dowolna

Mieszkania w nowym bloku Opole - Oferty sprzedaży lub najmu

184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, Śródmieście

Śródmieście,Opole

274 000 zł25 m² 10 960 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy ofertę atrakcyjnego lokalu, zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście, w nowo wybudowanym obiekcie w spokojnej okolicy. Nieruchomość 1 pokojowa, na które składa się duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Deyny

Półwieś,Opole

389 000 zł75 m² 5 200,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jeśli szukasz dużego 3 pokojowego mieszkania to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: 3 pokojowe, jasne mieszkanie znajduje się w spokojnym miejscu na kameralnym osiedlu niedaleko ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

2 800 zł73 m² 38,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament , składający się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni, przedpokoju oraz łazienki z wc o łącznej powierzchni 72,93 m2 na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

262 382 zł45 m² 5 832 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja sprawdzonego inwestora tylko U nas! arenda park Park to inwestycja obejmująca pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny wraz z funkcjonalnie oddzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

262 673 zł45 m² 5 832 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

262 673 zł45 m² 5 832 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

248 380 zł45 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja sprawdzonego inwestora tylko U nas! Kasztanowy Park to inwestycja obejmująca pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny wraz z funkcjonalnie oddzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

265 589 zł46 m² 5 832 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszyka

Zaodrze,Opole

309 000 zł34 m² 9 061,58 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż komfortowo urządzona kawalerka w Opolu Zaodrze. Lokal został oddany do użytkowania w 2015 roku. Mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Gosławice,Opole

495 000 zł70 m² 7 041,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! umowa przedwstępna podpisana! Szukasz mieszkania w nowoczesnym budownictwie? Do tego zależy Ci na spokojnej i bezpiecznej okolicy? Ważne jest też dla Ciebie, aby w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domańskiego

Zaodrze,Opole

389 000 zł52 m² 7 420,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim dostępne od zaraz! kupujący nie płaci pcc Mieszkanie usytuowane jest na parterze w zakończonej w 2021 r. inwestycji. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krapkowicka

Zaodrze,Opole

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję nowy komfortowy apartament do pierwszego zamieszkania o powierzchni 36 m2 położony na parterze w kameralnym apartamentowcu przy ul. Krapkowickiej 8 B w Opolu. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

720 000 zł66 m² 10 827,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowość! wyłączność! Polecam ofertę pięknego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 66,5 m2 znajdującego się na Zaodrzu. Usytuowany jest w nowoczesnym czteropiętrowym bloku na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Opole

1 550 zł29 m² 53,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego w dzielnicy Śródmieście, w nowo wybudowanym obiekcie mieszkalnym w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

415 000 zł81 m² 5 123,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przestronny lokal mieszkalny znajdujący się w nowym budynku jednorodzinnym dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej, wzniesionym w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kolonia Gosławicka

Kolonia Gosławicka,Opole

1 700 zł32 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 31,63m2, położone w nowo wybudowanym budynku wielorodzinnym w Opolu w dzielnicy Kolonia Gosławicka. Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzemieniecka

Kolonia Gosławicka,Opole

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ul. Krzemienieckiej na Osiedlu Klonowym w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Opola - Kolonii Gosławickiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Opole

304 000 zł29 m² 10 482,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy ofertę atrakcyjnego mieszkania, zlokalizowanego w dzielnicy Śródmieście, w nowo wybudowanym obiekcie mieszkalnym w spokojnej okolicy. Mieszkanie 2 - pokojowe, na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bierkowice

Bierkowice,Opole

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Dostępne od 1 marca! mieszkanie 2 pkł wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mamy przyjemność zaoferować do najęcia gustownie urządzone mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiejska

Gosławice,Opole

1 700 zł49 m² 34,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe, 49 m2, na ulicy Wiejskiej w Opolu (koło weterynarza, naprzeciw Netto). Mieszkanie umiejscowione jest na 1 piętrze apartamentowca, w którym mieści się tylko 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szczepanowice-Wójtowa Wieś

