dowolna

Mieszkania z aneksem Opole - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

310 ogłoszeń

Rynek pierwotny

673 351 zł61,82 m² 10 892,12 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim w Opolu. Mieszkanie pochodzi z nowego budownictwa, jest jasne, dobrze doświetlone i gotowe do wykończenia według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł33,67 m² 12 741,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, dwupokojowego mieszkania o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie. Nieruchomość zlokalizowana na spokojnym i kameralnym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,97 m² 10 283,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament w centrum Opola Wiktoria House Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 67,97.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,92 m² 64,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia od czerwca bieżącego roku kompletnie wyposażony , gustownie wykończony apartament wraz z miejscem postojowym oraz komórką lokatorską znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

559 000 zł43,01 m² 12 996,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny w Opolu w inwestycji z 2026 roku, w kameralnej zabudowie, idealnej dla osób ceniących komfort, nowoczesny standard oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 447 zł65,63 m² 10 794,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biura nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane na 1. piętrze w nowoczesnej i kameralnej inwestycji Apartamenty Stawowa (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,50 m² 9 242,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w budynku oddanym do użytku w 2014 roku. o powierzchni 47,5 m2, do której nie wlicza się schodów. Dwustronne, wielopoziomowe wykończone w wyższym standardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł52 m² 14 903,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie położone na trzecim piętrze (z windą) nowego, niskiego budynku znajdującego się w Opolu przy ulicy Kolendrowej (okolice szpitala przy Witosa i Turawa Park). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,09 m² 9 063,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: opole, ul. Skautów Opolskich Położenie: drugie piętro w wysokim budynku Funkcja: trzy pokoje , aneks kuchenny, łazienka przedpokój, dwie piwnice Powierzchnia mieszkania 66.09m +.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie w jednym z bloków przy ul. Dambonia w Opolu. Nieruchomość zlokalizowana na trzecim piętrze o powierzchni 30 m2. Składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł77 m² 10 246,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w centrum Opola. Lokal znajduje się na 2 piętrze zadbanej, 3-piętrowej kamienicy po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł64,90 m² 9 984,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe ok.65 m2. bardzo dobry standard, opole - Osiedle Rodło! Proponujemy Państwu słoneczne, przestronne mieszkanie z balkonem od strony południowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 000 zł65,34 m² 9 764,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertra Z rynku pierwotnego bez podatku pcc. Biura nieruchomości! Szanowni Państwo! Z przyjemnością przedstawiam nową inwestycję deweloperską realizowaną w Opolu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu mieszkanie idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Rozkład: -pokój dzienny z aneksem kuchennym -sypialnia -przedpokój -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł33,40 m² 11 946,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 33,4 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul. Koszyka w Opolu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45,62 m² 12 034,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Blok Z 2013 roku | klimatyzacja | balkon | pełne wyposażenie wliczone W cenę | komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,62 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, komfortowe mieszkanie na wynajem w prestiżowej dzielnicy. Idealne dla singla, pary lub osoby pracującej zdalnie. Dostępne od: 1 czerwca 2026 r Lokalizacja: kolonia Gosławicka, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,66 m² 14 180,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 48,66 m , położone w nowym budynku z 2025 roku w dzielnicy Malinka w Opole przy ul. Harcmistrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 597 zł60,71 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Arkady, budynek D - nowość na mapie Opola! Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej na II piętrze, niskiego 2-piętrowego apartamentowca z windą. Apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 356 zł38,91 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł32,10 m² 12 928,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 32,10 m Nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł50,87 m² 11 598,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Opolu przy ul. Kamińskiego. Zlokalizowane na III piętrze. Nieruchomość stanowi mieszkanie o pow. 50,87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 203 zł63,29 m² 10 858 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń, światło i styl nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem Opole | Szczepanowice | 63,29 m | rynek pierwotny balkon 20m2 kupujący zwolniony Z podatku pcc brak.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł59,90 m² 10 350,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Witam, posiadam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, położone na 4 piętrze. Pokoje są przestronne z funkcjonalnym układem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania 47 m z dużym tarasem - bliskie Zaodrze, opole Mieszkanie o powierzchni 47 m położone jest na wysokim parterze w jednym z najlepszych rejonów Opola - bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł62,50 m² 10 160 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Armii Krajowej (zwm) na ulicy Bytnara Rudego. Wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Twoja przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł62,50 m² 8 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Opola na ul. Kołłątaja. Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - pokoju - łazienki z wc - przedpokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł84,30 m² 12 443,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikatowe, przestronne, energooszczędne, dwupoziomowe mieszkanie w stylowej kamienicy w sercu Opola - ul. H. Kołłątaja! Opis nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

658 060 zł50,62 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem Kolonia Gosławicka Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego, komfortowego mieszkania zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 000 zł65,78 m² 9 942,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rynek pierwotny - kupujący zwolniony z podatku pcc 2% oraz brak prowizji dla biura nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowopowstającej inwestycji znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł33,50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie - kawalerka o powierzchni 33,5 m2, położone na IX piętrze wysokiego bloku na opolskim osiedlu Malinka. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym oraz sypialnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł40,50 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowy apartament w Opolu Kolonia Gosławicka / Malinka Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego, 2-pokojowego apartamentu położonego w Opolu,.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł65,76 m² 13 214,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z bardzo dużym tarasem Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 65,76 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 384 zł53,66 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania, które daje komfort domu i funkcjonalność mieszkania? To właśnie jedna z tych ofert, które naprawdę mają sens zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł40,39 m² 12 874,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perełka w Sercu Opola 2 Pokoje przy ul. Krakowskiej po Generalnym Remoncie Szukasz gotowego mieszkania w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Opolu? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament o powierzchni 47m2 wykończony w najwyższym standardzie znajdujący się na I piętrze IV piętrowego nowego apartamentowca z windą w opolu/zaodrze Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł87 m² 11 459,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w sercu Opola, przy ul. Książąt Opolskich. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze zadbanej, klimatycznej kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie Opole, armii Krajowej Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 048 zł63,06 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja zakończona - zapraszamy do umówienia się na prezentację! Skrajna 17 w Opolu to kameralna nowopowstała inwestycja, usytuowana w spokojnej części miasta przy ulicy Skrajnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł61,60 m² 10 698,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026