dowolna

Mieszkania z aneksem Opole - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

499 000 zł58,70 m² 8 500,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie na czwartym piętrze w dynamicznie rozwijającym się osiedlu przy ulicy Złotej w Opolu. Mieszkanie jest jasne i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł62,73 m² 10 282,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o własnym miejscu wśród zieleni, z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko centrum Opola? Ten apartament w inwestycji Skrajna 17 już czeka na Ciebie budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł58,17 m² 55,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem bez kosztów prowizji! współczesna jakość Z zachowaniem pierwotnej stylistyki Zachęcamy do zapoznania się z unikatową ofertą wynajmu: - stylowego - wykończonego w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 35 m, położone na parterze budynku z 2024 roku w Opolu, w dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta. Mieszkanie jest zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 700 zł24,40 m² 69,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka, miejskie media - centrum Ul. Sądowa Oferta na wyłączność! Przedmiotem najmu jest mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym, łazienką o łącznej powierzchni ok. 24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

669 000 zł58 m² 11 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu kompleksowo wyremontowanie i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w Centrum. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2, położonej na 10 piętrze w zadbanym, wysokim budynku z dwiema windami. Nieruchomość zachwyca przepięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł75,20 m² 10 106,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowa cena | ogródek | pompa ciepła | apartament Z 2023 roku | strych | miejsce postojowe | 4 pokoje | dwa balkony Nowa cena promocyjna: 799 000 zł (tylko do końca 2025 roku!) Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł88,90 m² 14 341,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szukasz przestrzeni, która łączy komfort domu jednorodzinnego z wygodą miejskiego apartamentu? To mieszkanie na zamkniętym, spokojnym osiedlu jest idealną propozycją dla wymagającego klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł50,20 m² 13 924,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania wykończonego pod klucz. Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w Opolu w Dzielnicy Kolonia Gosławicka. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie - kawalerkę na wynajem 1 pokój w Opole - Śródmieście. Mieszkanie jest nowe jeszcze nikt w nim nie zamieszkał. Budynek oddany w 2024r. Wszystko nowe. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł75,61 m² 10 302,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przestronne mieszkanie Z poddaszem 0% prowizji i 86,94 m w cenie?! 779 000 zł Bez remontów. Bez dopłat. Bez stresu. Wchodzisz i mieszkasz Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł146 m² 5 821,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie w klimatycznej kamienicy centrum Opola Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 146,6 m , położone w centrum Opola, na 4 piętrze odnowionej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł50,83 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem Kolonia Gosławicka Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu nowego, komfortowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł73 m² 7 602,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z antresolą po kapitalnym remoncie | 73 m | Śródmieście | Opole Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m (64 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,04 m² 10 501,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,04 m , położone na 6. piętrze w budynku 10-piętrowym z windą, w cenionej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł84,60 m² 59,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie w centrum Opola ul Katowicka 39 Luksusowe mieszkanie usytuowane w apartamencie Wiktoria House w centrum Opola. Budynek o ciekawej architekturze usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie na osiedlu Róży Wiatrów ul. Szmaragdowa, opole Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w sercu cenionego osiedla Róży Wiatrów przy ul. Szmaragdowej, zrealizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł65,70 m² 14 307,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65,7 m , zlokalizowane w budynku z 2020 roku. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, dużą ilością miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego mieszkania usytuowanego na 7 piętrze bloku przy ul. Batalionu "zośka" w Opolu. Mieszkanie ma metraż 34m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania na nowo budowanym kameralnym osiedlu Apartamenty Stawowa w dzielnicy Szczepanowice. Budowa została zakończona. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedaż, funkcjonalnego, rozkładowego mieszkania dwu pokojowego, położonego w Opolu, dzielnica Armii krajowej/zwm/. Mieszkanie przeszło gruntowną modernizację, zyskując nowy, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł70 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż- nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 70m2 z balkonem i garażem podziemnym. Mieszkanie w wysokim standardzie. Mieszkanie nigdy wcześniej niezamieszkałe pachnące nowością -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35,58 m² 50,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Przedstawiamy Państwu do najęcia wyremontowaną i umeblowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł62,73 m² 10 282,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja zakończona zapraszamy do umówienia się na prezentację! Skrajna 17 w Opolu to kameralna nowopowstała inwestycja, usytuowana w spokojnej części miasta przy ulicy Skrajnej. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54,12 m² 11 622,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość usytuowaną na parterze, w niskiej trzypiętrowej oraz kameralnej zabudowie, w Opolu - Szczepanowicach przy ulicy Tęczowej. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł87,30 m² 8 579,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnej i cenionej części Opole. Nieruchomość wyróżnia się niebanalnym układem, dużą ilością naturalnego światła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

723 106 zł66,34 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta 0% - Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowej inwestycji Apartamenty Stawowa. Realizacja ulokowana jest w dzielnicy Szczepanowice, na nowo powstałej infrastrukturze mieszkalnej, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 986 zł65,98 m² 10 851,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biura nieruchomości! Ostatnie wolne mieszkania dostępne od ręki. Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu ostatni etap nowej inwestycji deweloperskiej w Opolu, która.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Chabrów. Idealne dla singla, pary lub osób pracujących zdalnie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł63,80 m² 10 031,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie, malinka! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem, z otwartą kuchnią o powierzchni 63,8 m2 znajduje się na 10 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł67 m² 14 015 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Koszyka - Trzy Diamenty 1 piętro! Jasne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie dla wymagających. Nieruchomość o powierzchni ok. 67m2 usytuowana na I piętrze w niskim budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł77,40 m² 8 385,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,5 m , położone w Opolu przy ul. Poniatowskiego, w prestiżowej dzielnicy generalskiej. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 152 zł94,76 m² 8 254,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

I pcc! Na sprzedaż: nowoczesny apartament w zabudowie szeregowej Opole, dzielnica Wójtowa Wieś Oferujemy na sprzedaż nowy, przestronny apartament w zabudowie szeregowej o powierzchni 94,76.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł140 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży ciekawy 140 m2 apartament w stylizacji Glamour, zlokalizowane w Koloni Gosławickiej. Lokal mieszkalny w trzykondygnacyjnej zabudowie na pierwszym apartament należący do.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł66,96 m² 47,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie z tarasem Opole, czarnowąsy, ul. Małej Panwi. Do wynajęcia wyjątkowo funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 66,96 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł50,83 m² 17 509,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w pełni wyposażone Oferujemy mieszkanie w nowoczesnym budynku o niskiej zabudowie, o powierzchni 50,83 m , dodatkowo z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł73,50 m² 8 639,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertra Z rynku pierwotnego bez podatku pcc. Biura nieruchomości! W promocyjnej cenie dostępne tylko dwa apartamenty. Zielony Winów to wyjątkowe osiedle domów w dzielnicy Opole - Winów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 820 zł68,08 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko W naszym biurze brak podatku pcc zakończenie inwestycji 31.12.2026 Prezentujemy nową inwestycję obejmującą 12 nowoczesnych lokali mieszkalnych o metrażach od 30,06 m do 73,34.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na piątym piętrze jednego z bloków znajdujących się w Opolu przy ulicy Bytnara Rudego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²