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaoferować do najęcia świeżo wykończony apartamencik znajdujący się w jednym z apartamentowców wchodzących w skład inwestycji renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Zaodrze,Opole

544 000 zł56 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w wysokim standardzie mieszczące na Zaodrzu w Opolu Lokal o powierzchni 56m2 znajdujące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wincentego Witosa

Gosławice,Opole

329 992 zł43 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartamenty vincent to ponadczasowy i elegancki design, który sprawi, że zarówno goście jak i mieszkańcy budynku poczują jego prestiż i wyjątkowość. Jest to połączenie klasyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Przylesie

Przylesie,Opole

270 000 zł34 m² 7 983,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Jeśli szukasz kawalerki z balkonem w nowym budownictwie, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. *** tylko U nas *** prezentujemy Państwu kawalerkę z balkonem, na monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jankowskiego

Śródmieście,Opole

493 000 zł71 m² 6 917,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferujemy Państwu na sprzedaż duże mieszkanie 3 pokojowe o wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 71,27 m2 z przestronnym balkonem wraz z miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deyny

Półwieś,Opole

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jeśli szukasz mieszkania do własnej aranżacji to ta oferta jest idealna dla Ciebie! zdjęcia mieszkania wyremontowanego są przykładem aranżacji, dotyczą innego mieszkania O takim samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szczepanowice-Wójtowa Wieś

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Bliskie Zaodrze,Opole

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczna b.duża kawalerka w centrum - ul. Okrzei (zaraz mostem Piastowskim). Mieszkanie dwustronne, znajduje się na 2 piętrze, składa się z pokoju z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Opole

Opole,opolskie

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjny apartament w centrum Opola! Askania oferuje do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w apartamentowcu Victoria House w centrum Opola. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Opole

Opole,opolskie

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolko

Bolko,Opole

177 983 zł40 m² 4 489,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy do zaoferowanie piękne, ustawne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 39,64 m2 w stanie surowym zamkniętym. Do mieszkania przynależy piwnica a także jest możliwość wykupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolko

Bolko,Opole

242 998 zł54 m² 4 489,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy do zaoferowanie piękne, ustawne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 54,12 m2 w stanie surowym zamkniętym. Do mieszkania przynależy piwnica a także jest możliwość wykupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

360 000 zł73 m² 4 899,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż Mieszkanie, nowe mieszkanie, mieszkanie deweloperskie Opole Śródmieście. U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Proponujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Wieś Królewska

Nowa Wieś Królewska,Opole

245 000 zł46 m² 5 327,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż Mieszkanie - nowe budownictwo! U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Proponujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 45,99 m2 położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Gosławice

Gosławice,Opole

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard! Askania oferuje komfortowe mieszkanie do wynajęcia w nowym bloku na Malince ("atrium"). Mieszkanie znajduje się na 2.piętrze w niskim bloku z windą i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jankowskiego

Armii Krajowej,Opole

256 000 zł51 m² 5 019,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedaż Mieszkanie 2 pokoje, opole,Jankowskiego. U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Półwieś

Półwieś,Opole

249 000 zł41 m² 6 005,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż - mieszkanie -2 pok.Opole.Półwieś. U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Proponujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 41,46 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Półwieś

Półwieś,Opole

249 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż Opole Półwieś U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Proponujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow. użytkowej 42m2, składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Opole

230 000 zł40 m² 5 800,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z balkonem , o powierzchni użytkowej 39,65 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Półwieś

Półwieś,Opole

385 000 zł61 m² 6 275,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż Mieszkanie 3 pkł Opole - nowe budownictwo! U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Proponujemy Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 61,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Katowicka

Śródmieście,Opole

200 zł12 m² 0,17 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Garaż do wynajęcia. Miejsce parkingowe (przy murze) znajduję się w podziemiach apartamentowca na ul Katowickiej w Opolu.(kilkaset metrów od skrzyżowania z ul Ozimską). Obiekt ochranniany.