dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Opole - Sprzedaż i najem

218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

218 ogłoszeń

620 000 zł59,90 m² 10 350,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Witam, posiadam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, położone na 4 piętrze. Pokoje są przestronne z funkcjonalnym układem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

664 000 zł103,60 m² 6 409,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Poddasze Opole szczepanowice | 103 m | garaż | balkon 12 m | mini-ogródek | bezczynszowe bez pośredników Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ponad 103.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46,44 m² 11 391,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 6 piętrze 10-pietrowego wieżowca przy ul.Chabrów (ostatni Deskowiec). Mieszkanie o powierzchni 46,44 2m składa.

Szczegóły ogłoszenia

569 500 zł63,17 m² 9 015,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość do własnej aranżacji Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,17 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

667 000 zł66,96 m² 9 961,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem Opole, czarnowąsy, ul. Małej Panwi Z przyjemnością prezentujemy komfortowe i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 66,96.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł37 m² 12 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszaknie znajdujące się w ścisłym Centrum Opola przy ul. Sądowej. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe. Kamienica jest w dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł43 m² 11 511,63 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Rozkład: -pokój dzienny z wyjściem na balkon -sypialnia -oddzielna widna kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Opole,opolskie

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Masz gotowy, poprawiony i bardziej sprzedażowy opis Komfortowe i nowoczesne mieszkanie do wynajęcia Opole, centrum Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł78 m² 8 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Atrakcyjnie zlokalizowane (zarówno pod kątem inwestycyjnym jak i jako własny kąt do mieszkania) przy ulicy Kośnego 48. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze niskiego budynku, który.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł78,02 m² 11 343,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko W naszym biurze Mieszkanie trzypokojowe z dwoma łazienkami z miejscem parkingowym w garażu pod budynkiem oraz komórką lokatorską. Polecamy do zakupu mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42,13 m² 7 002,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,13 m, które mieści się na czwartym piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Lokal wymaga generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w centrum Opola do Sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta po generalnym remoncie Nieruchomość zajmuje VI piętro wysokiego bloku przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł46,44 m² 11 175,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46,44 m, zlokalizowane na 6 piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku z windą na osiedlu Chabry.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które zachwyca! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie przy ul. Książąt Opolskich. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł63,85 m² 7 251,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne mieszkanie dla większej rodziny z pełną infrastrukturą pod nosem może być tym czego szukasz! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w Dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł102,61 m² 7 991,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, z szybkim dostępem do komunikacji i centrum miasta? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł96,43 m² 8 192,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dla zdecydowanego klienta- cena do negocjacji Cztery pokoje, dwie łazienki, niezależna kuchnia i lokalizacja, której nie trzeba reklamować centrum Opola, tuż obok Ratusza, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł63 m² 8 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 72,58m2 usytuowane na poddaszu w jednej z kamienic w centrum miasta Opole. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł88,90 m² 14 341,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szukasz przestrzeni, która łączy komfort domu jednorodzinnego z wygodą miejskiego apartamentu? To mieszkanie na zamkniętym, spokojnym osiedlu jest idealną propozycją dla wymagającego klienta.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie - kawalerkę na wynajem 1 pokój w Opole - Śródmieście. Mieszkanie jest nowe jeszcze nikt w nim nie zamieszkał. Budynek oddany w 2024r. Wszystko nowe. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56,70 m² 8 800,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Wygodne, przestronne trzypokojowe mieszkanie w Centrum w Dzielnicy Pisarzy zachęcające do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 56,70 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł73 m² 7 602,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z antresolą po kapitalnym remoncie | 73 m | Śródmieście | Opole Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m (64 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62,45 m² 8 807,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż- świetna inwestycja! możliwość przedłużenia umowy najemcom! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, o powierzchni 62,45m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł59,10 m² 11 489 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania! Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 59,1 m2 położony w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 - pokojowe, komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m2, usytuowane na wysokim parterze, niskiego czteropiętrowego bloku, zlokalizowane na pełnym zieleni osiedlu. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

578 500 zł63,37 m² 9 128,93 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na sprzedaż- świetna inwestycja! możliwość przedłużenia umowy najemcom! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, o powierzchni 63,37m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35,58 m² 50,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Przedstawiamy Państwu do najęcia wyremontowaną i umeblowaną.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,62 m² 9 974,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ustawne 2- pokojowe mieszkanie Nieruchomość o powierzchni ok. 48m2 usytuowana na parterze w niskim zadbanym bloku na Osiedlu Dambonia w Opolu. W pobliżu bardzo dobrze rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63 m² 12 682,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,90 m , położone w prestiżowej dzielnicy Opola - w Gosławicach. W pobliżu nieruchomości znajduje się m. in.:.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 119,76 m2, położone w całości na I pietrze, składający się z 4 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z oknem połączonej z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł82,54 m² 7 511,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena ofertowa: 719.000 zł Teraz CENA SPECJALNA: 650.000 zł ODBERZ IMPONUJĄCY RABAT! Proponujemy do sprzedaży: - położony w pięknie zrewitalizowanej, zadbanej kamienicy - usytuowany na dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł140 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży ciekawy 140 m2 apartament w stylizacji Glamour, zlokalizowane w Koloni Gosławickiej. Lokal mieszkalny w trzykondygnacyjnej zabudowie na pierwszym apartament należący do.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł75,20 m² 10 106,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowa cena | ogródek | pompa ciepła | apartament Z 2023 roku | strych | miejsce postojowe | 4 pokoje | dwa balkony Nowa cena promocyjna: 799 000 zł (tylko do końca 2025 roku!) Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł66,96 m² 47,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie z tarasem Opole, czarnowąsy, ul. Małej Panwi. Do wynajęcia wyjątkowo funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 66,96 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 001 zł147 m² 8 503,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opole centrum Apartament 147 m w kamienicy z duszą ul. Grunwaldzka | II piętro / III | tylko 1 mieszkanie na piętrze To nie jest kolejne mieszkanie w bloku. To 147 metrów w prawdziwej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, blisko centrum miasta. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nowym bloku z 2024 roku i będzie idealnym wyborem dla.

Szczegóły ogłoszenia

545 200 zł54,52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, po generalnym remoncie Centrum Opola, ul. 1 maja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,52 m zlokalizowane w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł60,71 m² 10 690,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem w Opolu Chmielowice ul. Nefrytowa Nowoczesna inwestycja w zielonej części Opola obejmująca 36 mieszkań jedno- i dwupoziomowych,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł146 m² 5 822 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1907

5 pokojowe mieszkanie w kamienicy w centrum miasta Nieruchomość o powierzchni ok. 164m2 pięć pokoi - usytuowana na IV piętrze, w jednej z odrestaurowanych kamienic w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł140 m² 11 429 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Luksusowy apartament dwupoziomowy Świetna lokalizacja: kolonia Gosławicka Unikalna aranżacja nieruchomości o powierzchni ok. 140m2 z tarasem oraz balkonem, usytuowana w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 170 zł47,54 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Arkady, budynek A - oddanie 2026! Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej na parterze niskiego 2-piętrowego apartamentowca z windą. Apartament składa się z: salonu.