujący się w jednej z kamienic w pobliżu kamionki Piast. Prezentowane do sprzedaży mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zaodrze,Opole

510 000 zł64 m² 7 906,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania położonego w dogodnej lokalizacji Opola. To idealna propozycja dla osób ceniących bliskość centrum miasta oraz otaczającej przyrody. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta.ZAWIESZONA Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, które jest zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji, w ścisłym centrum Opola. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Opole,opolskie

2 900 zł68 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia słoneczne, nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone ścisłym centrum Opola przy ul. Katowickiej ( budynek Wiktoria House ). Mieszkanie trzy pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamińskiego

Malinka,Opole

836 482 zł70 m² 11 982,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Szukasz mieszkania w nowym budownictwie? Stawiasz na najwyższą jakość, bo wiesz, że to inwestycja na lata? Świetnie się składa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowowiejskiego

Bliskie Zaodrze,Opole

769 000 zł71 m² 10 861,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Apartamentu trzypokojowego zlokalizowanego na nowoczesnym Osiedlu Odra Prestige Atlantis Developer dzielnica bliskie Zaodrze, między Odrą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

495 000 zł68 m² 7 279,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie usytułowane na pierwszym piętrze w niskim, 2 - piętrowym budynku. Mieszkanie znajduję się w spokojnej , zielonej okolicy starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Armii Krajowej,Opole

679 000 zł130 m² 5 223,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta - do sprzedaży oferujemy Państwu całe poddasze kamienicy zlokalizowane na 4 piętrze, na którym wyodrębniono dwa oddzielne mieszkania. Jedno gotowe do zamieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Zaodrze,Opole

2 700 zł50 m² 53,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu bardzo jasny i przytulny apartament o pow: 50,06 m2, zlokalizowane na IV piętrze w nowym budynku na Zaodrzu w Opolu. (zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Dambonia,Opole

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania dwu pokojowe o powierzchni około 48 m2 w Opolu, zaodrze, dambonia, pierwsze piętr ,niski budynek. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych, rozkładowych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnopolska

Kolonia Gosławicka,Opole

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowego mieszkania dwu pokojowe, z przynależnym miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w Opolu, ul. Tarnopolska, pierwsze piętro w nowo oddanym dwu piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

580 000 zł82 m² 7 102,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, jasnego mieszkania o powierzchni 81,66 m2 położonego przy ul. Kasprowicza w Opolu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Malinka,Opole

1 800 zł64 m² 27,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy państwu przestronne mieszkanie przy ul. Bielskiej w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 64,40 m2 zajdująca się na drugim piętrze w niskim bloku. W mieszkaniu znajdują się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

535 000 zł82 m² 6 524,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duże, jasne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Opola, blisko Rynku. Instalacje elektryczne wykonane w miedzi, mieszkanie do odnowienia. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dambonia

Zaodrze,Opole

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferowane do zakupu mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze zadbanego, docieplonego budynku. Lokal składa się z przestronnego salonu, z którego wyjście prowadzi na nowy obszerny balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Opole

684 000 zł90 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 90 m2 położone na parterze kamienicy w centrum Opola. Pierwotnie 3-pokojowe z kuchnią i łazienką, po generalnym remoncie stało sie mieszkaniem 4-pokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Śródmieście,Opole

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2, które jest zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji, w ścisłym centrum Opola. Mieszkanie znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

1 950 zł28 m² 68,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

369 000 zł39 m² 9 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! kameralny 2-pkojowy apartament W sercu miasta! Topowa lokalizacja w centrum, miejskie media, winda! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu gustownie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Kolonia Gosławicka,Opole

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta zawieszona umowa przedwstępna Mam przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe, nowoczesne mieszkanie 38 m2 z balkonem, usytuowane na III piętrze, w nowo wybudowanym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wandy

Bliskie Zaodrze,Opole

350 000 zł40 m² 8 774 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39,89 m położone na 3 piętrze w spokojnej dzielnicy Bliskie Zaodrze w Opolu. Lokalizacja: ul. Wandy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

380 000 zł44 m² 8 558,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! Rezerwacja Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku w dzielnicy Śródmieście w Opolu. Rozkład: -2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Śródmieście,Opole

684 000 zł91 m² 7 516,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadbane, umeblowane mieszkanie 91 m2 w centrum Opola, usytuowane na parterze, w Śródmieściu. Lokal to:' - kuchnia - 4 pokoje, - garderoba, - łazienka, - przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ozimska

Stare Miasto,Opole

1 600 zł38 m² 43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

~~~mieszkanie do wynajęcia ~~~ ul. Ozimska, opole Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, widnej kuchni, sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Meble kuchenne ze sprzętem agd (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Stare Miasto,Opole

599 000 zł94 m² 6 382,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Proponujemy Państwu mieszkanie 4 pokojowe w kamienicy w Opolu, położone na IV piętrzę w budynku IV-ro piętrowym, w bardzo atrakcyjnej i nieuciążliwej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Stare Miasto,Opole

1 800 zł38 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Opole

Śródmieście,Opole

348 000 zł33 m² 10 609,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - nowa klimatyczna kawalerka o pow. ok.33 m2. + antresola, wysoki standard, opole śródmieście. Proponujemy Państwu atrakcyjne, oryginalne, mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Śródmieście,Opole

330 000 zł39 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe 39 m2. balkon, III piętro w niskim budynku, standard do remontu, opole - Śródmieście. Proponujemy funkcjonalne mieszkanie o pow. użytkowej ok.39 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Armii Krajowej,Opole

2 300 zł76 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu urokliwego 3 pokojowego mieszkania na poddaszu w centrum miasta. Lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury, pozwala korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Topazowa

Chmielowice,Opole

799 000 zł81 m² 9 914,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

I apartament 80,59 m2 kompletnie wyposażony I wykończony I wysoki standard I ogrzewanie podłogowe I garaż i miejsce parkingowe I 20 m2 tarasu do wyłącznej dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

415 000 zł61 m² 6 803,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne i słoneczne mieszkanie zlokalizowany w dzielnicy Zaodrze - Szczepanowice. Apartament o powierzcni 62 m2 składa się z : salonu z aneksem kuchennym ,.