dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Opole - Oferty sprzedaży i najmu

177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

177 ogłoszeń

420 000 zł53,43 m² 7 860,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Proponujemy do zakupu: położone na niewysokim piętrze niskiego bloku dwustronne środkowe, a dzięki temu bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł90,30 m² 9 080,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz dużego, funkcjonalnego mieszkania w Opolu, które zapewni komfort życia dla całej rodziny i jednocześnie pozwoli odpocząć w spokojnym otoczeniu - ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

578 500 zł65,87 m² 8 782,45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części miasta, na popularnym osiedlu Armii Krajowej. To propozycja dla osób, które cenią wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł65,76 m² 13 214,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z bardzo dużym tarasem Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 65,76 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

950 000 zł73 m² 13 013,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania z ogrodem, położonego w zielonej części Opola - Chmielowicach przy ul. Topazowej. Nieruchomość łączy komfort domu.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m, położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku na Zaodrzu w Opolu. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł91 m² 9 659,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Dwupoziomowe mieszkanie w Chmielowicach 91 m | Ogromny taras | Garaż + miejsce postojowe Lokalizacja: opole Chmielowice Cena:   zł Szukasz przestrzeni z duszą, przemyślanego.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł38 m² 11 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje, niski blok, ogrzewanie Z sieci miejskiej, parking ze szlabanem Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane na wysokim parterze w niskim, zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie, w którym nie poskąpiono luksusu - sprawdź to! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 47m2, położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,30 m² 8 493,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w świetnej okolicy specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Śródmieście, która stanowi centrum Opola. Dane ogólne mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł91 m² 9 879,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

~~nowa cena~~ Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na wyspie Pasieka, znajdujące się w zabytkowej kamienicy Villa Helena. Lokalizacja: mieszkanie mieści się na 3 piętrze wspomnianej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,80 m² 7 821,32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tu liczy się metraż, układ i otoczenie, a nie gotowe aranżacje pod czyjś gust.Na sprzedaż 63,8 m, trzy pokoje,widna kuchnia, przedpokój Kupujesz przestrzeń i lokalizację, resztę.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł84 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrestaurowana kamienica | wysokość pomieszczeń 3,5 M | śródmieście | dwustronne Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 84m2 na 1 piętrze zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł84 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które będzie naprawdę Twoje? Mieszkanie przy ul. Dzierżonia o powierzchni 84,0 m to 3 pokoje z ogromnym potencjałem - idealna baza, żeby urządzić je dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł55,43 m² 7 523 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze niskiego budynku w dzielnicy Opole-Szczepanowice. Mieszkanie o powierzchni 55,43 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł152 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w ścisłym centrum Powierzchnia: 152 m Kilka kluczowych cech: - dwustronne (ekspozycja północ-południe) - 2 piętro w zabytkowej kamienicy - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł67 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe bardzo jasne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w jednym z budynków na ul. Jagiellonów w Opolu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Duże mieszkanie w Śródmieściu Opola do Sprzedaży wyremontowane mieszkanie 90m2 - Śródmieście Nietuzinkowa nieruchomość bardzo przestronne wnętrze z 3 dużymi ustawnymi pokojami zaprasza.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na pierwszym piętrze jednego z budynków znajdujących się tuż przy opolskim Rynku - ul. Nysy Łużyckiej (okna nie wychodzą na ulicę). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł73,10 m² 8 755,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wygodne, 4 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji Kolonia Gosławicka, ulica Thomasa Wilsona. Położone na parterze, w niskim budynku. Świetna opcja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł33,80 m² 12 573,96 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam do mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w jednym z wieżowców przy ul.Bytnara Rudego (centrum starego ZWM) z dużym balkonem typu loggia z widokiem na miasto Opole.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Opolu w dzielnicy zwm. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, dwóch pokoi, łazienki oraz osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania w samym Centrum przy ulicy Krakowskiej w Opolu. Mieszkanie usytuowane w kamienicy na II piętrze , składa się z dwóch niezależnych pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł56,96 m² 10 340,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na jednym z nowszych i ładniejszych osiedli w Opolu, osiedlu Przylesie. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł64,90 m² 9 984,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, słoneczne, mieszkanie na zacisznym osiedlu! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 64,90 m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 11,60 m2 zlokalizowane jest na zacisznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

(Oferta zawieszona. Dla przedmiotowego lokalu została zawarta umowa przedwstępna. Polecamy nasze pozostałe oferty sprzedaży nieruchomości.) *Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w KG.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł56 m² 10 339,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne, umeblowane I wyposażone 2 pokoje, w Kolonii Gosławickiej. Rozkład pomieszczeń: słoneczny pokój dzienny, ustawna sypialnia, łazienka z wc i prysznicem, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł110,46 m² 9 949,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Koszyka, co zapewnia dogodny dojazd do najważniejszych punktów miasta Opola. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,62 m² 9 974,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej lubianych części Opole Zaodrze. Lokal o powierzchni 47,62 m składa się z: salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, duże i rozkładowe mieszkanie w jednej z kamienic na ulicy 1-go Maja w Opolu. Zlokalizowane na IV piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,66 m² 14 180,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu apartament o powierzchni 48,66 m2, położony na piątym piętrze, w nowej inwestycji, na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł26 m² 14 192,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na "wysokim" parterze jednego z budynków znajdujących się w Opolu przy ul. 1 maja. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł79 m² 7 151,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciekawe, przestrzenne I klimatyczne mieszkanie W centrum Z potencjałem I miejscen parkingowym! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu jasne i przestronne mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na szóstym piętrze jednego z bloków znajdujących się w Opolu przy ulicy Bytnara Rudego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł57,98 m² 9 313,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w samym Centrum Opola blisko Uniwersytetu Opolskiego z doskonałą komunikacją z całym miastem plus do tego blisko tętniącego życiem Rynku ? Ta oferta czeka na Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł91 m² 9 659,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie Z 20-metrowym tarasem | chmielowice | garaż | klimatyzacja Są nieruchomości, które po prostu mają metry. I są takie, w których od wejścia czuć.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł82,18 m² 8 031,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupoziomowe, śródmieście - rejon dzielnicy pisarzy Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie, usytuowane na 2/3 piętrze kamienicy położonej w Śródmieściu Opola (rejon tzw.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł70,01 m² 9 070,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Pływasz ? Nurkujesz ? Szukasz mieszkania aby być częstym gościem na basenie i oddawać się wodnej pasji ? Ta nieruchomość znajduje się tuż obok krytej pływalni jednocześnie gwarantując.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł72,58 m² 7 646,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie. Mieszkanie zostało gruntownie odnowione w 2025 roku. W ramach modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł71,76 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Opole, osiedle Armii Krajowej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 71,76 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż komfortowe, stylowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m, usytuowane na 2. piętrze klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja zarówno dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij