dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Opole - Oferty sprzedaży i najmu

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

645 000 zł78 m² 8 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Atrakcyjnie zlokalizowane (zarówno pod kątem inwestycyjnym jak i jako własny kąt do mieszkania) przy ulicy Kośnego 48. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze niskiego budynku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

375 000 zł61,50 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w kamienicy w Śródmieściu w Opolu. To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania oferującego.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł87,23 m² 10 432,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowy Apartament w Sercu Historycznej Kamienicy Idealny dla Koneserów Klasyki i Przestronności! Zapraszamy do odkrycia prawdziwej perły na rynku nieruchomości przestronnego, dwustronnego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł68 m² 8 073,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta na wyłączność! Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 68 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul. Plac Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

417 000 zł55,43 m² 7 523 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze niskiego budynku w dzielnicy Opole-Szczepanowice. Mieszkanie o powierzchni 55,43 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł90,30 m² 8 848,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Jeśli szukasz dużego, funkcjonalnego mieszkania w Opolu, które zapewni komfort życia dla całej rodziny i jednocześnie pozwoli odpocząć w spokojnym otoczeniu - ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

578 500 zł63,37 m² 9 128,93 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na sprzedaż- świetna inwestycja! możliwość przedłużenia umowy najemcom! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, o powierzchni 63,37m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Duże mieszkanie w Śródmieściu Opola do Sprzedaży wyremontowane mieszkanie 90m2 - Śródmieście Nietuzinkowa nieruchomość bardzo przestronne wnętrze z 3 dużymi ustawnymi pokojami zaprasza.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł54 m² 9 981,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Szukasz mieszkania w centrum miasta, które jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł61 m² 9 163,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m . Lokal posiada balkon oraz przynależną piwnicę. Układ i standard: - trzy niezależne, ustawne pokoje, - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62,45 m² 8 807,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż- świetna inwestycja! możliwość przedłużenia umowy najemcom! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, o powierzchni 62,45m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Rynek w Opolu | Centrum miasta Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w samym sercu Opola przy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,65 m² 10 256,94 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 48,65 m2, położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu na Chabrach w Opolu. Nieruchomość w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,62 m² 9 974,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ustawne 2- pokojowe mieszkanie Nieruchomość o powierzchni ok. 48m2 usytuowana na parterze w niskim zadbanym bloku na Osiedlu Dambonia w Opolu. W pobliżu bardzo dobrze rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł46,44 m² 11 412,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania! Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 46,44 m2 położony w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,80 m² 7 821,32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tu liczy się metraż, układ i otoczenie, a nie gotowe aranżacje pod czyjś gust.Na sprzedaż 63,8 m, trzy pokoje,widna kuchnia, przedpokój Kupujesz przestrzeń i lokalizację, resztę.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47 m² 11 276,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem po generalnym remoncie w Opolu osiedle Chabry Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla rodziny, jak również jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,30 m² 8 493,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyobraź sobie, że budzisz się w miejscu, które łączy w sobie wszystko, czego potrzeba, by żyć wygodnie, spokojnie i blisko wszystkiego. Gdzie w zaledwie 5 minut dojdziesz na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni około 7273 m, położone na 1 piętrze w świetnej i bardzo wygodnej lokalizacji. Mieszkanie jest świeżo odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedaż, funkcjonalnego, rozkładowego mieszkania dwu pokojowego, położonego w Opolu, dzielnica Armii krajowej/zwm/. Mieszkanie przeszło gruntowną modernizację, zyskując nowy, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

844 000 zł98,48 m² 8 570,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w jednej z bardziej pożądanych lokalizacji Opola - w Dzielnicy Generalskiej. Mieszkanie o powierzchni około 98,48 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż komfortowe, stylowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m, usytuowane na 2. piętrze klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł61,30 m² 8 792,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,30 m , położone na wysokim parterze w niskim, 4-piętrowym bloku na terenie Opole. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46 m² 10 326,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem Opole, os. Zwm (armii Krajowej) Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 46 m , położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,94 m² 12 239,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania o powierzchni 48,94 m2, usytuowanego na drugim piętrze w klimatycznej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł67 m² 7 164,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości "home Estate" przedstawia na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Opola. Nieruchomość zlokalizowana jest przy Uniwersytecie Opolskim. Lokal o pow. 68 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł59 m² 8 135 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne i pełne naturalnego światła mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Opola na.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł45,05 m² 8 612,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie, śródmieście. Szanowny kliencie, nieruchomość o powierzchni ok. 45,05m2 wykończona w dobrym standardzie, częściowo odświeżona, usytuowana na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł48,25 m² 8 124,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Proponuję Państwu do zakupu 2 - pokojowe mieszkanie, funkcjonalne i rozkładowe. Lokal o powierzchni 48,25m2, położony na 2 piętrze, w niskim budynku, w dzielnicy Chabrów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł121 m² 5 768,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Proponujemy na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 121,35 m2 z ogródkiem o powierzchni 2,6 ara, duże, rozkładowe, usytuowane w Opolu w dzielnicy Chmielowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł33,80 m² 12 396,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam do mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w jednym z wieżowców przy ul.Bytnara Rudego (centrum starego ZWM) z dużym balkonem typu loggia z widokiem na miasto Opole.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na wynajem w Opolu w dzielnicy Zaodrze. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 49m2, liczba pokoi: 2, piętro: 2/4, stan.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł64 m² 10 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Proponuję Państwu do sprzedaży 3 pokojowe, funkcjonalne, zadbane, mieszkanie 64 m2 z balkonem, z zejściem na ogród. Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum Opola, w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie na Chabrach do wynajęcia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego na ósmym piętrze jednego z "deskowców" na opolskich Chabrach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47 m² 11 042,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji rezerwacja 3 pokojowe po generalnym remoncie oferta bezpośrednio od właściciela Pełna własność z księgą wieczystą. Mieszkanie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Szczepanowice-Wójtowa Wieś,Opole

279 999 zł35 m² 7 999,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Faktyczny metraż transakcyjny to 22,63 m2, natomiast całkowity metraż "po podłodze" to 37,8 m2. Tylko w naszym biurze, sprzedaż przytulnego kompaktowego 2-pokojowego mieszkania, gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Stare Miasto,Opole

359 000 zł39 m² 9 278,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko w Home Estate! Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m , położone w spokojnej i malowniczej okolicy na wyspie Bolko. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Armii Krajowej,Opole

639 000 zł60 m² 10 614,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20 m2 w Opolu., dz. Armii Krajowej, położonego na 8p. w 10 p. budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Malinka,Opole

535 000 zł65 m² 8 268,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzy pokojowego mieszkania w jednym z niskich bloków na osiedlu Malinka. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, łazienki, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

699 000 zł79 m² 8 902,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 78 m2, położonego w zadbanej kamienicy, tuż przy opolskim Rynku. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Malinka,Opole

1 650 zł45 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Opole, malinka, ul. Piotrkowska Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania, 2 niezależne pokoje, o powierzchni ok. 45 m2, położone na 4 piętrze.